Open Grodno Cuppt. 12.04.2019 17:17
Preliminary resultscreated by OS2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
W12 (4/4)after leg 2Status of: 17:17
PlStnoTeamNameTimeTotalDiff.
1211TsTiKDiM Brest district 1Julia Demyanyuk1:04:471:46:310:00
2212CSR Kronan-GOTsTiK 1Arina Vlasenko37:391:52:04+5:33
3213CSR Kronan-GOTsTiK 1Valeria Rutko1:25:482:15:37+29:06
 
214Orient-school.pro 1N.N.dnsdnf
 
 
 
W14 (3/4)after leg 2Status of: 17:17
PlStnoTeamNameTimeTotalDiff.
1223Gomel region 1Ksenia Klyausova38:261:06:110:00
2222MGTECDiM-Belaya Rus 1Alena Dudinskaya30:101:10:47+4:36
3221TsTiKDiM Brest district 1Daria Shepel47:261:23:53+17:42
 
 
 
W16 (7/7)after leg 2Status of: 17:17
PlStnoTeamNameTimeTotalDiff.
1236HUN-O Team 1Lilla Zempleni21:2744:390:00
2231MGTECDiM-Belaya Rus 1Stefania Zhukovskaya35:0759:29+14:50
3235Azymut 45 Gdynia/Polish Nation 1Anna Pesta28:541:03:31+18:52
4234CSR Eridan/Gomel region/Smolen 1Elizaveta Bondarenko29:581:07:21+22:42
5233Gomel region 1Evgenia Kazakova45:591:24:03+39:24
6232CSR Kronan-GOTsTiK 1Valeria Belaya48:131:34:19+49:40
 
237CSR Kronan/SCHOR YUNOST 1Elena Porkhun25:27mp
 
 
 
W18 (12/12)after leg 2Status of: 17:17
PlStnoTeamNameTimeTotalDiff.
1249HUN O-Team 1Julia Néda29:0256:270:00
2251Polish National Team 1Zuzanna Gielec28:1656:33+0:06
3250MS Parma 1Tessa Salmia30:341:00:34+4:07
4243Sever/LFSO 1Anastasia Panyukova33:061:01:54+5:27
5248HUN O-Team 2Virág Lara Pataki29:131:02:10+5:43
6246Estonian O-team 1Anita Laanejoe32:291:03:40+7:13
7244Sever/LFSO 1Kristina Pashchenko35:261:04:25+7:58
8245Estonian O-team/Koovee 1Jenny Ojala29:471:06:48+10:21
9241CSR Eridan 1Maria Tambasova34:371:07:03+10:36
10247Polish National Team 1Julia Mianowska32:181:08:41+12:14
11242TsTiKDiM Brest district 1Sofia Romanova52:181:43:51+47:24
 
252Craft-orienta/Polish National 1Magdalena nndnsdnf
 
 
 
W21 (11/11)after leg 2Status of: 17:17
PlStnoTeamNameTimeTotalDiff.
1261SK Kamvol/STK Meta 1Liudmila Skinder38:171:22:130:00
2263CSR Eridan 1Anastasia Ilkevich42:451:23:13+1:00
3264CSR Eridan 1Lika Borsukova46:581:28:42+6:29
4265KO Sylvan Lux 1Irina Kazakevich1:00:261:42:15+20:02
5268CSR Kronan/Orient-school.pro 1Daria Tkachuk57:521:42:43+20:30
6262Lichno/CSR Kronan 1Anna Orochko1:02:371:47:22+25:09
7267Gomel region 1Vera Anonicheva51:402:03:25+41:12
8270OK Kaliningrad/MTR MEPHI 1Elena Maximova55:032:19:33+57:20
9269CSR Bug/CSR Kronan 1Olga Kolb1:20:592:24:21+1:02:08
 
271K+/Sever 1Elena Dotsenko49:53mp
266KO Sylvan Lux 1Maria Pozdneva1:06:33mp
 
 
 
W35 (3/3)after leg 2Status of: 17:17
PlStnoTeamNameTimeTotalDiff.
1281BelZhD 1Natalia Osipuk54:141:46:280:00
2282Gomel region 1Galina Belinskaya53:151:54:45+8:17
 
283Lichno 1N.N.dnsdnf
 
 
 
