Klubowe MP - Wiosnapt. 10.05.2019 18:23
UKS Azymut 45 GdyniaMarszewo
Wyniki nieoficjalnestworzony przez OS2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
K12 (7/7)po zmianie 2Status: 18:23
L.p.NrStartowyZespółImię i nazwiskoCzasRazemStrata
1137WKS Wawel KrakówJaśmina Olejnik17:3834:050:00
2135UMKS KwidzynDominika Rożniata21:4742:45+8:40
3131KOS BnO SzczecinIga Mikuła17:0543:02+8:57
4133MKS MOS Wrocław 2Michalina Wysocka22:3843:34+9:29
5132MKS MOS Wrocław 1Oliwia Ciastoń22:5747:36+13:31
6134UKS Siódemka RumiaOlimpia Klimczak34:0753:45+19:40
 
pk136UNTS WarszawaFilomena Chabiera19:5439:19+5:14
 
 
 
K14 (6/6)po zmianie 2Status: 18:23
L.p.NrStartowyZespółImię i nazwiskoCzasRazemStrata
189WKS Wawel Kraków 1Marta Michno29:0657:340:00
288UMKS KwidzynKinga Rygielska38:141:08:09+10:35
385HKS Azymut MochyMaria Hajduk36:311:08:16+10:42
490WKS Wawel Kraków 2Zuzanna Zawada35:081:14:07+16:33
586KS Metalowiec ŁódźWeronika Śmigielska52:311:39:55+42:21
 
87UKS OSiR Góra KalwariaMarta Kasprzyknklnkl
 
 
 
K16 (7/7)po zmianie 2Status: 18:23
L.p.NrStartowyZespółImię i nazwiskoCzasRazemStrata
166UMKS KwidzynNina Cepurdej33:051:02:130:00
267UKS Azymut 45 GdyniaPatrycja Ukleja35:241:07:05+4:52
364UKS Orientuś ŁódźPaulina Berlińska36:491:11:34+9:21
463UKS Azymut DębówPatrycja Kiełb36:081:14:41+12:28
562LKS Górzanka Nawojowa GóraJowita Pudełek40:411:23:29+21:16
665UKS Traper ZłocieniecAneta Urban36:031:24:02+21:49
761HKS Azymut MochyAnna Dreier37:201:37:04+34:51
 
 
 
K18 (5/5)po zmianie 2Status: 18:23
L.p.NrStartowyZespółImię i nazwiskoCzasRazemStrata
147WKS Wawel KrakówZofia Słońska36:571:12:210:00
243UKS Orientuś ŁódźWiktoria Doreń45:261:21:24+9:03
345UNTS WarszawaJulia Mianowska42:271:29:44+17:23
444UKS Siódemka RumiaZofia Melzer50:481:43:38+31:17
541BKS Wataha WarszawaJulia Dolińska,1:08:352:19:07+1:06:46
 
 
 
K21 (11/11)po zmianie 2Status: 18:23
L.p.NrStartowyZespółImię i nazwiskoCzasRazemStrata
129WKS Grunwald PoznańAleksandra  Hornik 30:391:07:080:00
225UKS Orientuś Łódź 1Weronika Fortuniak41:421:16:44+9:36
330WKS Śląsk WrocławAgata Majasow46:001:22:47+15:39
422PUKS Młode Orły NDMaz.Natalia Filipczak49:591:26:38+19:30
528UNTS WarszawaMariya Polishchuk39:011:30:08+23:00
621HKS Azymut MochyBarbara Nowak51:021:30:27+23:19
724UKS Azymut PabianiceMagdalena Jaśkiewicz55:081:32:08+25:00
823UKS Azymut 45 GdyniaDaria Lubomska41:361:33:06+25:58
927UKS Siódemka RumiaAleksandra Bielecka49:121:34:05+26:57
1031WKS Wawel KrakówYelyzaveta Hutsenko51:021:36:22+29:14
1126UKS Orientuś Łódź 2Małgorzata Komsa1:10:432:04:29+57:21
 
 
 
K105 (5/5)po zmianie 2Status: 18:23
L.p.NrStartowyZespółImię i nazwiskoCzasRazemStrata
184UKS Siódemka RumiaAgnieszka Porzycz41:511:16:080:00
282UNTS WarszawaDorota Mianowska45:571:16:15+0:07
383WKS Wawel KrakówBogusława Słońska53:261:34:57+18:49
481UMKS KwidzynKatarzyna Kędzior46:031:36:20+20:12
580UKS Siódemka RumiaKornelia Nowacka-Bielecka48:142:04:45+48:37
 
