Grand Prix Mazowsza_E2_100PK

2018-05-02
Organizator : ZAZU Sports
[K18_1] [K18_2] [K20_1] [K20_2] [K21A_1] [K21A_2]
[K21B_1] [K21B_2] [K35_1] [K35_2] [M18_1] [M18_2]
[M20_1] [M20_2] [M21A_1] [M21A_2] [M21B_1] [M21B_2]
[M35_1] [M35_2]
M21A_1 Trasa (1): 100 PK 14.0 km ^

  #    NR Nazwisko                  Klub       Wynik                 
 1.   305 Bednarski Jan             UNTS       01:24:30
 2.   123 Drągowski Kuba            KS OK!Spor 01:24:39 +00:09
 3.    52 Dwojak Wojciech           WKS Śląsk  01:41:16 +16:46
 4.   381 Wołowczyk Krzysztof       UNTS       01:41:20 +16:50
 5.    56 Krasuski Marcin           KS OK!Spor 01:44:04 +19:34
 5.    56 Krasuski Marcin           KS OK!Spor 01:44:04 +19:34
 7.   122 Wójcik Dariusz            KS OK!Spor 01:44:17 +19:47
 8.    54 Jankowiak Paweł           NKB Chyży  01:51:56 +27:26
 9.     9 Galicz Karol              BKS Wataha 01:54:37 +30:07
10.   901 Cwalina Karol             KS OK Spor 02:15:09 +50:39
11.   501 Herman-Iżycki Leszek      ind        03:13:27 +108:57
      347 Garbacik Michał           WKS Wawel  DQ      
M21A_2 Trasa (2): 100 PK 14.0 km ^

  #    NR Nazwisko                  Klub       Wynik                 
 1.    58 Podziński Rafał           UKS Orient 01:24:17
 2.   348 Lubkiewicz Tomasz         WKS Wawel  01:44:10 +19:53
 3.    51 Cygler Sławomir           UNTS       01:50:37 +26:20
 4.   502 Sokalski Dariusz          KU AZS WAT 01:56:09 +31:52
 5.   121 Piłkowski Tadeusz         KS OK!Spor 02:08:42 +44:25
 6.    53 Gędziorowski Maciej       KU AZS WAT 02:10:25 +46:08
 7.   504 Fliszkiewicz Barłomiej    KU AZS WAT 03:17:11 +112:54
M20_1 Trasa (3): 72 PK 10.9 km ^

  #    NR Nazwisko                  Klub       Wynik                 
 1.    50 Filipiak Mateusz          KS Hades P 02:30:23
      304 Mossakowski Wojciech      UNTS       DQ      
M35_1 Trasa (3): 72 PK 10.9 km ^

  #    NR Nazwisko                  Klub       Wynik                 
 1.   157 Tkaczuk Tomasz            UKS Azymut 01:20:15
 2.   329 Cych Piotr                WKS Śląsk  01:21:48 +01:33
 3.    67 Golinowski Paweł          10BKPanc   01:22:53 +02:38
 4.   224 Łącki Łukasz              UKS OSiR   01:34:43 +14:28
        0 Kamil Nagórek             GKS Luzino DQ      
M20_2 Trasa (4): 72 PK 10.9 km ^

  #    NR Nazwisko                  Klub       Wynik                 
 1.   186 Kruk Michał               UKS Azymut 01:29:42
M35_2 Trasa (4): 72 PK 10.9 km ^

  #    NR Nazwisko                  Klub       Wynik                 
 1.    68 Plesiński Mariusz         HKS Azymut 01:25:13
 2.   156 Krempiński Piotr          UKS Azymut 01:33:35 +08:22
 3.    12 Kobierowski Sławomir      GKS  Luzin 01:43:03 +17:50
 4.    66 Ciećwierz Sławomir        ind        01:51:15 +26:02
 5.   123 Drągowski Piotr           KS OK!Spor 01:53:28 +28:15
 6.   198 Trepczyński Jarosław      UKS Orient 02:02:01 +36:48
 7.   308 Gąsienica Andrzej         UNTS       02:09:53 +44:40
      503 Marcinkowski Adam         10BKPanc   DQ      

© Tak-Soft 2001-2015 http://www.tak-soft.com SIME:4.61 [2015.426] @ 2018-05-04 08:13:06 ZAZU Sports