Open Grodno Cuppt. 12.04.2019 17:17
Preliminary resultscreated by OS2010 İ Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
W12 (2/4)after leg 3Status of: 17:17
PlStnoTeamNameTimeTotalDiff.
1211TsTiKDiM Brest district 1Anastasia Doroshuk28:432:15:140:00
 
214Orient-school.pro 1N.N.dnsdnf
 
 
 
W14 (3/4)after leg 3Status of: 17:17
PlStnoTeamNameTimeTotalDiff.
1222MGTECDiM-Belaya Rus 1Yuna Zhukova26:251:37:120:00
2223Gomel region 1Varvara Suharicheva48:331:54:44+17:32
3221TsTiKDiM Brest district 1Olga Shevchik36:572:00:50+23:38
 
 
 
W16 (7/7)after leg 3Status of: 17:17
PlStnoTeamNameTimeTotalDiff.
1236HUN-O Team 1Boglarka Czako23:061:07:450:00
2231MGTECDiM-Belaya Rus 1Nadezhda Zaporozhchenko30:231:29:52+22:07
3235Azymut 45 Gdynia/Polish Nation 1Anna Nowak30:011:33:32+25:47
4234CSR Eridan/Gomel region/Smolen 1Elizaveta Makarenko31:261:38:47+31:02
5233Gomel region 1Alexandra Ruban30:361:54:39+46:54
6232CSR Kronan-GOTsTiK 1Elena Malashkevich53:582:28:17+1:20:32
 
237CSR Kronan/SCHOR YUNOST 1N.N.dnsmp
 
 
 
W18 (11/12)after leg 3Status of: 17:17
PlStnoTeamNameTimeTotalDiff.
1249HUN O-Team 1Csilla Gárdonyi25:181:21:450:00
2251Polish National Team 1Agnieszka Mazurek27:381:24:11+2:26
3248HUN O-Team 2Zsófia Nagy29:591:32:09+10:24
4250MS Parma 1Saara Tuomisto34:191:34:53+13:08
5243Sever/LFSO 1Olga Gupalo34:091:36:03+14:18
6244Sever/LFSO 1Maria Filyuk33:221:37:47+16:02
7245Estonian O-team/Koovee 1Korvel Lorely36:391:43:27+21:42
8247Polish National Team 1Julia Gniewkowska34:471:43:28+21:43
9241CSR Eridan 1Victoria Shumskaya36:311:43:34+21:49
 
252Craft-orienta/Polish National 1N.N.dnsdnf
246Estonian O-team 1N.N.dnsdnf
 
 
 
W21 (10/11)after leg 3Status of: 17:17
PlStnoTeamNameTimeTotalDiff.
1261SK Kamvol/STK Meta 1Natasha Shakhmetova41:092:03:220:00
2264CSR Eridan 1Alexandra Vankakevich38:312:07:13+3:51
3263CSR Eridan 1Natalia Grishanova44:062:07:19+3:57
4265KO Sylvan Lux 1Anna Malchenkova40:282:22:43+19:21
5268CSR Kronan/Orient-school.pro 1Maria Kravchuk1:15:062:57:49+54:27
6262Lichno/CSR Kronan 1Snezhana Golgofskaya1:15:173:02:39+59:17
7267Gomel region 1Ilonna Medvedeva1:11:583:15:23+1:12:01
 
271K+/Sever 1N.N.dnsmp
266KO Sylvan Lux 1Marianna Ryabtseva43:23mp
270OK Kaliningrad/MTR MEPHI 1Darius Vorobievdnsdnf
 
 
 
W35 (3/3)after leg 2Status of: 17:17
PlStnoTeamNameTimeTotalDiff.
1281BelZhD 1Natalia Osipuk54:141:46:280:00
2282Gomel region 1Galina Belinskaya53:151:54:45+8:17
 
283Lichno 1N.N.dnsdnf
 
 
 
