Klubowe MP - Wiosnapt. 10.05.2019 18:12
UKS Azymut 45 GdyniaMarszewo
Wyniki nieoficjalnestworzony przez OS2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
K12 (7/7)po zmianie 1Status: 18:12
L.p.NrStartowyZespółImię i nazwiskoCzasRazemStrata
1137WKS Wawel KrakówJulia Biskupska16:2716:270:00
2134UKS Siódemka RumiaŁucja Łysoń19:3819:38+3:11
3133MKS MOS Wrocław 2Weronika Marciniak20:5620:56+4:29
4135UMKS KwidzynDiana Wejtko20:5820:58+4:31
5132MKS MOS Wrocław 1Hanna Kuciel24:3924:39+8:12
6131KOS BnO SzczecinIzabela Stefaniak25:5725:57+9:30
 
pk136UNTS WarszawaTosia Mianowska19:2519:25+2:58
 
 
 
K14 (6/6)po zmianie 1Status: 18:12
L.p.NrStartowyZespółImię i nazwiskoCzasRazemStrata
189WKS Wawel Kraków 1Maja Lamparska28:2828:280:00
288UMKS KwidzynAlicja Kędzior29:5529:55+1:27
385HKS Azymut MochyAlicja Michalewicz31:4531:45+3:17
487UKS OSiR Góra KalwariaBarbara Sobiepanek37:4837:48+9:20
590WKS Wawel Kraków 2Natalia Kurtycz38:5938:59+10:31
686KS Metalowiec ŁódźHanna Parafiniuk47:2447:24+18:56
 
 
 
K16 (7/7)po zmianie 1Status: 18:12
L.p.NrStartowyZespółImię i nazwiskoCzasRazemStrata
166UMKS KwidzynHanna Perfikowska29:0829:080:00
267UKS Azymut 45 GdyniaAnna Nowak31:4131:41+2:33
364UKS Orientuś ŁódźJulia Gielec34:4534:45+5:37
463UKS Azymut DębówAleksandra Orzechowska38:3338:33+9:25
562LKS Górzanka Nawojowa GóraZofia Moniak42:4842:48+13:40
665UKS Traper ZłocieniecHanna Przeszłowska47:5947:59+18:51
761HKS Azymut MochyNina Kapska59:4459:44+30:36
 
 
 
K18 (5/5)po zmianie 1Status: 18:12
L.p.NrStartowyZespółImię i nazwiskoCzasRazemStrata
147WKS Wawel KrakówMałgorzata Bączek35:2435:240:00
243UKS Orientuś ŁódźZuzanna Gielec35:5835:58+0:34
345UNTS WarszawaAleksandra Nitsch47:1747:17+11:53
444UKS Siódemka RumiaMarta Żurek52:5052:50+17:26
541BKS Wataha WarszawaZuzanna Dolińska,1:10:321:10:32+35:08
 
 
 
K21 (11/11)po zmianie 1Status: 18:12
L.p.NrStartowyZespółImię i nazwiskoCzasRazemStrata
125UKS Orientuś Łódź 1Aneta Kaźmierczak35:0235:020:00
229WKS Grunwald PoznańAnna  Matyba 36:2936:29+1:27
322PUKS Młode Orły NDMaz.Dagmara Dominiak36:3936:39+1:37
430WKS Śląsk WrocławKatarzyna Ciesiółka36:4736:47+1:45
524UKS Azymut PabianiceMaria Pabich37:0037:00+1:58
621HKS Azymut MochyMarta Murawska39:2539:25+4:23
727UKS Siódemka RumiaOliwia Kreft44:5344:53+9:51
831WKS Wawel KrakówMarta Listek45:2045:20+10:18
928UNTS WarszawaBarbara Żebrowska51:0751:07+16:05
1023UKS Azymut 45 GdyniaJulia Gniewkowska51:3051:30+16:28
1126UKS Orientuś Łódź 2Alicja Ewiak-Paszyńska53:4653:46+18:44
 
 
 
K105 (5/5)po zmianie 1Status: 18:12
L.p.NrStartowyZespółImię i nazwiskoCzasRazemStrata
182UNTS WarszawaAgnieszka Biolik30:1830:180:00
284UKS Siódemka RumiaMaria Maj-Roksz34:1734:17+3:59
383WKS Wawel KrakówAnna Karnia-Biskupska41:3141:31+11:13
481UMKS KwidzynMaja Roszak50:1750:17+19:59
580UKS Siódemka RumiaAgnieszka Pilarczyk-Pupiec1:16:311:16:31+46:13
 
