GPMAZ RJNON 2015-04-26 19:14
Wyniki - Mistrzostwa Polski RJnO w Średnim Dystansiestworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2015

 
OPEN-S (3)3,4 km 55 m8 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1194Malczewska Agata79UNTS Warszawa41:550:00
2196Szymczuk AdamUKS Trops47:28+5:33
 
164Krochmal Adam86UNTS Warszawankl
 
 
 
RK14 (6)3,4 km 55 m8 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1101Dammfeld Karolina02UKS Lotna36:260:00
2105Oleśniewicz Karolina01LUKS Azymek38:24+1:58
3104Ogrodnik Magdalena03UKS Lotna40:42+4:16
4103Nitsch Aleksandra03UNTS Warszawa45:07+8:41
5102Kowalczyk Maja02UKS Kometa63:32+27:06
6107Tomczonok Małgorzata03UKS Kometa67:48+31:22
 
 
 
RK17 (7)4,6 km 80 m11 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1109Lisewska    Agnieszka98PKO HARPAGAN42:530:00
2112Oleszek Aleksandra99LUKS Azymek48:51+5:58
3108Brejnak         Natalia98PKO HARPAGAN49:52+6:59
4110Repak Magdalena98LUKS Azymek52:40+9:47
5111Mikulska Ewelina98LUKS Azymek54:36+11:43
6113Sulikowska Weronika00LUKS Azymek57:51+14:58
7114Szymczuk Sylwia98UKS Trops82:00+39:07
 
 
 
RK21 (10)9,3 km 140 m17 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1121Poverina Svetlana93Federacja Rosyjska54:180:00
2124Svir Anastasia90Federacja Rosyjska62:18+8:00
3117Gruziel Magdalena76Stowarzyszenie Team 36081:16+26:58
4120Pacek Karolina88Stowarzyszenie Team 36083:43+29:25
5122Sanocka Barbara92UKS Kometa86:31+32:13
6119Marcinkiewicz-Ka Monika76PUKS Młode91:50+37:32
7115Biolik Agnieszka77Indywidualny Mazowsze93:09+38:51
8125Szymańska Zuzanna77Stowarzyszenie Team 360116:00+61:42
 
118Linowska        Julita93PKO HARPAGANnkl
116Czerniak Marzena76UKS Azymutnkl
 
 
 
RK40 (2)6,4 km 95 m12 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1127Misiaczek Ewa68Indywidualny Mazowsze79:220:00
2128Trykozko Urszula69Stowarzyszenie Team 360103:46+24:24
 
 
 
RK50 (1)4,6 km 80 m11 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1129Biziuk Halina57UKS Azymut88:410:00
 
 
 
RK60 (1)4,6 km 80 m11 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1130Galicz Krystyna51UKS Kusy115:360:00
 
 
 
RM14 (10)3,5 km 70 m10 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1198Kajzer Marcel01PUKS Młode26:020:00
2133Hyla Damian01LUKS Azymek31:33+5:31
3136Sikorski Marcin02LUKS Azymek40:30+14:28
4138Zalewski Szymon01UKS Trops41:23+15:21
5134Nowakowski Maciej02UKS Kusy43:01+16:59
6203Filip JanowskiKS Spójnia43:24+17:22
7137Woźniak Maciek02UKS Lotna46:00+19:58
8132Czerniak Wojciech01UKS Azymut59:21+33:19
 
139Zienkiewicz Grzegorz01UKS Kusynkl
131Biolik Emil03UKS Kusynkl
 
 
 
RM17 (10)6,4 km 95 m12 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1143Jaroszek Jakub98Stowarzyszenie Team 36039:530:00
2147Nowak BartoszUKS Falenica50:32+10:39
3151Żebrowski    Artur98PKO HARPAGAN51:42+11:49
4145Niebielski jr Bartosz01UKS Falenica55:55+16:02
5141Dolatowski       Filip99PKO HARPAGAN59:09+19:16
6206Bartek JanowskiKS Spójnia64:35+24:42
7148Obstoj Adam00LUKS Azymek65:44+25:51
8142Gajcy        Damian00PKO HARPAGAN67:01+27:08
9150Radziszewski Hubert98UKS Trops70:40+30:47
 
149Puzan Dominik00UKS Tropsnkl
 
 
 
RM20 (3)10,7 km 230 m22 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1154Kubica Arkadiusz95UKS Kometa88:300:00
2155Lewandowski Patryk97UKS Kometa92:34+4:04
3152Czerniak Łukasz96UKS Azymut123:02+34:32
 
 
 
RM21 (14)12,3 km 250 m25 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1207Maciej GromadkaUNTS Warszawa64:400:00
2171Zhurkin Maxim71Federacja Rosyjska67:53+3:13
3161Jaroszek Radosław94Stowarzyszenie Team 36072:25+7:45
4159Buciak Piotr79Stowarzyszenie Team 36079:57+15:17
5162Juodišius Julius85Fortuna OK81:05+16:25
6163Krasuski Marcin72Indywidualny Mazowsze87:33+22:53
7169Słomka Paweł90Indywidualny Śląskie91:16+26:36
8170Szmulkowski Adam93PUKS Młode92:17+27:37
9157Błachut Igor73Stowarzyszenie Team 36092:48+28:08
10160Galicz Karol86UKS Kusy95:20+30:40
11167Senderek Łukasz77Stowarzyszenie Team 360111:56+47:16
12168Sikorski Filip94UKS Trops131:09+66:29
 
172Žilinskas Tautvydas71ind. Warszawankl
156Biolik Grzegorz76Indywidualny Mazowszenkl
 
 
 
RM40 (9)10,7 km 230 m22 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1173Bartczak Jarosław68UKS Azymut90:540:00
2176Kalsztein        Karol74PKO HARPAGAN96:28+5:34
3183Wroniak Adam69Stowarzyszenie Team 360103:44+12:50
4174Bergier Tomasz72WKS Wawel103:59+13:05
5178Niebielski Bartosz71UKS Falenica118:26+27:32
6177Krasuski Bartłomiej70Stowarzyszenie Team 360121:12+30:18
7179Polewka Tomasz73UKS Kometa121:51+30:57
8175Czerniak Roman74UKS Azymut133:23+42:29
9180Puzan Zdzisław67UKS Trops137:21+46:27
 
 
 
RM50 (6)9,3 km 140 m17 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1185Cegiełka JanKU AZS75:200:00
2187Krochmal Andrzej56KS Spójnia82:02+6:42
3189Niessner Piotr63WKS Wawel86:32+11:12
4186Grabowicz Andrzej57WKS Wawel96:34+21:14
5188Niczyporuk Stefan63UKS Trops107:33+32:13
6190Polewski Dariusz61LUKS Azymek114:32+39:12
 
 
 
RM60 (2)7,2 km 110 m13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1191Kruczek Stanisław48WKS Wawel76:300:00
2192Olbrycht Janusz55Indywidualny Mazowsze90:37+14:07
 
 
 
RM70 (1)7,2 km 110 m13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1193Bykowski Ryszard36Indywidualni Małopolska175:000:00