W45 (2/2)after leg 2Status of: 17:17
PlStnoTeamNameTimeTotalDiff.
1286CSR Eridan/Smolensk 1Zinaida Vasilyeva47:141:27:250:00
2285CSR Bug 1Evdokia Vasilchenko58:022:20:19+52:54
 
 
 
W55 (4/4)after leg 2Status of: 17:17
PlStnoTeamNameTimeTotalDiff.
1291MGTECDiM-Belaya Rus 1Tatyana Nikitina37:551:12:540:00
2293KO BSU/SK Lyuserzh 1Love Kozlova42:311:27:42+14:48
3294Lytkarino 1Evgenia Kaslova49:171:46:00+33:06
 
292CSR Turlan 1Lyudmila Yanshinadnsdnf
 
 
 
W65 (1/2)after leg 2Status of: 17:17
PlStnoTeamNameTimeTotalDiff.
1201Lytkarino 1Olga nn1:11:051:56:560:00
 
 
 
M12 (5/7)after leg 3Status of: 17:17
PlStnoTeamNameTimeTotalDiff.
112CSR Kronan-GOTsTiK 1Pavel Baranovsky34:281:52:040:00
 
14CSR Kronan-GOTsTiK 1Igor Durddnsmp
16Gomel region 1Andrey Radzivon1:03:21mp
11MGTECDiM-Belaya Rus/Gomel regi 1Leonid Gradovich1:41:02mp
13CSR Kronan-GOTsTiK 1Nazar Lebetskydnsdnf
 
 
 
M14 (9/9)after leg 3Status of: 17:17
PlStnoTeamNameTimeTotalDiff.
128Gomel region 1Alexander Goncharov29:521:33:270:00
225CSR Kronan-GOTsTiK 1Maxim Mitskevich30:401:42:32+9:05
324MGTECDiM-Belaya Rus 1Dmitry Butor42:511:56:06+22:39
423Orient-school.pro 1Ivan Vitkovsky51:212:14:16+40:49
 
21CSR Eridan 1Polina Alekseyenokmpmp
29GUO VRTSTiKDiM/TsTiKDiM Brest 1N.N.dnsmp
22GUO VRTSTiKDiM/TsTiKDiM Brest 1Ivan Gordeyuk44:52mp
26CSR Kronan-GOTsTiK 1Gleb Zaitsev1:20:09mp
27CSR Kronan-GOTsTiK 1N.N.dnsdnf
 
 
 
M16 (5/7)after leg 3Status of: 17:17
PlStnoTeamNameTimeTotalDiff.
137HUN O-Team 1Kelén Klement24:211:25:230:00
232MGTECDiM-Belaya Rus 1Oleg Tomashev25:241:27:24+2:01
335Gomel region/CSR Bug 1Arseni Bedarau33:171:42:57+17:34
434Gomel region 1Danila Odinochko31:211:47:15+21:52
531TsTiKDiM Brest district 1Timofey Kushner46:062:32:45+1:07:22
 
 
 
M18 (14/14)after leg 3Status of: 17:17
PlStnoTeamNameTimeTotalDiff.
152HUN O-Team 1Ferenc Jónás25:271:24:470:00
248Polish National Team 1Piotr Rzeñca25:401:24:49+0:02
353HUN O-Team 2Balazs Egei26:531:25:24+0:37
449Polish National Team 1Piotr Pesta31:421:32:49+8:02
546Kiev Region 1Ilya Nagorny32:531:38:49+14:02
650Polish National Team 1Maksymilian Sienkiewicz40:041:48:35+23:48
741Smolensk 1Leonid Kozhin40:241:53:18+28:31
842OK Kaliningrad 1Gleb Maximov34:231:57:06+32:19
945CSR Kronan-GOTsTiK 1Konstantin Autko47:292:14:55+50:08
1044MGTECDiM-Belaya Rus 1Daniel Drozhdenyuk50:222:39:13+1:14:26
 
