XVII Grand Prix MazowszaCz 2015-04-23 21:37
Lista startowa wg kategorii - Wszystkie etapystworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2015

 
K10 (3)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
290wakatwakat4:004:00
714714546Aniela Swobodzińska05UNTS Warszawa7:001:00
704714544Łucja Swobodzińska08UNTS Warszawa1:007:00
 
 
K10N (5)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
154412330Aleksandra Olszanka04KS OK!Sport Warszawa7:0034:0022:00
72300615Filomena Chabiera07UNTS Warszawa8:0022:0025:00
617160612Zuzanna Patejko12KS Spójnia Warszawa9:0031:0034:00
731408261Tosia Mianowska07UNTS Warszawa10:0028:0031:00
217889677Alicja Foland07Młody Inov825:0028:00
 
 
K12 (12)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
741408272Lena Chabiera03UNTS Warszawa14:0021:009:00
270wakatwakat15:0012:0018:00
201394741Nina Oleśniewicz03LUKS Azymek Zdzieszowice16:009:0012:00
158431908Oliwia Zielińska03PUKS Młode Orły NDMaz17:0018:0024:00
112016965Małgorzata Tomczonok03UKS Kometa Gliwice18:0030:000:00
751408268Anna Gąsienica-Samek03UNTS Warszawa19:0027:0033:00
157300688Maja Majewska04PUKS Młode Orły NDMaz20:006:0030:00
1877060403Zuzanna Dolińska03UKS Kusy Warszawa21:000:0015:00
76412221Anna Jacniacka04UNTS Warszawa22:0033:0027:00
451260703Julia Krempińska03UKS Azymut Pabianice23:0024:003:00
191603313Karolina Pieszczeminko04LUKS Azymek Zdzieszowice24:003:006:00
772043886Aleksandra Nitsch03UNTS Warszawa25:0015:0021:00
 
 
K14 (18)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
23886344Hanna Dzierwa01KS Kościelec Chrzanów0:0026:002:00
79886673Magdalena Kwiecień02UNTS Warszawa1:0044:005:00
25412140Aleksandra Urbańczyk01KS Kościelec Chrzanów2:0014:0017:00
80886685Julia Mianowska01UNTS Warszawa3:0023:0038:00
159412391Sonia Kubicka01PUKS Młode Orły NDMaz4:0017:0029:00
13682424Aleksandra Polewka02UKS Kometa Gliwice5:0041:0047:00
24412500Zuzanna Ohlaszeny01KS Kościelec Chrzanów6:005:0023:00
831111777Alicja Staszak01UNTS Warszawa7:008:0044:00
1894631772Zuzanna Kanarek01UKS Kusy Warszawa8:0020:0035:00
781408269Zofia Gąsienica-Samek01UNTS Warszawa9:0035:0026:00
122016478Maja Kowalczyk02UKS Kometa Gliwice10:0032:008:00
82305980Aleksandra Siennicka02UNTS Warszawa11:0029:0011:00
155412327Gabriela Olszanka01KS OK!Sport Warszawa12:000:0050:00
81886678Zuzanna Rudenko02UNTS Warszawa13:002:0032:00
207887424Alicja Sołowiej01KU AZS UMCS Lublin14:0038:0020:00
1887020806Izabela Borzym02UKS Kusy Warszawa15:0047:0041:00
120412221Otylia Gołda02UNTS Warszawa16:0011:0014:00
156412321Julia Susek01KS OK!Sport Warszawa17:0050:000:00
 
 
K16 (6)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
271wakatwakat8:0020:0020:00
1901110200Julia Głowacz00UKS Kusy Warszawa9:005:000:00
160412390Natalia Filipczak01PUKS Młode Orły NDMaz10:0015:0015:00
84981646Wiktoria Marek99UNTS Warszawa11:0010:0025:00
62Alicja UrbaniakKS Spójnia Warszawa12:0025:0010:00
1352017993Natalia Swęda99UKS Saper Kazuń13:000:005:00
 
