GPMAZ RJNON 2015-04-26 19:14
Wyniki - Mistrzostwa Polski RJnO w Scorelaufstworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2015

 
OPEN-S (3)5,7 km 0 m11 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1164Krochmal Adam86UNTS Warszawa44:570:00
2194Malczewska Agata79UNTS Warszawa55:55+10:58
 
196Szymczuk AdamUKS Tropsnkl
 
 
 
RK14 (6)5,1 km 0 m9 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1103Nitsch Aleksandra03UNTS Warszawa40:080:00
2105Oleśniewicz Karolina01LUKS Azymek41:12+1:04
3102Kowalczyk Maja02UKS Kometa52:00+11:52
4101Dammfeld Karolina02UKS Lotna59:02+18:54
5107Tomczonok Małgorzata03UKS Kometa71:38+31:30
6104Ogrodnik Magdalena03UKS Lotna72:18+32:10
 
 
 
RK17 (7)6,2 km 0 m14 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1109Lisewska    Agnieszka98PKO HARPAGAN43:460:00
2108Brejnak         Natalia98PKO HARPAGAN45:24+1:38
3112Oleszek Aleksandra99LUKS Azymek47:57+4:11
4111Mikulska Ewelina98LUKS Azymek51:59+8:13
5110Repak Magdalena98LUKS Azymek53:29+9:43
 
114Szymczuk Sylwia98UKS Tropsnkl
113Sulikowska Weronika00LUKS Azymeknkl
 
 
 
RK21 (8)11,1 km 0 m23 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1121Poverina Svetlana93Federacja Rosyjska55:310:00
2124Svir Anastasia90Federacja Rosyjska71:43+16:12
3122Sanocka Barbara92UKS Kometa78:03+22:32
4118Linowska        Julita93PKO HARPAGAN79:33+24:02
5117Gruziel Magdalena76Stowarzyszenie Team 36081:36+26:05
6120Pacek Karolina88Stowarzyszenie Team 36088:28+32:57
7119Marcinkiewicz-Ka Monika76PUKS Młode93:39+38:08
8116Czerniak Marzena76UKS Azymut181:04+125:33
 
 
 
RK40 (1)6,2 km 0 m14 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1128Trykozko Urszula69Stowarzyszenie Team 36070:500:00
 
 
 
RK50 (1)5,7 km 0 m12 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1129Biziuk Halina57UKS Azymut59:470:00
 
 
 
RK60 (1)5,7 km 0 m12 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1130Galicz Krystyna51UKS Kusy116:500:00
 
 
 
RM14 (8)5,7 km 0 m11 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1198Kajzer Marcel01PUKS Młode44:380:00
2132Czerniak Wojciech01UKS Azymut48:53+4:15
3133Hyla Damian01LUKS Azymek50:24+5:46
4136Sikorski Marcin02LUKS Azymek51:04+6:26
5137Woźniak Maciek02UKS Lotna62:00+17:22
6203Filip JanowskiKS Spójnia81:59+37:21
7134Nowakowski Maciej02UKS Kusy123:14+78:36
 
138Zalewski Szymon01UKS Tropsnkl
 
 
 
RM17 (11)8,4 km 0 m19 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1143Jaroszek Jakub98Stowarzyszenie Team 36042:490:00
2151Żebrowski    Artur98PKO HARPAGAN50:48+7:59
3141Dolatowski       Filip99PKO HARPAGAN54:26+11:37
4147Nowak BartoszUKS Falenica58:18+15:29
5148Obstoj Adam00LUKS Azymek60:04+17:15
6145Niebielski jr Bartosz01UKS Falenica60:48+17:59
7206Bartek JanowskiKS Spójnia62:46+19:57
8144Kielak IgorUKS Falenica77:24+34:35
9149Puzan Dominik00UKS Trops98:32+55:43
10142Gajcy        Damian00PKO HARPAGAN131:44+88:55
 
150Radziszewski Hubert98UKS Tropsnkl
 
 
 
RM20 (3)11,1 km 0 m23 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1155Lewandowski Patryk97UKS Kometa70:340:00
2152Czerniak Łukasz96UKS Azymut80:34+10:00
3154Kubica Arkadiusz95UKS Kometa84:34+14:00
 
 
 
RM21 (12)13,6 km 0 m30 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1165Marcinkiewicz Grzegorz86PUKS Młode67:570:00
2172Žilinskas Tautvydas71ind. Warszawa73:09+5:12
3162Juodišius Julius85Fortuna OK74:06+6:09
4161Jaroszek Radosław94Stowarzyszenie Team 36074:11+6:14
5158Bogumił Dariusz77Stowarzyszenie Team 36077:58+10:01
6202Tomaszewski Edward82WEST MTBO79:18+11:21
7157Błachut Igor73Stowarzyszenie Team 36079:21+11:24
8169Słomka Paweł90Indywidualny Śląskie81:38+13:41
9163Krasuski Marcin72Indywidualny Mazowsze84:14+16:17
10168Sikorski Filip94UKS Trops85:27+17:30
11167Senderek Łukasz77Stowarzyszenie Team 36090:25+22:28
 
171Zhurkin Maxim71Federacja Rosyjskankl
 
 
 
RM40 (9)11,1 km 0 m23 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1176Kalsztein        Karol74PKO HARPAGAN72:090:00
2173Bartczak Jarosław68UKS Azymut75:56+3:47
3183Wroniak Adam69Stowarzyszenie Team 36088:53+16:44
4178Niebielski Bartosz71UKS Falenica94:48+22:39
5177Krasuski Bartłomiej70Stowarzyszenie Team 360100:49+28:40
6180Puzan Zdzisław67UKS Trops101:46+29:37
7174Bergier Tomasz72WKS Wawel110:10+38:01
8181Spychalski Radosław75UKS Azymut127:38+55:29
 
175Czerniak Roman74UKS Azymutnkl
 
 
 
RM50 (5)10,1 km 0 m23 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1187Krochmal Andrzej56KS Spójnia73:040:00
2186Grabowicz Andrzej57WKS Wawel78:58+5:54
3189Niessner Piotr63WKS Wawel90:41+17:37
4188Niczyporuk Stefan63UKS Trops91:34+18:30
5185Cegiełka JanKU AZS108:19+35:15
 
 
 
RM60 (2)8,4 km 0 m19 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1191Kruczek Stanisław48WKS Wawel62:470:00
2192Olbrycht Janusz55Indywidualny Mazowsze82:15+19:28
 
 
 
RM70 (1)8,4 km 0 m19 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1193Bykowski Ryszard36Indywidualni Małopolska169:360:00