Kraków City Race 2018sob. 20.10.2018 20:19
WKS Wawel KrakówKraków-Wieliczka
Wyniki nieoficjalne - Night Sprint Wieliczkastworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
KM10 (2/2)Status: 20:19
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1Julia Czapla35 WKS Wawel15:130:00
234Hanna Pabich1131 UKS Azymut Pabianice18:08+2:55
 
 
 
K12-14 (9/10)Status: 20:19
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
188Pola Niessner0735 WKS Wawel11:160:00
2111Jowita Pudełek0510 Górzanka Nawojowa Góra12:49+1:33
377Natalia Kurtycz0535 WKS Wawel13:33+2:17
479Marta Michno0535 WKS Wawel13:39+2:23
5156Jaśmina Olejnik0835 WKS Wawel13:48+2:32
653Katarzyna Ciszek0620 MKS MOS Wrocław13:53+2:37
778Maja Lamparska0535 WKS Wawel14:44+3:28
880Hanna Pułczyńska0535 WKS Wawel16:43+5:27
976Magdalena Błyskosz0435 WKS Wawel20:00+8:44
 
 
 
K16-20 (4/4)Status: 20:19
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
146Lea Martanova0026 Slavia Liberec Orienteering15:480:00
2119Magdalena Topór0135 WKS Wawel16:22+0:34
310Adrianna Filipiak0318 KS Hades Poznań19:51+4:03
4137Katarzyna Biegun0035 WKS Wawel20:56+5:08
 
 
 
K21E (7/7)Status: 20:19
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
145Elin Martanova0026 Slavia Liberec Orienteering20:230:00
235Maria Pabich8231 UKS Azymut Pabianice20:52+0:29
340Olena Fedorova9230 UKS Azymut Dębów22:56+2:33
450Martyna Miśkiewicz8923 OK! Sport Warszawa23:17+2:54
529Magdalena Jaśkiewicz0031 UKS Azymut Pabianice23:28+3:05
689Marta Kurek8612 Indywidualny33:13+12:50
 
91Katarzyna Parfianowicz9233 Warszawankl
 
 
 
K35-44 (4/4)Status: 20:19
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1146Joanna Grabowska8735 WKS Wawel22:070:00
230Katarzyna Konc7531 UKS Azymut Pabianice27:14+5:07
311Agnieszka Filipiak7518 KS Hades Poznań27:35+5:28
 
14Anna Tarnawska8312 Indywidualnynkl
 
 
 
K45+ (4/4)Status: 20:19
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
194LILIANNA ETTERLE-BIEDERMAN7335 WKS Wawel22:520:00
267Teresa Bugaj6835 WKS Wawel26:23+3:31
319Kamilla Wojarska603 Bielsko-Biała O-Team30:07+7:15
49Yulya Bedarava714 BUG40:46+17:54
 
 
 
M12-14 (8/8)Status: 20:19
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
182Paweł Wójcik0535 WKS Wawel14:200:00
2159Kordian Pisarek0635 WKS Wawel15:31+1:11
3124Krzysztof Miśków0517 K. S. Kościelec Chrzanów15:46+1:26
45Arseni Bedarau044 BUG16:18+1:58
5176Mateusz Żesławski0435 WKS Wawel16:23+2:03
632Franciszek Krempiński0731 UKS Azymut Pabianice16:53+2:33
7175Jakub Żesławski0535 WKS Wawel19:13+4:53
8164Jeremi Pułczyński0935 WKS Wawel20:57+6:37
 
 
 
M16-20 (7/7)Status: 20:19
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1108Jakub Kijak0035 WKS Wawel21:160:00
212Mateusz Filipiak9818 KS Hades Poznań22:21+1:05
3110Błażej Pudełek0210 Górzanka Nawojowa Góra22:38+1:22
448Eitam NUSSBAUM9911 Hasharon oc23:23+2:07
547Nadav NUSSBAUM0211 Hasharon oc25:16+4:00
681Jan Tarnawski0335 WKS Wawel28:05+6:49
 
109Michał Krzysztyński0035 WKS WawelLimit
 
 
 