 
K18 (7)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
47887246Kinga Królik99UKS Azymut Pabianice14:0021:0031:00
162412394Magdalena Szmulkowska97PUKS Młode Orły NDMaz15:0016:0016:00
272wakatwakat16:006:006:00
161412117Dagmara Dominiak97PUKS Młode Orły NDMaz17:001:0026:00
46887216Magdalena Jaśkiewicz97UKS Azymut Pabianice18:0011:0021:00
85886680Anna-Maria Antonowicz98UNTS Warszawa19:0026:0011:00
1631396729Zuzanna Wańczyk97PUKS Młode Orły NDMaz1:00
 
 
K21E (10)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
878625739Zuzanna Kubicka93UNTS Warszawa45:003:0027:00
60887246Kinga Królik99UKS Azymut Pabianice46:0027:006:00
2232015256Anna Reinhardt91USV TU Dresden47:0021:0021:00
881407619Barbara Żebrowska95UNTS Warszawa48:0018:003:00
332034192Agnieszka Kocińska87UMKS ORKAN Ostróda49:0015:009:00
145300673Natalia Najman88KS OK!Sport Warszawa50:006:0018:00
322034196Kinga Górska89UMKS ORKAN Ostróda51:009:0024:00
1462077799Czajka Izabela82KS OK!Sport Warszawa52:000:000:00
86504409Monika Gajda90UNTS Warszawa24:0015:00
121300632Marta Trojecka83KU AZS WAT Warszawa12:0012:00
 
 
K21S (10)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
179412380Jagoda Filipczak94PUKS Młode Orły NDMaz53:0046:0026:00
1227160890Diana Gordon90KU AZS WAT Warszawa54:0041:0041:00
208887418Ewelina PietrzakKU AZS UMCS Lublin55:001:006:00
1801407620Karolina Pacek88Stowarzyszenie Team 360 Warszawa56:0011:0031:00
89899026Anna Dusza89UNTS Warszawa57:006:0011:00
32067726Anna Wiercińska88MKS Metalowiec Łódź58:0026:0021:00
90412224Katarzyna Sypuła87UNTS Warszawa59:0036:0036:00
220254808Volha Saroka95KSO Berestje60:0021:001:00
1477200382Martyna Miśkiewicz89KS OK!Sport Warszawa16:0016:00
224Katarzyna Namysł89Ind. Mazowsze31:00
 
 
K35 (9)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
273wakatwakat27:0032:007:00
1811409340Magdalena Gruziel76Stowarzyszenie Team 360 Warszawa28:0022:002:00
347121278Ilona Śliwczyńska78UMKS ORKAN Ostróda29:0017:0012:00
225871977Agnieszka Biolik77Ind. Mazowsze30:0012:0032:00
182981643Zuzanna Szymańska77Stowarzyszenie Team 360 Warszawa31:007:0017:00
1642035276Monika Marcinkiewicz-Kajzer76PUKS Młode Orły NDMaz32:0037:0027:00
228Dominika Treszczotko80Ind. Mazowsze27:0022:00
226Anna Kalicińska76Ind. Mazowsze2:00
227Katarzyna Ostaszewska76Ind. Mazowsze42:00
 
 
K40 (8)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
183900424Urszula Trykozko69Stowarzyszenie Team 360 Warszawa0:0032:007:00
922043896Joanna Nitsch73UNTS Warszawa1:007:0017:00
274wakatwakat2:0022:0037:00
1917110672Karina Daniluk72UKS Kusy Warszawa3:0037:0027:00
911408260Dorota Mianowska74UNTS Warszawa4:0027:002:00
229Katarzyna Ościłowska74Ind. Mazowsze5:0017:0012:00
487202778Katarzyna Konc75UKS Azymut Pabianice6:002:0022:00
209877425Ewa Tarnowska71KU AZS UMCS Lublin7:0012:0032:00
 
 
K45 (8)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
275wakatwakat20:0013:0018:00
94981862Anna Staszak70UNTS Warszawa21:0033:0013:00
1652035275Magdalena Wańczyk68PUKS Młode Orły NDMaz22:0028:0023:00
951393099Mariola Wołowczyk68UNTS Warszawa23:003:0033:00
230730740Ewa Misiaczek68Ind. Mazowsze24:0018:00
931408270Ewa Gąsienica-Samek70UNTS Warszawa25:0023:003:00
2472024949Olga Temnikova65OK Kaliningrad26:008:008:00
8424267Anna Bogucka-Jaroszek70MUKS Gliwice28:00
 
