Klubowe MP - Wiosnapt. 10.05.2019 18:24
UKS Azymut 45 GdyniaMarszewo
Wyniki nieoficjalnestworzony przez OS2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
K12 (7/7)po zmianie 3Status: 18:24
L.p.NrStartowyZespółImię i nazwiskoCzasRazemStrata
1137WKS Wawel KrakówAntonina Słońska16:2450:290:00
2131KOS BnO SzczecinDaria Mikuła18:381:01:40+11:11
3135UMKS KwidzynKatarzyna Szafarewicz22:231:05:08+14:39
4133MKS MOS Wrocław 2Julia Staniec22:071:05:41+15:12
5132MKS MOS Wrocław 1Hanna Szczygieł21:231:08:59+18:30
6134UKS Siódemka RumiaMałgorzata Porzycz18:311:12:16+21:47
 
pk136UNTS WarszawaJulia Masłowska31:351:10:54+20:25
 
 
 
K14 (5/6)po zmianie 3Status: 18:24
L.p.NrStartowyZespółImię i nazwiskoCzasRazemStrata
189WKS Wawel Kraków 1Pola Niessner22:041:19:380:00
288UMKS KwidzynIga Műller24:241:32:33+12:55
385HKS Azymut MochyEstera Karkut30:441:39:00+19:22
490WKS Wawel Kraków 2Hanna Pułczyńska30:571:45:04+25:26
 
87UKS OSiR Góra KalwariaLena Borkowska37:42nkl
 
 
 
K16 (7/7)po zmianie 3Status: 18:24
L.p.NrStartowyZespółImię i nazwiskoCzasRazemStrata
166UMKS KwidzynKatarzyna Cepurdej29:271:31:400:00
267UKS Azymut 45 GdyniaAnna Pesta31:141:38:19+6:39
364UKS Orientuś ŁódźMartyna Gola39:561:51:30+19:50
465UKS Traper ZłocieniecZuzanna Gradek30:411:54:43+23:03
562LKS Górzanka Nawojowa GóraMaja Skorupa35:151:58:44+27:04
663UKS Azymut DębówWiktoria Kiełb44:411:59:22+27:42
761HKS Azymut MochyMarika Skrzypczak50:102:27:14+55:34
 
 
 
K18 (4/5)po zmianie 3Status: 18:24
L.p.NrStartowyZespółImię i nazwiskoCzasRazemStrata
147WKS Wawel KrakówMagdalena Topór35:501:48:110:00
243UKS Orientuś ŁódźAmelia Block40:562:02:20+14:09
345UNTS WarszawaLena Chabiera57:532:27:37+39:26
444UKS Siódemka RumiaJulia Susek44:212:27:59+39:48
 
 
 
K21 (10/11)po zmianie 3Status: 18:24
L.p.NrStartowyZespółImię i nazwiskoCzasRazemStrata
129WKS Grunwald PoznańHanna  Wiśniewska 36:431:43:510:00
225UKS Orientuś Łódź 1Agata Olejnik35:481:52:32+8:41
330WKS Śląsk WrocławAgnieszka Cych40:242:03:11+19:20
422PUKS Młode Orły NDMaz.Iwona Wicha37:232:04:01+20:10
528UNTS WarszawaZuzanna Kubicka35:352:05:43+21:52
631WKS Wawel KrakówAdrianna Biederman36:462:13:08+29:17
723UKS Azymut 45 GdyniaAngelika Chęcińska42:212:15:27+31:36
824UKS Azymut PabianiceMałgorzata Biniecka45:382:17:46+33:55
927UKS Siódemka RumiaNatalia Dawidowska46:332:20:38+36:47
1021HKS Azymut MochyLidia Piwowar55:562:26:23+42:32
 
 
 
K105 (5/5)po zmianie 3Status: 18:24
L.p.NrStartowyZespółImię i nazwiskoCzasRazemStrata
184UKS Siódemka RumiaWioleta Konkol-Klimczak35:031:51:110:00
282UNTS WarszawaEwa Wołek38:431:54:58+3:47
383WKS Wawel KrakówLilianna Etterle-Biederman41:072:16:04+24:53
481UMKS KwidzynNina Rasczupkina42:072:18:27+27:16
580UKS Siódemka RumiaIzabela Rarajczak47:212:52:06+1:00:55
 