 
 
K140 (4/4)po zmianie 2Status: 18:23
L.p.NrStartowyZespółImię i nazwiskoCzasRazemStrata
1143UNTS WarszawaMariola Wołowczyk32:491:04:570:00
2144WKS Wawel KrakówTeresa Bugaj31:221:08:50+3:53
3142UKS Azymut 45 GdyniaNatalia Lazareva43:271:17:48+12:51
4141BKS Wataha WarszawaIzabela Michalska,44:341:19:45+14:48
 
 
 
M12 (10/11)po zmianie 2Status: 18:23
L.p.NrStartowyZespółImię i nazwiskoCzasRazemStrata
1127UMKS Kwidzyn 1Wiktor Droń23:4247:410:00
2128UMKS Kwidzyn 2Jakub Grajewski26:4648:28+0:47
3124UKS Azymut Pabianice 2Jakub Wiśniewski28:5956:58+9:17
4121MKS MOS WrocławIgnacy Świderski42:171:05:13+17:32
5122UKS Azymut 45 GdyniaMałgorzata Ciećwierz27:001:07:35+19:54
6123UKS Azymut Pabianice 1Łukasz Łubisz40:221:08:26+20:45
7126UKS OSiR Góra KalwariaOlga Wasilewska46:471:10:32+22:51
 
pk120KS Kościelec ChrzanówAntoni Chodlewski21:4244:27-3:14
130UKS Siódemka RumiaPiotr Motała33:39nkl
125UKS Orientuś ŁódźJan Ziółkiewicznklnkl
 
 
 
M14 (11/12)po zmianie 2Status: 18:23
L.p.NrStartowyZespółImię i nazwiskoCzasRazemStrata
196UKS Azymut Pabianice 1Oskar Wesołowski36:451:02:380:00
299UKS OSiR Góra Kalwaria 1Jakub Łącki38:051:03:54+1:16
391BKS Wataha WarszawaFilip Pankiewicz,45:231:16:18+13:40
4100UKS OSiR Góra Kalwaria 2Jan Tywonek44:571:19:13+16:35
5101UMKS KwidzynMikołaj Pękal50:491:23:29+20:51
698UKS Orientuś ŁódźFilip Słomczyński50:161:28:16+25:38
794UKS Azymut 45 Gdynia 1Mikołaj Ciechanowicz45:531:28:40+26:02
897UKS Azymut Pabianice 2Malwina Saładajczyk1:02:171:41:20+38:42
992KOS BnO SzczecinWeronika Matyja46:361:41:38+39:00
1095UKS Azymut 45 Gdynia 2Robert Stefaniak49:511:43:57+41:19
 
pk93MKS MOS WrocławKatarzyna Ciszek39:271:17:11+14:33
 
 
 
M16 (11/11)po zmianie 2Status: 18:23
L.p.NrStartowyZespółImię i nazwiskoCzasRazemStrata
154UKS Orientuś ŁódźZbigniew Bartos30:0558:110:00
250WKS Śląsk WrocławJakub Toborek31:4359:31+1:20
352MKS Paulinum Jelenia GóraAdrian Sobiński36:521:07:20+9:09
458WKS Wawel KrakówMateusz Żesławski34:581:09:49+11:38
557UNTS WarszawaStanisław Wołek35:341:13:36+15:25
656UMKS KwidzynWiktor Wilk48:591:17:15+19:04
753UKS Azymut DębówSzymon Roman42:111:21:16+23:05
860KS Kościelec ChrzanówKrzysztof Miśków40:461:24:11+26:00
959UKS Siódemka RumiaMichał Bielecki46:341:40:12+42:01
1055UKS OSiR Góra KalwariaPatryk Górski44:371:52:07+53:56
 
pk51KOS BnO SzczecinMateusz Grzegorczyk40:101:25:54+27:43
 
 
 
M18 (4/4)po zmianie 2Status: 18:23
L.p.NrStartowyZespółImię i nazwiskoCzasRazemStrata
137UKS Orientuś ŁódźMichał Nowak34:061:07:420:00
235UKS Azymut 45 GdyniaGrzegorz Porzycz39:271:12:30+4:48
334HKS Azymut MochyNikodem Seidel37:351:12:45+5:03
 