 
K55 (11)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
276wakatwakat49:006:002:00
2482055103Elena Mirochnichenko59OK Kaliningrad50:0030:0034:00
37413380Danuta Mikielska59UMKS ORKAN Ostróda51:0026:0038:00
2492300540Marina Movko60OK Kaliningrad52:0022:006:00
231412377Anna Olbrycht56Ind. Mazowsze53:0014:0018:00
2502055111Elena Solovyeva58OK Kaliningrad54:0038:0014:00
1235992Małgorzata Krochmal58KU AZS WAT Warszawa55:00
2101300262Tamara Zenchenko60KU AZS UMCS Lublin56:002:0026:00
35413381Halina Biziuk57UMKS ORKAN Ostróda57:0018:0022:00
14886619Jolanta Wysocka56UKS Kometa Gliwice58:0010:0010:00
36413394Regina Łuńska56UMKS ORKAN Ostróda59:0034:0030:00
 
 
K60 (4)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
96412228Barbara Glińska49UNTS Warszawa33:0036:0039:00
277wakatwakat34:0042:0036:00
1921951826Krystyna Galicz51UKS Kusy Warszawa35:0039:0045:00
2512011577Natalia Lazareva55OK Kaliningrad36:0045:0042:00
 
 
K85 (2)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
278wakatwakat0:009:009:00
232300689Helena Zielczyńska27A-TO-MY Warszawa1:004:004:00
 
 
M10 (4)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
97886672Jan Antonowicz05UNTS Warszawa35:0016:0019:00
166412184Jan Choroś05PUKS Młode Orły NDMaz36:0019:0013:00
981408267Adam Gąsienica-Samek06UNTS Warszawa37:0010:0010:00
67Filip JanowskiKS Spójnia Warszawa38:0013:0016:00
 
 
M10N (8)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
491403086Franciszek Krempiński07UKS Azymut Pabianice12:005:005:00
269wakatwakat13:0023:008:00
268wakatwakat14:0017:0023:00
64Gabryś Gawryszewski05KS Spójnia Warszawa15:002:0020:00
255361804Tymoteusz Kujda05Kotwica Brzeg16:0020:0017:00
136332581Mateusz Gromke08UKS Saper Kazuń17:0011:0011:00
9964950Mieszko Chachurski07UNTS Warszawa18:008:002:00
2182028212Tymon Foland09Młody Inov814:0014:00
 
 
M12 (14)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
279wakatwakat0:0024:0039:00
148981641Michał Sędłak03KS OK!Sport Warszawa1:0039:0024:00
1964631779Kacper Kanarek03UKS Kusy Warszawa2:0036:0036:00
2561401458Bartosz Kujda03Kotwica Brzeg3:0021:0033:00
193981644Emil Biolik03UKS Kusy Warszawa4:006:0012:00
100300666Jan Jach-Bartha04UNTS Warszawa5:0015:0027:00
1957030320Radosław Gawryś03UKS Kusy Warszawa6:0012:0030:00
138332582Adam Onik03UKS Saper Kazuń7:0027:0021:00
26413370Jakub Gałecki03KS Kościelec Chrzanów8:0030:000:00
1944631778Michał Czernicki03UKS Kusy Warszawa9:000:0018:00
102886671Krzysztof Wójtowicz04UNTS Warszawa10:0033:009:00
137332593Dawid Kubiak03UKS Saper Kazuń11:009:006:00
501407621Jan Sztranek03UKS Azymut Pabianice12:0018:0015:00
1011204037Igor Marte03UNTS Warszawa13:003:003:00
 
