Open Grodno Cuppt. 12.04.2019 15:31
Preliminary resultscreated by OS2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
W12 (4/4)after leg 1Status of: 15:31
PlStnoTeamNameTimeTotalDiff.
1214Orient-school.pro 1Anna Gurskaya23:3923:390:00
2211TsTiKDiM Brest district 1Yana Kuzmich41:4441:44+18:05
3213CSR Kronan-GOTsTiK 1Elizaveta Uldinovich49:4949:49+26:10
4212CSR Kronan-GOTsTiK 1Maria Uleychik1:14:251:14:25+50:46
 
 
 
W14 (3/4)after leg 1Status of: 15:31
PlStnoTeamNameTimeTotalDiff.
1223Gomel region 1Victoria Sinchikova27:4527:450:00
2221TsTiKDiM Brest district 1Anastasia Kanyuk36:2736:27+8:42
3222MGTECDiM-Belaya Rus 1Anna Lipovskaya40:3740:37+12:52
 
 
 
W16 (7/7)after leg 1Status of: 15:31
PlStnoTeamNameTimeTotalDiff.
1236HUN-O Team 1Rita Sárközy23:1223:120:00
2231MGTECDiM-Belaya Rus 1Olya Tomasheva24:2224:22+1:10
3235Azymut 45 Gdynia/Polish Nation 1Elena Yarovaya34:3734:37+11:25
4234CSR Eridan/Gomel region/Smolen 1Daria Buevich37:2337:23+14:11
5233Gomel region 1Valeria Nichiporenko38:0438:04+14:52
6232CSR Kronan-GOTsTiK 1Diana Subbotina46:0646:06+22:54
 
237CSR Kronan/SCHOR YUNOST 1Daria Pozharitskayampmp
 
 
 
W18 (12/12)after leg 1Status of: 15:31
PlStnoTeamNameTimeTotalDiff.
1249HUN O-Team 1Nelli Hajdu27:2527:250:00
2251Polish National Team 1Magdalena Topyr28:1728:17+0:52
3243Sever/LFSO 1Surkova Polkova28:4828:48+1:23
4244Sever/LFSO 1Anastasia Bilyakova28:5928:59+1:34
5252Craft-orienta/Polish National 1Taisiya Khokhlova29:5429:54+2:29
6250MS Parma 1Lotte-Line Ekström30:0030:00+2:35
7246Estonian O-team 1Siiri Talts31:1131:11+3:46
8241CSR Eridan 1Ksenia Mironova32:2632:26+5:01
9248HUN O-Team 2Szilvia Takács32:5732:57+5:32
10247Polish National Team 1Zofia S³oñska36:2336:23+8:58
11245Estonian O-team/Koovee 1Johanna Laanoja37:0137:01+9:36
12242TsTiKDiM Brest district 1Ksenia Yakushevich51:3351:33+24:08
 
 
 
W21 (11/11)after leg 1Status of: 15:31
PlStnoTeamNameTimeTotalDiff.
1263CSR Eridan 1Victoria Redkova40:2840:280:00
2264CSR Eridan 1Maria Alekseyenok41:4441:44+1:16
3265KO Sylvan Lux 1Tatyana Rudkovskaya41:4941:49+1:21
4261SK Kamvol/STK Meta 1Irina Lapitskaya43:5643:56+3:28
5262Lichno/CSR Kronan 1Bovshevich Anna44:4544:45+4:17
6268CSR Kronan/Orient-school.pro 1Violetta Chuikova44:5144:51+4:23
7269CSR Bug/CSR Kronan 1Tatyana Efremova1:03:221:03:22+22:54
8267Gomel region 1Victoria Zaguzova1:11:451:11:45+31:17
9270OK Kaliningrad/MTR MEPHI 1Natalya Scherbina1:24:301:24:30+44:02
 
271K+/Sever 1Anna Dudnikmpmp
266KO Sylvan Lux 1Anna Mokhorevampmp
 
 
 
W35 (2/3)after leg 1Status of: 15:31
PlStnoTeamNameTimeTotalDiff.
1281BelZhD 1Elena Bukovec52:1452:140:00
2282Gomel region 1Olga Bondarenko1:01:301:01:30+9:16
 
