MMM - MAZ,ŁDZ,LUB,PDLsob. 29.09.2018 13:49
PUKS Młode Orły
Wyniki nieoficjalne - Bieg klasycznystworzony przez OE2010 Š Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
M14 (47/47)Status: 13:49
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Krzysztof WójtowiczUNTS Warszawa34:420:00
2Kacper PodworskiUKS OSiR Góra Kalwaria34:48+0:06
3Jan MajowskiUKS OSiR Góra Kalwaria35:37+0:55
4Karol DšbrowskiUKS OSiR Góra Kalwaria36:22+1:40
5Jan AntonowiczUNTS Warszawa36:43+2:01
6Maciej SztranekUKS Azymut Pabianice37:53+3:11
7Maksymilian SobiepanekUKS OSiR Góra Kalwaria42:34+7:52
8Filip MarcjanekUKS Orientuœ ŁódŸ42:39+7:57
9Jerzy DurmaUKS Azymut Pabianice43:24+8:42
10Jan TywonekUKS OSiR Góra Kalwaria43:41+8:59
11Stanisław WołekUNTS Warszawa44:48+10:06
12Adam LisiakUKS Orientuœ ŁódŸ47:20+12:38
13Jakub ŁšckiUKS OSiR Góra Kalwaria47:34+12:52
14Oskar DrosikUNTS Warszawa49:49+15:07
15Tomasz RzeńcaUKS Orientuœ ŁódŸ52:34+17:52
16Jakub WiœniewskiUKS Azymut Pabianice52:49+18:07
17Małecki MarcelMUKS Junior Ochędzyn52:57+18:15
18Jakub LewandowskiUNTS Warszawa53:28+18:46
19Malik PatrykUKS Grom Sokolniki55:17+20:35
20Jan ZiółkiewiczUKS Orientuœ ŁódŸ55:32+20:50
21Narożny KacperUKS GOK Galewice56:47+22:05
22Marcel DrosikUNTS Warszawa57:27+22:45
23Antoni WasilewskiUKS OSiR Góra Kalwaria59:08+24:26
24Jacek ErtelMUKS Junior Ochędzyn1:03:59+29:17
25Michał ŒwitałaUNTS Warszawa1:04:14+29:32
26Hryciuk MikołajUKS Grom Sokolniki1:06:24+31:42
27Bartosz Stopczyński,BKS Wataha Bielany W-wa1:08:25+33:43
28Fronia JakubUKS GOK Galewice1:12:16+37:34
29Patryk DudzińskiUNTS Warszawa1:12:22+37:40
30Franciszek KrempińskiUKS Azymut Pabianice1:12:28+37:46
31Mateusz KowalczykMKS Metalowiec ŁódŸ1:14:38+39:56
32Hubert WieczorekUNTS Warszawa1:16:31+41:49
33Mikołaj WasilewskiUKS OSiR Góra Kalwaria1:18:52+44:10
34Wesołowski OskarUKS Azymut Pabianice1:19:41+44:59
35Filip SłomczyńskiUKS Orientuœ ŁódŸ1:20:21+45:39
36Olaf HajkowiczUNTS Warszawa1:20:23+45:41
37Mikołaj MichalskiUNTS Warszawa1:21:32+46:50
38Wojciech KielnierowskiUKS Azymut Pabianice1:24:55+50:13
39Igor WolskiUKS Azymut Pabianice1:29:14+54:32
40Franciszek TrepczyńskiUKS Orientuœ ŁódŸ1:33:05+58:23
41Maksymilian MłynarczykUKS Orientuœ ŁódŸ1:40:17+1:05:35
 
Radek TandejkoUNTS Warszawankl
Jan CiupaUKS Orientuœ ŁódŸnkl
Karol SierońUKS Azymut Pabianicenkl
1 testtest testdysk.
Szymon PtakUNTS Warszawankl
Bruno KrzosekUNTS Warszawankl