 
 
K140 (4/4)po zmianie 3Status: 18:24
L.p.NrStartowyZespółImię i nazwiskoCzasRazemStrata
1144WKS Wawel KrakówIwona Lamparska36:511:45:410:00
2142UKS Azymut 45 GdyniaEwa Ukleja37:051:54:53+9:12
3143UNTS WarszawaMałgorzata Wołek56:342:01:31+15:50
4141BKS Wataha WarszawaKrystyna Galicz,1:21:562:41:41+56:00
 
 
 
M12 (9/11)po zmianie 3Status: 18:24
L.p.NrStartowyZespółImię i nazwiskoCzasRazemStrata
1127UMKS Kwidzyn 1Paweł Perfikowski23:151:10:560:00
2128UMKS Kwidzyn 2Marek Kisłowski24:401:13:08+2:12
3124UKS Azymut Pabianice 2Franciszek Krempiński20:521:17:50+6:54
4121MKS MOS WrocławFilip Wodzicki21:491:27:02+16:06
5122UKS Azymut 45 GdyniaKrzysztof Ukleja20:481:28:23+17:27
6126UKS OSiR Góra KalwariaAntoni Wasilewski21:531:32:25+21:29
7123UKS Azymut Pabianice 1Karolina Kowalczyk46:101:54:36+43:40
 
130UKS Siódemka RumiaAntonina Lewandowska47:07nkl
125UKS Orientuś ŁódźTomasz Rzeńca20:05nkl
 
 
 
M14 (11/12)po zmianie 3Status: 18:24
L.p.NrStartowyZespółImię i nazwiskoCzasRazemStrata
199UKS OSiR Góra Kalwaria 1Kacper Podworski26:211:30:150:00
296UKS Azymut Pabianice 1Jerzy Durma38:401:41:18+11:03
3101UMKS KwidzynWładysław Cepurdej24:551:48:24+18:09
491BKS Wataha WarszawaTymoteusz Pachucki,39:311:55:49+25:34
5100UKS OSiR Góra Kalwaria 2Mikołaj Wasilewski42:222:01:35+31:20
698UKS Orientuś ŁódźMaksymilian Młynarczyk36:442:05:00+34:45
794UKS Azymut 45 Gdynia 1Daniel Kośnik40:492:09:29+39:14
897UKS Azymut Pabianice 2Karol Sieroń34:082:15:28+45:13
992KOS BnO SzczecinBartosz Kotkowiak35:422:17:20+47:05
1095UKS Azymut 45 Gdynia 2Wiktor Breska42:062:26:03+55:48
 
pk93MKS MOS WrocławMarcin Szczygieł30:511:48:02+17:47
 
 
 
M16 (11/11)po zmianie 3Status: 18:24
L.p.NrStartowyZespółImię i nazwiskoCzasRazemStrata
150WKS Śląsk WrocławHanna Sudoł30:311:30:020:00
252MKS Paulinum Jelenia GóraStanisław Pachnik25:581:33:18+3:16
354UKS Orientuś ŁódźAdam Lisiak39:311:37:42+7:40
457UNTS WarszawaJan Antonowicz32:591:46:35+16:33
558WKS Wawel KrakówJakub Zesławski36:501:46:39+16:37
653UKS Azymut DębówKrystian Curzytek40:502:02:06+32:04
756UMKS KwidzynMateusz Soliwoda55:532:13:08+43:06
860KS Kościelec ChrzanówPatryk Kawala55:352:19:46+49:44
955UKS OSiR Góra KalwariaIlona Powichrowska48:072:40:14+1:10:12
1059UKS Siódemka RumiaAnna Melzer1:02:392:42:51+1:12:49
 
pk51KOS BnO SzczecinMateusz Kula26:311:52:25+22:23
 
 
 
M18 (4/4)po zmianie 3Status: 18:24
L.p.NrStartowyZespółImię i nazwiskoCzasRazemStrata
137UKS Orientuś ŁódźPiotr (jr) Rzeńca34:021:41:440:00
235UKS Azymut 45 GdyniaPiotr Pesta32:391:45:09+3:25
334HKS Azymut MochyMikołaj Paterek32:541:45:39+3:55
 