 
M14 (17)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
1974631782Igor Byczkowski01UKS Kusy Warszawa16:0043:0019:00
681409341Bartosz Niebielski jr01UKS Falenica17:004:0034:00
2004631781Maciej Nowakowski02UKS Kusy Warszawa18:0019:0037:00
65Maciej Żabolicki02KS Spójnia Warszawa19:0010:0016:00
52887224Maciej Boik01UKS Azymut Pabianice20:0046:0040:00
139332592Kacper Stasiak01UKS Saper Kazuń21:001:0010:00
1672034197Marcel Kajzer01PUKS Młode Orły NDMaz22:0034:0028:00
1031403087Bartłomiej Olszewski02UNTS Warszawa23:0022:004:00
2019556877Grzegorz Zienkiewicz01UKS Kusy Warszawa24:0025:007:00
63431936Kacper Michalak01KS Spójnia Warszawa25:007:0043:00
51887252Maciej Andrzejczak02UKS Azymut Pabianice26:0013:0022:00
1984631776Adam Dąbrowski02UKS Kusy Warszawa27:0031:0031:00
27412360Kacper Starzykiewicz01KS Kościelec Chrzanów28:0040:001:00
152017995Oskar RakowskiUKS Kometa Gliwice29:0028:0013:00
1994631780Szymon Gumowski01UKS Kusy Warszawa30:0037:0025:00
211392572Damian Hyla01LUKS Azymek Zdzieszowice31:0016:00
233Gerad Ostaszewski02Ind. Mazowsze49:00
 
 
M16 (6)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
55887245Dawid Zając00UKS Azymut Pabianice30:0041:0029:00
1042043885Tomasz Nitsch00UNTS Warszawa31:0029:0038:00
1681403092Tomasz Choroś00PUKS Młode Orły NDMaz32:0035:0032:00
54887236Grzegorz Siess98UKS Azymut Pabianice33:0032:0035:00
289wakatwakat34:0038:0026:00
532043890Dawid Kalisiak00UKS Azymut Pabianice35:0026:0041:00
 
 
M18 (8)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
1069200094Michał Wołowczyk97UNTS Warszawa27:003:0013:00
56505002Konrad Płóciennik00UKS Azymut Pabianice28:0028:0018:00
28886348Kamil Legięć97KS Kościelec Chrzanów29:0023:003:00
211887411Aleksander Tarnowski97KU AZS UMCS Lublin30:0033:0033:00
29413369Mateusz Pucuła98KS Kościelec Chrzanów31:0013:0023:00
105886675Eugeniusz Besarab98UNTS Warszawa32:0018:0028:00
1847899987Jakub Jaroszek98Stowarzyszenie Team 360 Warszawa33:0038:00
280wakatwakat34:008:008:00
 
 
M21E (19)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
107981642Ilya Marchuk87UNTS Warszawa32:0033:0030:00
1241394895Maciej Gędziorowski90KU AZS WAT Warszawa33:0012:0036:00
1492077798Michał Weber85KS OK!Sport Warszawa34:0051:003:00
108886666Jacek Morawski89UNTS Warszawa35:0015:0024:00
257504032Marcin Krasuski72. orienteering.waw.pl36:0024:0027:00
2349820126Bogusław Ciastek82Ind. Mazowsze37:0021:0045:00
202981854Karol Galicz86UKS Kusy Warszawa38:009:009:00
1091395205Dmytro Terpai85UNTS Warszawa39:000:006:00
1339200400Konrad Bartnik82KU AZS WAT Warszawa40:0036:000:00
258Paweł Słomka90Ind. Śląskie41:006:0039:00
1702023845Adam Szmulkowski93PUKS Młode Orły NDMaz42:0045:0033:00
213887429Konrad PietrzakKU AZS UMCS Lublin43:0042:0042:00
1692007556Wojciech Dudek94PUKS Młode Orły NDMaz44:0039:0021:00
221254807Aliaksandr Tsiak85KSO Berestje45:0018:0015:00
185607807Radosław Jaroszek94Stowarzyszenie Team 360 Warszawa46:0048:00
57887235Łukasz Gryzio88UKS Azymut Pabianice47:0027:0048:00
235Karol Cwalina83Ind. Mazowsze12:00
203842658Tadeusz Piłkowski90UKS Kusy Warszawa3:0018:00
44Michał Olejnik92WKS Grunwald Poznań30:00
 