 
 
K140 (4/4)po zmianie 1Status: 18:12
L.p.NrStartowyZespółImię i nazwiskoCzasRazemStrata
1143UNTS WarszawaJoanna Parfianowicz32:0832:080:00
2142UKS Azymut 45 GdyniaMarina Movko34:2134:21+2:13
3141BKS Wataha WarszawaKarina Daniluk,35:1135:11+3:03
4144WKS Wawel KrakówMonika Topór37:2837:28+5:20
 
 
 
M12 (11/11)po zmianie 1Status: 18:12
L.p.NrStartowyZespółImię i nazwiskoCzasRazemStrata
1128UMKS Kwidzyn 2Wiktor Rygielski21:4221:420:00
2121MKS MOS WrocławWiktor Kociuba22:5622:56+1:14
3129WKS Wawel KrakówN.N.23:0623:06+1:24
4126UKS OSiR Góra KalwariaJulia Łącka23:4523:45+2:03
5127UMKS Kwidzyn 1Adam Zaremba23:5923:59+2:17
6125UKS Orientuś ŁódźJan Ciupa25:2125:21+3:39
7124UKS Azymut Pabianice 2Adam Wiśniewski27:5927:59+6:17
8123UKS Azymut Pabianice 1Hanna Pabich28:0428:04+6:22
9122UKS Azymut 45 GdyniaTymon Kaszkiewicz40:3540:35+18:53
 
pk120KS Kościelec ChrzanówSzymon Chodlewski22:4522:45+1:03
130UKS Siódemka RumiaMarta Bieleckanklnkl
 
 
 
M14 (12/12)po zmianie 1Status: 18:12
L.p.NrStartowyZespółImię i nazwiskoCzasRazemStrata
199UKS OSiR Góra Kalwaria 1Jan Majowski25:4925:490:00
296UKS Azymut Pabianice 1Maciej Sztranek25:5325:53+0:04
391BKS Wataha WarszawaBartosz Stopczyński,30:5530:55+5:06
4101UMKS KwidzynBartosz Chmielowski32:4032:40+6:51
5100UKS OSiR Góra Kalwaria 2Paulina Dzwonkowska34:1634:16+8:27
698UKS Orientuś ŁódźHana Wiśniewska38:0038:00+12:11
797UKS Azymut Pabianice 2Wojciech Kielnierowski39:0339:03+13:14
894UKS Azymut 45 Gdynia 1Kacper Kilichowski42:4742:47+16:58
995UKS Azymut 45 Gdynia 2Jakub Miłkowski54:0654:06+28:17
1092KOS BnO SzczecinOlaf Kwiatkowski55:0255:02+29:13
 
pk93MKS MOS WrocławArtur Ważny37:4437:44+11:55
pk102UKS Azymut 45 GdyniaMichał Kleinshmidt50:3350:33+24:44
 
 
 
M16 (11/11)po zmianie 1Status: 18:12
L.p.NrStartowyZespółImię i nazwiskoCzasRazemStrata
150WKS Śląsk WrocławFranciszek Ładoga27:4827:480:00
254UKS Orientuś ŁódźPiotr Ledzion28:0628:06+0:18
356UMKS KwidzynWiktor Műller28:1628:16+0:28
452MKS Paulinum Jelenia GóraJakub Jończy30:2830:28+2:40
558WKS Wawel KrakówPaweł Wójcik34:5134:51+7:03
657UNTS WarszawaKrzysztof Wójtowicz38:0238:02+10:14
753UKS Azymut DębówKacper Curzytek39:0539:05+11:17
860KS Kościelec ChrzanówAgata Lechowska43:2543:25+15:37
959UKS Siódemka RumiaAgata Pupiec53:3853:38+25:50
1055UKS OSiR Góra KalwariaKarol Dąbrowski1:07:301:07:30+39:42
 
pk51KOS BnO SzczecinPiotr Kotkowiak45:4445:44+17:56
 
 
 