36UKS Azymut PabianiceJan Sztranek1:20:00nkl
 
 
 
M21 (15/16)po zmianie 3Status: 18:24
L.p.NrStartowyZespółImię i nazwiskoCzasRazemStrata
113WKS Grunwald PoznańBartosz  Pawlak 36:461:48:250:00
214WKS Śląsk Wrocław 1Oleksandr Kratov34:111:50:05+1:40
312UNTS Warszawa 1Krzysztof Wołowczyk39:291:56:28+8:03
43UKS Azymut 45 GdyniaMateusz Wensław39:541:58:41+10:16
54UKS Azymut Pabianice 1Łukasz Gryzio40:461:58:46+10:21
66UKS Orientuś Łódź 1Krzysztof Rzeńca38:152:01:07+12:42
716WKS Wawel KrakówMarcin Biederman43:332:06:25+18:00
89UKS Siódemka Rumia 1Bartłomiej Ogdowski50:282:11:25+23:00
97UKS Orientuś Łódź 2Piotr Chmielecki51:342:20:26+32:01
108UKS OSiR Góra KalwariaRyszard Piekarski59:062:40:05+51:40
115UKS Azymut Pabianice 2Piotr Krempiński53:292:41:25+53:00
1215WKS Śląsk Wrocław 2Bartłomiej Mazan54:062:41:36+53:11
1317UNTS Warszawa 2Kacper Michalak1:00:492:43:09+54:44
1411UMKS KwidzynRafał Gąsior1:00:182:43:12+54:47
1510UKS Siódemka Rumia 2Grzegorz Żurek49:332:45:26+57:01
 
 
 
M105 (8/8)po zmianie 3Status: 18:24
L.p.NrStartowyZespółImię i nazwiskoCzasRazemStrata
176WKS Śląsk WrocławKostiantyn Majasow31:541:37:270:00
272MKS Paulinum Jelenia GóraPiotr Depta37:011:44:53+7:26
371KU AZS WAT WarszawaDariusz Sokalski30:151:49:52+12:25
475UNTS WarszawaTomasz Michalak37:441:55:56+18:29
57810BKPanc.Paweł Golinowski32:591:56:17+18:50
673UKS Siódemka RumiaJanusz Porzycz37:292:05:50+28:23
777WKS Wawel KrakówWojciech Żesławski50:542:17:10+39:43
874UMKS KwidzynWojciech Serocki49:572:19:44+42:17
 
 
 
M140 (12/13)po zmianie 3Status: 18:24
L.p.NrStartowyZespółImię i nazwiskoCzasRazemStrata
1116WKS Wawel Kraków 1Sławomir Łabuziński32:061:42:580:00
2106LKS Górzanka Nawojowa GóraMirosław Dzik37:211:47:04+4:06
3111Prezes & CoKrzysztof Urbaniak36:481:50:39+7:41
4108UKS Orientuś Łódź 1Piotr Młynarczyk39:261:51:34+8:36
5107UKS Azymut 45 GdyniaSławomir Ciećwierz32:571:52:49+9:51
6118KU AZS UMCS LublinStanisław Sołowiej30:121:53:21+10:23
7114UNTS WarszawaAndrzej Wołek44:301:56:14+13:16
8112KU AZS UMCS LublinPiotr Dobrowolski34:271:56:39+13:41
9115WKS Śląsk WrocławPiotr Mazurek38:521:56:49+13:51
10105HKS Azymut MochyPiotr Murawski44:272:11:40+28:42
11109UKS Orientuś Łódź 2Jacek Olas42:562:26:13+43:15
 
113UMKS KwidzynOleksandr Cepurdejnklnkl
 
 
 
M180 (3/3)po zmianie 3Status: 18:24
L.p.NrStartowyZespółImię i nazwiskoCzasRazemStrata
1148WKS Wawel KrakówPiotr Niessner25:351:30:190:00
2147UMKS KwidzynZbigniew Klawczyński27:351:36:23+6:04
 
pk146PUKS Młode Orły NDMaz.Andrzej Krupiński27:031:44:56+14:37