 
M21S (12)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
260Grzegorz Załuska86Ind. Podlaskie0:000:0032:00
31981647Filip Sikorski94UKS Trops Białystok1:0028:00
4Mateusz Fijałkowski90MKS Metalowiec Łódź2:004:0016:00
281wakatwakat3:0016:0036:00
237Adam Parfianowicz94Ind. Mazowsze4:00
1732133798Bartosz Rydliński85PUKS Młode Orły NDMaz5:008:0012:00
259Karol Pietraszko93Ind. Podlaskie6:0012:0024:00
236Michał Lendzioszek82Ind. Mazowsze7:0020:0028:00
171412381Łukasz Kochn90PUKS Młode Orły NDMaz8:0032:000:00
212887420Anatolii Baranczuk96KU AZS UMCS Lublin9:0024:004:00
110505097Mateusz AncUNTS Warszawa36:008:00
1722023858Jakub Prasał93PUKS Młode Orły NDMaz40:0020:00
 
 
M35 (14)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
2621401466Arkadiusz Kujda79Ind. Opolskie38:0013:0017:00
238770327Grzegorz Biolik76Ind. Mazowsze39:0049:0021:00
587202779Piotr Krempiński76UKS Azymut Pabianice40:0025:0033:00
140332601Krzysztof Poneta79UKS Saper Kazuń41:0029:001:00
240Michał Sadownik85Ind. Mazowsze42:0041:0037:00
1119448505Tomasz Chabiera76UNTS Warszawa43:001:0045:00
222254683Ihar Kuzich78KSO Berestje44:0037:0025:00
1121408266Andrzej Gąsienica-Samek80UNTS Warszawa45:0017:0013:00
592061725Tomasz Tkaczuk79UKS Azymut Pabianice46:0033:009:00
282Mariusz Treszczotko79Ind. Mazowsze47:0021:0041:00
125548180Michal Marte75KU AZS WAT Warszawa48:005:0029:00
267Marek Kaliciński77UKA .45:00
239Mateusz Mioduszewski76Ind. Mazowsze9:00
263Piotr Kwitowski78. obozybiegowe.pl5:00
 
 
M40 (15)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
12643920Piotr Zając75KU AZS WAT Warszawa48:004:0037:00
265Robert Gawkowski732 psap Kazuń49:001:00
1747202770Igor Błachut73PUKS Młode Orły NDMaz50:0031:0013:00
113886687Rafał Mianowski73UNTS Warszawa51:0028:0010:00
2041972059Grzegorz Doliński72UKS Kusy Warszawa52:0010:0022:00
2419101039Piotr Wieczorek73Ind. Mazowsze53:0013:0031:00
17895240Tomasz Bergier72WKS Wawel Kraków54:0040:0028:00
264Robert Filipek772 psap Kazuń55:007:0040:00
43690505Piotr Ratajczak69UMKS ORKAN Ostróda56:0022:007:00
691409349Bartosz Niebielski71UKS Falenica57:0034:0034:00
2142057129Piotr Dobrowolski73KU AZS UMCS Lublin58:0019:0025:00
16887215Tomasz Polewka73UKS Kometa Gliwice59:0037:0019:00
2157203223Stanisław Sołowiej75KU AZS UMCS Lublin60:0025:004:00
150887220Krystian Sędłak73KS OK!Sport Warszawa61:0016:0016:00
242418320Zbigniew Wrzosek70Ind. Mazowsze43:001:00
 
 
M45 (10)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
243Arkadiusz Rosiński68Ind. Mazowsze18:0045:000:00
18697004060Bartłomiej Krasuski70Stowarzyszenie Team 360 Warszawa19:005:0010:00
39412256Tomasz Rekowski70UMKS ORKAN Ostróda20:0040:0015:00
1511399035Darek Wójcik67KS OK!Sport Warszawa21:0035:0020:00
38887093Jarosław Bartczak68UMKS ORKAN Ostróda22:0010:0030:00
1757000184Janusz Wiejacki66PUKS Młode Orły NDMaz23:000:0025:00
669060601Tomasz Michalak69KS Spójnia Warszawa24:0020:0035:00
114886686Artur Staszak70UNTS Warszawa25:0030:0040:00
141332597Andrzej Krupiński69UKS Saper Kazuń26:0025:0045:00
1521970244Marcin Marszałek70KS OK!Sport Warszawa15:005:00
 