M21E (13/13)Status: 20:19
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1Michał Krzysztyński35 WKS Wawel19:220:00
239Serhiy Babych8330 UKS Azymut Dębów20:02+0:40
3194Kacper Kuca9935 WKS Wawel21:08+1:46
444Jiri Martan7326 Slavia Liberec Orienteering21:25+2:03
5179Łukasz Warmuz8035 WKS Wawel21:32+2:10
642Michał Wojarski9035 WKS Wawel22:01+2:39
787Tomasz Bernaś8734 WKS Śląsk Wrocław22:23+3:01
8116Michał Łubis0031 UKS Azymut Pabianice22:34+3:12
9Piotr PietrońLimaMaps22:35+3:13
10151Marcin Kasprzyk8435 WKS Wawel23:25+4:03
117Edvin Bedarau964 BUG23:30+4:08
 
52Kuba Drągowski9023 OK! Sport Warszawankl
145Bartosz Gajkowski8535 WKS Wawelnkl
 
 
 
M35-44 (12/12)Status: 20:19
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
149Przemysław Czapla7435 WKS Wawel20:400:00
297Marek Kuryj7835 WKS Wawel21:13+0:33
399Piotr Dargacz7735 WKS Wawel21:50+1:10
454Marcin Ciszek0634 WKS Śląsk Wrocław23:02+2:22
53Tomasz Domin7525 sevencoins.pl23:29+2:49
622Łukasz Szczepański7629 Technicolor23:43+3:03
7118Grzegorz Wójcik7435 WKS Wawel27:03+6:23
893Sławomir Łabuziński0035 WKS Wawel28:02+7:22
9157Tomasz Olejnik7635 WKS Wawel35:33+14:53
 
33Piotr Krempiński7631 UKS Azymut Pabianicenkl
21Krystian Iżycki805 Ciapaki i Głuptakinkl
168Radosław Tarnowski7935 WKS Wawelnkl
 
 
 
M45-54 (10/10)Status: 20:19
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
172Jorn Myrland6721 Notodden o-lag17:510:00
295PAWEŁ BIEDERMAN7135 WKS Wawel18:55+1:04
313Marek Filipiak7318 KS Hades Poznań19:43+1:52
475Marek Słoński6935 WKS Wawel20:21+2:30
5113Paweł Pudełek7110 Górzanka Nawojowa Góra21:41+3:50
684Tomasz Bergier7235 WKS Wawel21:51+4:00
741Józef Forystek6635 WKS Wawel24:25+6:34
 
Petter Loe6421 Notodden o-lagnkl
177Wojciech Żesławski6735 WKS Wawelnkl
160Piotr Pisarek6935 WKS Wawelnkl
 
 
 
M55+ (6/7)Status: 20:19
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
190Piotr Niessner6335 WKS Wawel19:100:00
220Krzysztof Wojarski603 Bielsko-Biała O-Team19:52+0:42
3125Jerzy Kryjomski5817 K. S. Kościelec Chrzanów21:37+2:27
492Marcin Parfianowicz6333 Warszawa24:49+5:39
574Ingar Hakonsen4321 Notodden o-lag32:13+13:03
6Tadeusz PatejkoKS Spójnia Warszawa37:35+18:25
 
 
 
Terminator (3/3)Status: 20:19
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1182Katarzyna Gawron8235 WKS Wawel15:260:00
2167Przemysław Tarnowski0735 WKS Wawel18:15+2:49
3161Agnieszka Pułczyńska7135 WKS Wawel29:40+14:14
 
 
 
Czeladnik (6/6)Status: 20:19
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1178Robert Szajna7235 WKS Wawel18:280:00
226Jolanta Kozłowska7424 PATRIA Młynne19:39+1:11
3127Grzegorz Sowa7116 ITMBW Kraków20:09+1:41
424Olga Kozłowska0124 PATRIA Młynne20:56+2:28
5150Krzysztof Jamrozik6935 WKS Wawel21:44+3:16
 
Piotr Kamiński12 Indywidualnydysk.
 
 
 
Mistrz (5/6)Status: 20:19
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
127Jacek Kozłowski6324 PATRIA Młynne22:340:00
2126Jacek Majkowski8112 Indywidualny26:40+4:06
323Wiktoria Kozłowska9924 PATRIA Młynne26:59+4:25
437Marcin Kutkiewicz8012 Indywidualny27:21+4:47
 
16Mirosław MAREK7813 InO.Maniak Nowa Dębankl