 
 
W45 (1/2)after leg 1Status of: 15:31
PlStnoTeamNameTimeTotalDiff.
1286CSR Eridan/Smolensk 1Larisa Mironova40:1140:110:00
 
 
 
W55 (4/4)after leg 1Status of: 15:31
PlStnoTeamNameTimeTotalDiff.
1291MGTECDiM-Belaya Rus 1Natalya Denisova34:5934:590:00
2293KO BSU/SK Lyuserzh 1Tatiana Meleshko45:1145:11+10:12
3292CSR Turlan 1Svetlana Atamanovich52:3152:31+17:32
4294Lytkarino 1Gulsina Kucherenko56:4356:43+21:44
 
 
 
W65 (1/2)after leg 1Status of: 15:31
PlStnoTeamNameTimeTotalDiff.
1201Lytkarino 1Zinaida Loika45:5145:510:00
 
 
 
M12 (5/7)after leg 1Status of: 15:31
PlStnoTeamNameTimeTotalDiff.
112CSR Kronan-GOTsTiK 1Alexey Zhigulin27:4427:440:00
211MGTECDiM-Belaya Rus/Gomel regi 1Yaroslav Mironov29:2229:22+1:38
315GUO VRTSTiKDiM/CSR Kronan 1Kirill Tolkanov49:3649:36+21:52
 
17GUO VRTSTiKDiM 1Gleb Dorozhkompmp
16Gomel region 1bogdan Loevmpmp
 
 
 
M14 (9/9)after leg 1Status of: 15:31
PlStnoTeamNameTimeTotalDiff.
124MGTECDiM-Belaya Rus 1Alexander Nekrashevich29:0929:090:00
228Gomel region 1Dmitry Gorbatovsky30:5630:56+1:47
325CSR Kronan-GOTsTiK 1Pavel Makarevich41:2041:20+12:11
421CSR Eridan 1Nikita Oreshko41:2541:25+12:16
523Orient-school.pro 1Yan Shabanov42:2942:29+13:20
627CSR Kronan-GOTsTiK 1Daniel Bylchinsky1:04:031:04:03+34:54
 
29GUO VRTSTiKDiM/TsTiKDiM Brest 1Nikita Nesterovichmpmp
22GUO VRTSTiKDiM/TsTiKDiM Brest 1Daniel Nesterukmpmp
26CSR Kronan-GOTsTiK 1David Smolyakovmpmp
 
 
 
M16 (6/7)after leg 1Status of: 15:31
PlStnoTeamNameTimeTotalDiff.
137HUN O-Team 1Peter Gönczi29:2629:260:00
235Gomel region/CSR Bug 1Alexander Mikulich33:2333:23+3:57
332MGTECDiM-Belaya Rus 1Matvey Sokolovsky36:3336:33+7:07
434Gomel region 1Daniel Kasinsky41:0541:05+11:39
531TsTiKDiM Brest district 1Vladislav Shish43:1343:13+13:47
633CSR Kronan-GOTsTiK 1Ilya Uleychik49:4849:48+20:22
 
 
 
M18 (14/14)after leg 1Status of: 15:31
PlStnoTeamNameTimeTotalDiff.
153HUN O-Team 2Tamas Neda29:2229:220:00
252HUN O-Team 1Marcell Szabo30:1730:17+0:55
348Polish National Team 1Bruno Deredos30:1830:18+0:56
446Kiev Region 1Mikhailo Piddubnyi30:5230:52+1:30
550Polish National Team 1Bart³omiej Olszewski31:0531:05+1:43
643MGTECDiM-Belaya Rus 1Daniel Chuikin31:5731:57+2:35
747Estonian O-team/Polish O-Team 1Jürgen Joonas32:0932:09+2:47
849Polish National Team 1Grzegorz Porzycz32:1232:12+2:50
954MS Parma/HUN-O Team 1Aleksi Karttila32:2532:25+3:03
1045CSR Kronan-GOTsTiK 1Vladislav Kissel39:5239:52+10:30
1142OK Kaliningrad 1Dmitry Kurakin40:3240:32+11:10
1241Smolensk 1Maxim Ivashin44:3444:34+15:12
1344MGTECDiM-Belaya Rus 1Daniel Gilev1:04:151:04:15+34:53
1451STK Mat/TsTiKDiM /CSR Kronan 1Dmitry Malukh1:11:571:11:57+42:35
 