36UKS Azymut PabianiceJulia Krempińskanklnkl
 
 
 
M21 (16/16)po zmianie 2Status: 18:23
L.p.NrStartowyZespółImię i nazwiskoCzasRazemStrata
113WKS Grunwald PoznańMichał  Olejnik 34:531:11:390:00
214WKS Śląsk Wrocław 1Aleksander Bernaciak39:041:15:54+4:15
312UNTS Warszawa 1Piotr Parfianowicz40:121:16:59+5:20
44UKS Azymut Pabianice 1Konrad Półciennik39:551:18:00+6:21
53UKS Azymut 45 GdyniaMaciej Hewelt40:381:18:47+7:08
69UKS Siódemka Rumia 1Marcin Richert40:141:20:57+9:18
76UKS Orientuś Łódź 1Rafał Podziński42:111:22:52+11:13
716WKS Wawel KrakówJakub Kijak44:291:22:52+11:13
97UKS Orientuś Łódź 2Przemysław Zuchmański47:331:28:52+17:13
108UKS OSiR Góra KalwariaWeronika Machowska58:241:40:59+29:20
1117UNTS Warszawa 2Bartłomiej Olszewski55:061:42:20+30:41
1211UMKS KwidzynPaweł Kosowski53:581:42:54+31:15
1315WKS Śląsk Wrocław 2Stanisław Kurzyp48:531:47:30+35:51
145UKS Azymut Pabianice 2Michał Łubis1:02:041:47:56+36:17
151BKS Wataha WarszawaMaciej Nowakowski,1:05:221:50:03+38:24
1610UKS Siódemka Rumia 2Jakub Kuźba59:011:55:53+44:14
 
 
 
M105 (8/8)po zmianie 2Status: 18:23
L.p.NrStartowyZespółImię i nazwiskoCzasRazemStrata
176WKS Śląsk WrocławKarol Gmur34:231:05:330:00
272MKS Paulinum Jelenia GóraMonika Depta36:421:07:52+2:19
375UNTS WarszawaGrzegorz Biolik42:431:18:12+12:39
471KU AZS WAT WarszawaMaciej Bzdawski37:171:19:37+14:04
57810BKPanc.Grzegorz Stężycki40:531:23:18+17:45
677WKS Wawel KrakówGrzegorz Wójcik48:001:26:16+20:43
773UKS Siódemka RumiaPrzemysław Mrozowski50:571:28:21+22:48
874UMKS KwidzynGrzegorz Droń54:081:29:47+24:14
 
 
 
M140 (13/13)po zmianie 2Status: 18:23
L.p.NrStartowyZespółImię i nazwiskoCzasRazemStrata
1106LKS Górzanka Nawojowa GóraMariusz Skorupa31:031:09:430:00
2116WKS Wawel Kraków 1Marek Słoński33:231:10:52+1:09
3114UNTS WarszawaArtur Staszak38:301:11:44+2:01
4108UKS Orientuś Łódź 1Paweł Nowak39:041:12:08+2:25
5111Prezes & CoDariusz Bączek35:001:13:51+4:08
6115WKS Śląsk WrocławRomuald Guga41:001:17:57+8:14
7107UKS Azymut 45 GdyniaSergei Movko45:011:19:52+10:09
8112KU AZS UMCS LublinMirosław Tarnowski42:071:22:12+12:29
9118KU AZS UMCS LublinHubert Szuryga41:251:23:09+13:26
10105HKS Azymut MochyAndrzej Galla56:031:27:13+17:30
11109UKS Orientuś Łódź 2Paweł Lisiak49:501:43:17+33:34
12110UKS Orientuś Łódź 3Krzysztof Ziółkiewicz43:081:44:46+35:03
13113UMKS KwidzynPiotr Perfikowski40:131:45:39+35:56
 
 
 
M180 (3/3)po zmianie 2Status: 18:23
L.p.NrStartowyZespółImię i nazwiskoCzasRazemStrata
1148WKS Wawel KrakówWłodzimierz Dyzio26:151:04:440:00
2147UMKS KwidzynEdward Pokora38:151:08:48+4:04
 
pk146PUKS Młode Orły NDMaz.Jacenty Łapanowski35:221:17:53+13:09