Kraków City Race 2018niedz. 21.10.2018 11:58
WKS Wawel KrakówKraków-Wieliczka
Wyniki nieoficjalne - City Race Nowa Hutastworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
KM10 (6/6)Status: 11:58
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataRazem
1Julia Czapla35 WKS Wawel13:270:0072:26
2174Tymoteusz Zasadzki1035 WKS Wawel14:34+1:07
334Hanna Pabich1131 UKS Azymut Pabianice25:23+11:5684:14
4170Artur Uryga1035 WKS Wawel31:47+18:20
5169Adam Uryga1235 WKS Wawel37:40+24:13
 
139Małgorzata Biskupska1035 WKS Wawelnkl
 
 
 
K12-14 (11/11)Status: 11:58
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataRazem
188Pola Niessner0735 WKS Wawel14:090:0093:10
2156Jaśmina Olejnik0835 WKS Wawel15:55+1:4683:16
376Magdalena Błyskosz0435 WKS Wawel16:12+2:03102:02
478Maja Lamparska0535 WKS Wawel16:41+2:3298:12
553Katarzyna Ciszek0620 MKS MOS Wrocław16:46+2:3752:24
677Natalia Kurtycz0535 WKS Wawel16:48+2:3956:08
7111Jowita Pudełek0510 Górzanka Nawojowa Góra16:59+2:5082:32
879Marta Michno0535 WKS Wawel17:18+3:0960:26
980Hanna Pułczyńska0535 WKS Wawel17:46+3:3791:04
10Martyna Hałucha35 WKS Wawel18:40+4:31
11Milena Hałucha35 WKS Wawel32:12+18:03
 
 
 
K16-20 (5/5)Status: 11:58
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataRazem
146Lea Martanova0026 Slavia Liberec Orienteering26:480:00
2119Magdalena Topór0135 WKS Wawel27:04+0:1673:42
310Adrianna Filipiak0318 KS Hades Poznań31:35+4:4781:46
4137Katarzyna Biegun0035 WKS Wawel33:49+7:01118:44
5180Maja Skorupa0419 LKS Górzanka Nawojowa Góra38:01+11:13
 
 
 
K21E (8/8)Status: 11:58
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataRazem
140Olena Fedorova9230 UKS Azymut Dębów37:030:0090:32
235Maria Pabich8231 UKS Azymut Pabianice45:41+8:3891:24
345Elin Martanova0026 Slavia Liberec Orienteering46:07+9:04
429Magdalena Jaśkiewicz0031 UKS Azymut Pabianice46:10+9:0798:25
5Yelyzaveta Hutsenko35 WKS Wawel48:41+11:38
650Martyna Miśkiewicz8923 OK! Sport Warszawa49:20+12:1796:07
789Marta Kurek8612 Indywidualny50:38+13:35124:33
891Katarzyna Parfianowicz9233 Warszawa59:58+22:55
 
 
 
K35-44 (5/5)Status: 11:58
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataRazem
1146Joanna Grabowska8735 WKS Wawel25:450:0072:03
2197Anna Karnia-Biskupska35 WKS Wawel26:22+0:37
330Katarzyna Konc7531 UKS Azymut Pabianice27:47+2:0287:23
414Anna Tarnawska8312 Indywidualny29:37+3:52
511Agnieszka Filipiak7518 KS Hades Poznań30:18+4:3394:18
 
 
 
K45+ (5/5)Status: 11:58
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataRazem
194LILIANNA ETTERLE-BIEDERMAN7335 WKS Wawel25:410:0079:38
2122Monika Topór7035 WKS Wawel25:58+0:17
367Teresa Bugaj6835 WKS Wawel26:52+1:1196:39
49Yulya Bedarava714 BUG28:04+2:23138:52
519Kamilla Wojarska603 Bielsko-Biała O-Team41:54+16:13116:27
 
 
 
M12-14 (8/8)Status: 11:58
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataRazem
182Paweł Wójcik0535 WKS Wawel20:370:0077:35
2176Mateusz Żesławski0435 WKS Wawel21:23+0:4672:50
35Arseni Bedarau044 BUG22:21+1:4473:27
4124Krzysztof Miśków0517 K. S. Kościelec Chrzanów23:19+2:4273:43
5159Kordian Pisarek0635 WKS Wawel25:10+4:3359:25
632Franciszek Krempiński0731 UKS Azymut Pabianice25:21+4:4461:08
7175Jakub Żesławski0535 WKS Wawel26:21+5:4473:30
8164Jeremi Pułczyński0935 WKS Wawel28:52+8:1597:30
 
 
 
M16-20 (7/7)Status: 11:58
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataRazem
112Mateusz Filipiak9818 KS Hades Poznań42:460:0096:55
247Nadav NUSSBAUM0211 Hasharon oc43:06+0:20
3108Jakub Kijak0035 WKS Wawel45:39+2:5397:34
448Eitam NUSSBAUM9911 Hasharon oc51:40+8:54109:19
5110Błażej Pudełek0210 Górzanka Nawojowa Góra52:02+9:16
681Jan Tarnawski0335 WKS Wawel73:11+30:25
 