W45 (2/2)after leg 2Status of: 17:17
PlStnoTeamNameTimeTotalDiff.
1286CSR Eridan/Smolensk 1Zinaida Vasilyeva47:141:27:250:00
2285CSR Bug 1Evdokia Vasilchenko58:022:20:19+52:54
 
 
 
W55 (4/4)after leg 2Status of: 17:17
PlStnoTeamNameTimeTotalDiff.
1291MGTECDiM-Belaya Rus 1Tatyana Nikitina37:551:12:540:00
2293KO BSU/SK Lyuserzh 1Love Kozlova42:311:27:42+14:48
3294Lytkarino 1Evgenia Kaslova49:171:46:00+33:06
 
292CSR Turlan 1Lyudmila Yanshinadnsdnf
 
 
 
W65 (1/2)after leg 2Status of: 17:17
PlStnoTeamNameTimeTotalDiff.
1201Lytkarino 1Olga nn1:11:051:56:560:00
 
 
 
M12 (5/7)after leg 2Status of: 17:17
PlStnoTeamNameTimeTotalDiff.
112CSR Kronan-GOTsTiK 1Alexander Yutish49:521:17:360:00
215GUO VRTSTiKDiM/CSR Kronan 1Ivan Gavlik1:20:182:09:54+52:18
 
17GUO VRTSTiKDiM 1nikita Kurmel1:29:03mp
16Gomel region 1Roman Stepanyak42:22mp
11MGTECDiM-Belaya Rus/Gomel regi 1Elizabeth Gomonmpmp
 
 
 
M14 (8/9)after leg 2Status of: 17:17
PlStnoTeamNameTimeTotalDiff.
128Gomel region 1Alexey Vasyukov32:391:03:350:00
225CSR Kronan-GOTsTiK 1Jaroslav Volchkevich30:321:11:52+8:17
324MGTECDiM-Belaya Rus 1Daniel Sushko44:061:13:15+9:40
423Orient-school.pro 1Alexey Medvedev40:261:22:55+19:20
521CSR Eridan 1Chuyashov Ilya51:241:32:49+29:14
627CSR Kronan-GOTsTiK 1Alexey Shtevnin1:03:242:07:27+1:03:52
 
22GUO VRTSTiKDiM/TsTiKDiM Brest 1Vladislav Mashlyakevich38:34mp
26CSR Kronan-GOTsTiK 1Vitaly Koshelevsky51:40mp
 
 
 
M16 (6/7)after leg 2Status of: 17:17
PlStnoTeamNameTimeTotalDiff.
137HUN O-Team 1Kende Kovács31:361:01:020:00
232MGTECDiM-Belaya Rus 1Sergey Zhilinsky25:271:02:00+0:58
335Gomel region/CSR Bug 1Evgeny Sokolovsky36:171:09:40+8:38
434Gomel region 1Artem Kostyukevich34:491:15:54+14:52
531TsTiKDiM Brest district 1Dmitry Matsyna1:03:261:46:39+45:37
 
33CSR Kronan-GOTsTiK 1Nikita Zavinovskympmp
 
 
 
M18 (14/14)after leg 2Status of: 17:17
PlStnoTeamNameTimeTotalDiff.
153HUN O-Team 2Áron Szuromi29:0958:310:00
248Polish National Team 1Stanisław Kurzyp28:5159:09+0:38
352HUN O-Team 1Zoltán Bujdosó29:0359:20+0:49
449Polish National Team 1Krystian Petersburski28:551:01:07+2:36
554MS Parma/HUN-O Team 1Oskari Lepistö29:071:01:32+3:01
647Estonian O-team/Polish O-Team 1Kustu Künnapas32:051:04:14+5:43
746Kiev Region 1Ilya Mashkov35:041:05:56+7:25
850Polish National Team 1Kacper Michalak37:261:08:31+10:00
941Smolensk 1Mark Tutynin28:201:12:54+14:23
1042OK Kaliningrad 1Nikolay Semenov42:111:22:43+24:12
1145CSR Kronan-GOTsTiK 1Nikolay Bystrov47:341:27:26+28:55
1244MGTECDiM-Belaya Rus 1Alexander Obernihin44:361:48:51+50:20
1351STK Mat/TsTiKDiM /CSR Kronan 1Alexander Samoilovich47:391:59:36+1:01:05
 