54MS Parma/HUN-O Team 1Andrei Skindermpmp
43MGTECDiM-Belaya Rus 1Arseny Mironov36:45mp
47Estonian O-team/Polish O-Team 1Micha³ Pierzcha³adnsdnf
51STK Mat/TsTiKDiM /CSR Kronan 1NNdnsdnf
 
 
 
M21 (13/16)after leg 3Status of: 17:17
PlStnoTeamNameTimeTotalDiff.
167SK Kamvol 1Vasily Streltsov39:271:54:450:00
261CSR Eridan 1Dmitry Mikhalkin35:271:58:16+3:31
372HUN O-Team 1Erik Hajdu40:542:05:07+10:22
469K+/Polish National Team 1Mariusz Pabich37:272:10:33+15:48
564KO Sylvan Lux 1Alexandr Hodan50:272:12:20+17:35
666BelZhD/KO Sylvan Lux 1Pavel Plaksenok47:372:16:51+22:06
776Iskatel/Russia OMC/CSR Bug 1Dmitry Prokofiev55:432:36:35+41:50
862CSR Eridan 1Nikita Alekseyenok43:272:38:52+44:07
963LFSO/Kiev Region 1nn1:24:302:47:18+52:33
1065KO Sylvan Lux 1nn1:01:092:56:35+1:01:50
1174CSR Bug 1Shkut Maxim1:04:052:59:15+1:04:30
1268CSR Kronan 1Victor Sakuta1:12:533:04:54+1:10:09
 
71Gomel region 1Kirill Medvedev1:00:37mp
 
 
 
M35 (10/11)after leg 2Status of: 17:17
PlStnoTeamNameTimeTotalDiff.
187Gomel region 1Anton Gorbatovsky36:391:12:530:00
281OK Kaliningrad 1Sergey Yarovoy34:591:17:22+4:29
383Gomel region/LFSO 1Dmitry Petrochuk37:551:18:29+5:36
489SK Kamvol 1Dima Vorobjov35:131:21:17+8:24
585CSR Kronan 1Alexander Vinenko47:061:26:05+13:12
684KO Sylvan Lux/OC Columbia R 1Vadim Shepelevich47:351:35:45+22:52
788Smolensk 1Alexey Malchenkov40:421:37:28+24:35
886KO Legend 1Natalya Ovsyanik59:111:45:09+32:16
982OK Kaliningrad /LFSO 1Svetlana Popkova1:11:211:59:48+46:55
 
90CSR Eridan/Polish National Tea 1S³awomir Cieĉwierzdnsdnf
 
 
 
M45 (2/2)after leg 2Status of: 17:17
PlStnoTeamNameTimeTotalDiff.
195Estonian O-team/Pirkkalan Hiih 1Jari Ojala31:531:05:320:00
296Polish National Team 1Krzysztof Urbaniak36:471:14:50+9:18
 
 
 
M55 (7/7)after leg 2Status of: 17:17
PlStnoTeamNameTimeTotalDiff.
1104MGTECDiM-Belaya Rus 1Valery Denisov26:5356:340:00
2101KO BSU 1Andrey Meleshko27:0356:42+0:08
3107CSR Peleng-Vympel/SCHOR YUNOST 1Vadim Porkhun30:501:00:21+3:47
4106Lytkarino 1Dmitry Vilenz32:281:06:12+9:38
5103CSR Bug 1Michael Kukhta39:451:12:52+16:18
6102KO Tractor 1Pavel Mosin38:591:14:15+17:41
7105CSR Bug 1Vasily Beloshitsky50:372:01:46+1:05:12
 
 
 
M65 (5/5)after leg 2Status of: 17:17
PlStnoTeamNameTimeTotalDiff.
14CSR Eridan/SK Lyuserzh 1Titovich Evgeny34:531:03:060:00
21KO Tractor 1Valentin Pecherny33:251:07:21+4:15
35Lytkarino 1Petr Kaslov41:331:12:48+9:42
43Lytkarino 1Anatoly Chudakov44:401:15:53+12:47
52Lichno 1Boris Krotkov44:101:21:48+18:42