109Michał Krzysztyński0035 WKS WawelLimit
 
 
 
M21E (10/10)Status: 11:58
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataRazem
152Kuba Drągowski9023 OK! Sport Warszawa46:420:0079:50
2145Bartosz Gajkowski8535 WKS Wawel49:43+3:0193:03
3Marek Kuryj35 WKS Wawel52:25+5:43
442Michał Wojarski9035 WKS Wawel54:05+7:2395:39
544Jiri Martan7326 Slavia Liberec Orienteering54:31+7:49123:24
6179Łukasz Warmuz8035 WKS Wawel57:39+10:57101:37
787Tomasz Bernaś8734 WKS Śląsk Wrocław59:41+12:59110:45
8116Michał Łubis0031 UKS Azymut Pabianice63:40+16:58107:14
97Edvin Bedarau964 BUG65:42+19:00157:07
10151Marcin Kasprzyk8435 WKS Wawel66:22+19:40120:23
 
 
 
M35-44 (9/9)Status: 11:58
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataRazem
149Przemysław Czapla7435 WKS Wawel38:320:0081:29
299Piotr Dargacz7735 WKS Wawel40:11+1:3989:44
333Piotr Krempiński7631 UKS Azymut Pabianice41:39+3:07
4118Grzegorz Wójcik7435 WKS Wawel41:43+3:1193:07
521Krystian Iżycki805 Ciapaki i Głuptaki42:05+3:33
654Marcin Ciszek0634 WKS Śląsk Wrocław42:24+3:52
73Tomasz Domin7525 sevencoins.pl43:38+5:06106:38
822Łukasz Szczepański7629 Technicolor45:05+6:33
9157Tomasz Olejnik7635 WKS Wawel53:39+15:07
 
 
 
M45-54 (12/12)Status: 11:58
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataRazem
1120Marek Topór7335 WKS Wawel31:110:00
2160Piotr Pisarek6935 WKS Wawel31:12+0:01
313Marek Filipiak7318 KS Hades Poznań31:13+0:0275:21
475Marek Słoński6935 WKS Wawel31:41+0:3089:39
5Petter Loe6421 Notodden o-lag31:52+0:41
6181Mariusz Skorupa7019 LKS Górzanka Nawojowa Góra32:00+0:49
772Jorn Myrland6721 Notodden o-lag32:28+1:1781:50
8113Paweł Pudełek7110 Górzanka Nawojowa Góra33:05+1:54
995PAWEŁ BIEDERMAN7135 WKS Wawel33:08+1:57
10177Wojciech Żesławski6735 WKS Wawel35:24+4:1391:34
1184Tomasz Bergier7235 WKS Wawel36:54+5:43106:38
1241Józef Forystek6635 WKS Wawel38:07+6:5691:57
 
 
 
M55+ (7/8)Status: 11:58
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataRazem
190Piotr Niessner6335 WKS Wawel23:230:0067:40
2125Jerzy Kryjomski5817 K. S. Kościelec Chrzanów25:20+1:5782:11
320Krzysztof Wojarski603 Bielsko-Biała O-Team26:42+3:1971:15
492Marcin Parfianowicz6333 Warszawa28:29+5:06
574Ingar Hakonsen4321 Notodden o-lag37:48+14:25
6Tadeusz PatejkoKS Spójnia Warszawa38:38+15:15
736Józef Kłos6331 UKS Azymut Pabianice38:54+15:31
 
 
 
Terminator (3/3)Status: 11:58
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataRazem
1182Katarzyna Gawron8235 WKS Wawel18:120:00
2112Małgorzata Pudełek7419 LKS Górzanka Nawojowa Góra21:31+3:19
3161Agnieszka Pułczyńska7135 WKS Wawel29:45+11:33112:44
 
 
 
Czeladnik (8/8)Status: 11:58
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataRazem
1127Grzegorz Sowa7116 ITMBW Kraków32:340:0074:05
224Olga Kozłowska0124 PATRIA Młynne33:33+0:59
3150Krzysztof Jamrozik6935 WKS Wawel33:36+1:0288:57
426Jolanta Kozłowska7424 PATRIA Młynne35:16+2:42
5163Nina Pułczyńska0135 WKS Wawel40:47+8:13
6196Wacław CzerkawskiSparta Czyżowice53:50+21:16
7195Aleksander CzerkawskiSparta Czyżowice55:49+23:15
8152Anna Klaus-Uryga7535 WKS Wawel57:55+25:21
 
 
 
Mistrz (5/5)Status: 11:58
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataRazem
137Marcin Kutkiewicz8012 Indywidualny53:120:00
216Mirosław MAREK7813 InO.Maniak Nowa Dęba53:53+0:41106:29
3126Jacek Majkowski8112 Indywidualny55:31+2:19118:19
423Wiktoria Kozłowska9924 PATRIA Młynne55:45+2:33120:39
5Miłosz Wojarski12 Indywidualny64:52+11:40159:40