 
 
M21 (16/16)after leg 1Status of: 15:31
PlStnoTeamNameTimeTotalDiff.
167SK Kamvol 1Pavel Krasko38:0838:080:00
264KO Sylvan Lux 1Popov Alexander39:3139:31+1:23
366BelZhD/KO Sylvan Lux 1Igor Stasevich40:0540:05+1:57
472HUN O-Team 1Martins Hajdu42:1642:16+4:08
563LFSO/Kiev Region 1Vitaly Petrishin43:1443:14+5:06
669K+/Polish National Team 1Ilia Dudnik45:3745:37+7:29
768CSR Kronan 1Pavel Zubkov45:3845:38+7:30
875CSR Eridan/KO BSU/SK Kamvol 1Eugene Meleshko46:0746:07+7:59
961CSR Eridan 1Popov Dmitry46:0846:08+8:00
1071Gomel region 1Kirill Makarenko46:1046:10+8:02
1162CSR Eridan 1Alexander Filippov54:3554:35+16:27
1276Iskatel/Russia OMC/CSR Bug 1Edvin Bederau58:3558:35+20:27
1374CSR Bug 1Anton Naruta58:3958:39+20:31
1465KO Sylvan Lux 1Zhenya Yarotsky1:03:171:03:17+25:09
1570BelZhD 1Artem Romanovsky1:14:361:14:36+36:28
1673CSR Kronan 1Daniel Koleda1:24:591:24:59+46:51
 
 
 
M35 (10/11)after leg 1Status of: 15:31
PlStnoTeamNameTimeTotalDiff.
187Gomel region 1Alexander Anonichev36:1436:140:00
285CSR Kronan 1Alexander Rusovsky38:5938:59+2:45
383Gomel region/LFSO 1Andrey Yerko40:3440:34+4:20
490CSR Eridan/Polish National Tea 1Alexander Alekseyenok40:4840:48+4:34
581OK Kaliningrad 1Levchenko Sergey42:2342:23+6:09
686KO Legend 1Alexey Zhukov45:5845:58+9:44
789SK Kamvol 1Aleksej Vorobjov46:0446:04+9:50
884KO Sylvan Lux/OC Columbia R 1Shapaval Tsimafei48:1048:10+11:56
982OK Kaliningrad /LFSO 1Alexander Karachev48:2748:27+12:13
1088Smolensk 1Alexey Kornilov56:4656:46+20:32
 
 
 
M45 (2/2)after leg 1Status of: 15:31
PlStnoTeamNameTimeTotalDiff.
195Estonian O-team/Pirkkalan Hiih 1Elo Saue33:3933:390:00
296Polish National Team 1Tomasz Michalak38:0338:03+4:24
 
 
 
M55 (6/7)after leg 1Status of: 15:31
PlStnoTeamNameTimeTotalDiff.
1107CSR Peleng-Vympel/SCHOR YUNOST 1Gennady Tridensky29:3129:310:00
2101KO BSU 1Anatoly Labanovsky29:3929:39+0:08
3104MGTECDiM-Belaya Rus 1Andrey Morozov29:4129:41+0:10
4103CSR Bug 1Kushner Pavel33:0733:07+3:36
5106Lytkarino 1Vladmir Vasiliev33:4433:44+4:13
6102KO Tractor 1Alexander Zyuz35:1635:16+5:45
 
 
 
M65 (5/6)after leg 1Status of: 15:31
PlStnoTeamNameTimeTotalDiff.
14CSR Eridan/SK Lyuserzh 1Peter Mironov28:1328:130:00
23Lytkarino 1Gennady Koshkin31:1331:13+3:00
35Lytkarino 1Yuri Perelyaev31:1531:15+3:02
41KO Tractor 1Vladimir Bulbenov33:5633:56+5:43
52Lichno 1Lech Trzpil37:3837:38+9:25