 
M50 (10)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
261412265Jarosław Lickiewicz64Ind. Podlaskie20:0035:007:00
153Dariusz Żebrowski63KS OK!Sport Warszawa21:0039:003:00
221394736Adam Hyjek61LUKS Azymek Zdzieszowice22:0015:0031:00
57150264Piotr Młynarczyk64MKS Metalowiec Łódź23:0023:0039:00
283wakatwakat24:0031:0015:00
182057145Piotr Niessner63WKS Wawel Kraków25:003:0019:00
1151393090Marek Wołowczyk63UNTS Warszawa26:0011:0011:00
244Marcin Parfianowicz63Ind. Mazowsze27:0019:0027:00
216887427Mirosław Tarnowski64KU AZS UMCS Lublin28:007:0035:00
1271963012Ryszard Chachurski63KU AZS WAT Warszawa29:0027:0023:00
 
 
M55 (12)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
30886350Jerzy Kryjomski58KS Kościelec Chrzanów26:0032:0017:00
2532300501Viktor Mirochnichenko57OK Kaliningrad27:008:0032:00
69101302Aleksander Chułek56MKS Metalowiec Łódź28:0020:0029:00
40413372Bogdan Lech60UMKS ORKAN Ostróda29:005:0020:00
71394894Piotr Wierciński56MKS Metalowiec Łódź30:0011:002:00
1285993Grzegorz Krochmal59KU AZS WAT Warszawa31:00
2522300526Boris Krylov56OK Kaliningrad32:0023:0026:00
1167201187Sławomir Sypuła58UNTS Warszawa33:0014:0011:00
2542055122Mikhail Solovyev56OK Kaliningrad34:002:008:00
1291401472Mirosław Rogala57KU AZS WAT Warszawa35:0029:005:00
142412369Janusz Wałachowski59UKS Saper Kazuń36:0017:0014:00
284Jacek Kozłowski57Wojewoda Mazowiecki37:0026:0023:00
 
 
M60 (8)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
41413376Janusz Bohaczek52UMKS ORKAN Ostróda10:0029:0029:00
245412128Janusz Olbrycht55Ind. Mazowsze11:0024:0039:00
285wakatwakat12:0034:0034:00
42413395Zbigniew Łuński52UMKS ORKAN Ostróda13:0014:009:00
143332598Feliks Kania51UKS Saper Kazuń14:004:0019:00
1301390888Tadeusz Wołejszo51KU AZS WAT Warszawa15:009:004:00
9222893Andrzej Wysocki51MUKS Gliwice16:0039:0024:00
134889177Romuald Guga55WKS Śląsk Wrocław17:0019:0014:00
 
 
M65 (6)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
1762800471Józef Kmieciński47PUKS Młode Orły NDMaz39:0034:0039:00
144332600Stanisław Wasilewski46UKS Saper Kazuń40:0044:0049:00
1327089011Jacenty Łapanowski50KU AZS WAT Warszawa41:0024:0044:00
10219570Ryszard Jakielaszek49GKS Luzino42:0039:0024:00
1311401457Jan Kukuryka47KU AZS WAT Warszawa43:0049:0034:00
286wakatwakat44:0029:0029:00
 
 
M75 (3)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
117338698Jan Gliński40UNTS Warszawa2:0036:0036:00
266Ryszard Bykowski36Ind. Małopolska3:0041:0041:00
287wakatwakat4:0031:0031:00
 
 
M85 (2)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
288wakatwakat5:0014:0019:00
246412127Mieczysław Zielczyński30A-TO-MY Warszawa6:0019:0014:00
 
 
Open 1 (2)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
2054631775Weronika Żurawik02UKS Kusy Warszawa
118Agata Malczewska79UNTS Warszawa
 
 
Open 2 (3)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
1195646Adam Krochmal86UNTS Warszawa
2192028212Kasia Foland80Młody Inov8
2064631777Piotr Daniluk73UKS Kusy Warszawa
 
 
Open 3 (2)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
178412118Artur Zieliński77PUKS Młode Orły NDMaz
177412393Tomasz Majewski77PUKS Młode Orły NDMaz