43MGTECDiM-Belaya Rus 1Alexander Reshetovmpmp
 
 
 
M21 (16/16)after leg 2Status of: 17:17
PlStnoTeamNameTimeTotalDiff.
167SK Kamvol 1Dmitry Krapivko37:101:15:180:00
264KO Sylvan Lux 1Vadim Serditov42:221:21:53+6:35
363LFSO/Kiev Region 1Marchuk Andrii39:341:22:48+7:30
461CSR Eridan 1Yevgeny Zhakhovsky36:411:22:49+7:31
572HUN O-Team 1Ákos Kisvölcsey41:571:24:13+8:55
666BelZhD/KO Sylvan Lux 1Markel Apriashvili49:091:29:14+13:56
769K+/Polish National Team 1Maksim Balas47:291:33:06+17:48
876Iskatel/Russia OMC/CSR Bug 1Philip Yermachenkov42:171:40:52+25:34
968CSR Kronan 1Makim Syrovatkin1:06:231:52:01+36:43
1074CSR Bug 1Victor Vasilchenko56:311:55:10+39:52
1162CSR Eridan 1Andrey Khromchenko1:00:501:55:25+40:07
1265KO Sylvan Lux 1Andrey Ryabtsev52:091:55:26+40:08
1375CSR Eridan/KO BSU/SK Kamvol 1Pavel Vishnevsky1:19:102:05:17+49:59
1470BelZhD 1Razdrobenko Dmitry56:152:10:51+55:33
1573CSR Kronan 1Alexander Tolkanov56:452:21:44+1:06:26
 
71Gomel region 1Andrei Marchenkompmp
 
 
 
M35 (10/11)after leg 2Status of: 17:17
PlStnoTeamNameTimeTotalDiff.
187Gomel region 1Anton Gorbatovsky36:391:12:530:00
281OK Kaliningrad 1Sergey Yarovoy34:591:17:22+4:29
383Gomel region/LFSO 1Dmitry Petrochuk37:551:18:29+5:36
489SK Kamvol 1Dima Vorobjov35:131:21:17+8:24
585CSR Kronan 1Alexander Vinenko47:061:26:05+13:12
684KO Sylvan Lux/OC Columbia R 1Vadim Shepelevich47:351:35:45+22:52
788Smolensk 1Alexey Malchenkov40:421:37:28+24:35
886KO Legend 1Natalya Ovsyanik59:111:45:09+32:16
982OK Kaliningrad /LFSO 1Svetlana Popkova1:11:211:59:48+46:55
 
90CSR Eridan/Polish National Tea 1Sławomir Ciećwierzdnsdnf
 
 
 
M45 (2/2)after leg 2Status of: 17:17
PlStnoTeamNameTimeTotalDiff.
195Estonian O-team/Pirkkalan Hiih 1Jari Ojala31:531:05:320:00
296Polish National Team 1Krzysztof Urbaniak36:471:14:50+9:18
 
 
 
M55 (7/7)after leg 2Status of: 17:17
PlStnoTeamNameTimeTotalDiff.
1104MGTECDiM-Belaya Rus 1Valery Denisov26:5356:340:00
2101KO BSU 1Andrey Meleshko27:0356:42+0:08
3107CSR Peleng-Vympel/SCHOR YUNOST 1Vadim Porkhun30:501:00:21+3:47
4106Lytkarino 1Dmitry Vilenz32:281:06:12+9:38
5103CSR Bug 1Michael Kukhta39:451:12:52+16:18
6102KO Tractor 1Pavel Mosin38:591:14:15+17:41
7105CSR Bug 1Vasily Beloshitsky50:372:01:46+1:05:12
 
 
 
M65 (5/5)after leg 2Status of: 17:17
PlStnoTeamNameTimeTotalDiff.
14CSR Eridan/SK Lyuserzh 1Titovich Evgeny34:531:03:060:00
21KO Tractor 1Valentin Pecherny33:251:07:21+4:15
35Lytkarino 1Petr Kaslov41:331:12:48+9:42
43Lytkarino 1Anatoly Chudakov44:401:15:53+12:47
52Lichno 1Boris Krotkov44:101:21:48+18:42