M18 (4/4)po zmianie 1Status: 18:12
L.p.NrStartowyZespółImię i nazwiskoCzasRazemStrata
135UKS Azymut 45 GdyniaKrystian Petersburski33:0333:030:00
237UKS Orientuś ŁódźBruno Deredos33:3633:36+0:33
334HKS Azymut MochyAlex Grobelny35:1035:10+2:07
 
36UKS Azymut PabianiceMaciej Andrzejczaknklnkl
 
 
 
M21 (16/16)po zmianie 1Status: 18:12
L.p.NrStartowyZespółImię i nazwiskoCzasRazemStrata
113WKS Grunwald PoznańDawid  Stefański 36:4636:460:00
212UNTS Warszawa 1Jan Bednarski36:4736:47+0:01
314WKS Śląsk Wrocław 1Mikołaj Krawczyński36:5036:50+0:04
44UKS Azymut Pabianice 1Mariusz Pabich38:0538:05+1:19
53UKS Azymut 45 GdyniaRadosław Piotrowski38:0938:09+1:23
616WKS Wawel KrakówMichał Garbacik38:2338:23+1:37
76UKS Orientuś Łódź 1Piotr Paszyński40:4140:41+3:55
89UKS Siódemka Rumia 1Robert Niewiedziała40:4340:43+3:57
97UKS Orientuś Łódź 2Łukasz Charuba41:1941:19+4:33
108UKS OSiR Góra KalwariaDawid Gładecki42:3542:35+5:49
111BKS Wataha WarszawaKarol Galicz,44:4144:41+7:55
125UKS Azymut Pabianice 2Dawid Zając45:5245:52+9:06
1317UNTS Warszawa 2Wojciech MOssakowski47:1447:14+10:28
1411UMKS KwidzynFranciszek Reniecki48:5648:56+12:10
1510UKS Siódemka Rumia 2Przemysław Olech56:5256:52+20:06
1615WKS Śląsk Wrocław 2Mateusz Rosłaniec58:3758:37+21:51
 
 
 
M105 (8/8)po zmianie 1Status: 18:12
L.p.NrStartowyZespółImię i nazwiskoCzasRazemStrata
172MKS Paulinum Jelenia GóraDaniel Jończy31:1031:100:00
176WKS Śląsk WrocławPiotr Cych31:1031:100:00
375UNTS WarszawaRafał Mianowski35:2935:29+4:19
474UMKS KwidzynPrzemysław Jędras35:3935:39+4:29
573UKS Siódemka RumiaJacek Borzyszkowski37:2437:24+6:14
677WKS Wawel KrakówMarek Kuryj38:1638:16+7:06
771KU AZS WAT WarszawaGrzegorz Łoniewski42:2042:20+11:10
87810BKPanc.Mariusz Sitnicki42:2542:25+11:15
 
 
 
M140 (13/13)po zmianie 1Status: 18:12
L.p.NrStartowyZespółImię i nazwiskoCzasRazemStrata
1105HKS Azymut MochyKrzysztof Mol31:1031:100:00
2108UKS Orientuś Łódź 1Grzegorz Ledzion33:0433:04+1:54
3114UNTS WarszawaMarek Wołowczyk33:1433:14+2:04
4107UKS Azymut 45 GdyniaAdam Witkowski34:5134:51+3:41
5115WKS Śląsk WrocławMarcin Ciszek36:5736:57+5:47
6116WKS Wawel Kraków 1Paweł Biederman37:2937:29+6:19
7106LKS Górzanka Nawojowa GóraAndrzej Moniak38:4038:40+7:30
8111Prezes & CoJerzy  Kryjomski38:5138:51+7:41
9112KU AZS UMCS LublinMichał Goral40:0540:05+8:55
10118KU AZS UMCS LublinZbigniew Mańka41:4441:44+10:34
11109UKS Orientuś Łódź 2Piotr Sr Rzeńca53:2753:27+22:17
12110UKS Orientuś Łódź 3Józef Paszyński1:01:381:01:38+30:28
13113UMKS KwidzynMichał Wejtko1:05:261:05:26+34:16
 
 
 
M180 (3/3)po zmianie 1Status: 18:12
L.p.NrStartowyZespółImię i nazwiskoCzasRazemStrata
1147UMKS KwidzynZbigniew Mądzrzyński30:3330:330:00
2148WKS Wawel KrakówStanisław Kruczek38:2938:29+7:56
 
pk146PUKS Młode Orły NDMaz.Janusz Olbrycht42:3142:31+11:58