Grand Prix Mazowsza 2018Wt 2018-05-01 21:37
Wyniki - Etap 1stworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
K10 (5)1,2 km 0 m10 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubNr PZOSCzasStrata
1Zelek, Martyna08UKS PatriaK3107715:350:00
2Porzycz, Małgorzata08UKS SiódemkaG1411517:28+1:53
3Podgórska, Gabriela09KS Kościelec ChrzanówK4809123:47+8:12
4Wasilewska, Olga08UKS OSiRW8107126:01+10:26
 
Bielecka, Marta08UKS Siódemkankl
 
 
 
K12 (15)1,4 km 0 m13 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubNr PZOSCzasStrata
1Niessner, Pola07WKS WawelK3002310:090:00
2Ukleja, Patrycja06UKS Azymut 45G1712610:41+0:32
3Nowak, Anna06UKS Azymut 45G1702211:09+1:00
4Chabiera, Filomena07UNTSW8728712:17+2:08
5Ciszek, Katarzyna06MKS MOS Wrocław12:35+2:26
5Podgórska, Marta07KS Kościelec ChrzanówK4807412:35+2:26
7Mianowska, Antonina07UNTSW8717012:40+2:31
8Dzwonkowska, Paulina06UKS OSiRW8107212:45+2:36
9Mamala, Magdalena07UKS PatriaK3100715:13+5:04
10Borkowska, Lena06UKS OSiRW8108015:27+5:18
11Sobiepanek, Barbara06UKS OSiRW8107015:49+5:40
12Szindler, Aleksandra07UNTSW8728116:03+5:54
13Dudzińska, AnielaUNTS16:09+6:00
14Łącka, Julia07UKS OSiRW8106822:22+12:13
15Fitrzyk, Magdalena07UKS PatriaK3106727:13+17:04
 
 
 
K14 (17)1,7 km 0 m15 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubNr PZOSCzasStrata
1Perfikowska, Hanna04UMKS KwidzynG0304112:060:00
2Cepurdej, Katarzyna04UMKS KwidzynG0308013:20+1:14
3Lamparska, Maja05WKS WawelK3011713:44+1:38
4Muller, Iga05UMKS KwidzynG0300314:09+2:03
5Michno, Marta05WKS WawelK3004714:50+2:44
6Dolińska, Julia04BKS WatahaW1100515:10+3:04
7Fijałkowska, Klaudia04UKS OSiRW8107315:21+3:15
8Pupiec, Agata05UKS SiódemkaG1410716:07+4:01
9Błyskosz, Magdalena04WKS WawelK3007916:55+4:49
10Kiełb, Patrycja05UKS Azymut DębówR2213716:57+4:51
11Kiełb, Wiktoria04UKS Azymut DębówR2212217:39+5:33
12Powichrowska, Ilona04UKS OSiRW8106617:45+5:39
13Czachura, Anna04UKS PatriaK3107920:12+8:06
14Gendek, MartaUNTS23:06+11:00
15Kurtycz, Natalia05WKS WawelK3012523:11+11:05
16Wrzyszcz, WeronikaOrlik Rajbrot31:40+19:34
17Golinowska, Aleksandraind32:43+20:37
 
 
 
K16 (13)2,2 km 0 m16 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubNr PZOSCzasStrata
1Chabiera, Lena03UNTSW8710315:010:00
2Zelek, Klaudia03UKS PatriaK3105515:52+0:51
3Krempińska, Julia03UKS AzymutE7107615:53+0:52
4Pudlis, Natalia02UMKS KwidzynG0301717:09+2:08
5Nitsch, Aleksandra03UNTSW8707017:24+2:23
6Pesta, Anna03UKS Azymut 45G1703318:31+3:30
7Cepurdej, Nina03UMKS KwidzynG0307918:52+3:51
8Dolińska, Zuzanna03BKS WatahaW1100418:53+3:52
9Orzechowska, Aleksandra03UKS Azymut DębówR2214319:22+4:21
10Gąsienica-Samek, Anna02UNTSG1407119:26+4:25
11Filipiak, Adrianna03KS Hades Poznań19:33+4:32
12Borzym, Izabela02BKS WatahaW1101119:42+4:41
13Sroka, Małgorzata02UKS PatriaK3100320:08+5:07
 
 
 
K18 (7)2,1 km 0 m20 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubNr PZOSCzasStrata
1Bączek, Małgorzata01UKS Technik Ruciane-NidaN0100916:480:00
2Mianowska, Julia01UNTSW8716716:49+0:01
2Deptulska, Maria00UNTS16:49+0:01
4Bielecka, Aleksandra00UKS SiódemkaG1407217:49+1:01
5Staszak, Alicja01UNTSW8717918:53+2:05
6Leśnicka, Agnieszka02UKS Azymut DębówR2200219:25+2:37
7Kozłowska, Olga01UKS PatriaK3105019:58+3:10
 
 
 
K20 (3)2,1 km 0 m20 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubNr PZOSCzasStrata
1Mathys, Lena97zelg17:500:00
2Bielecka, Alicja98UKS SiódemkaG1407020:16+2:26
3Gąsienica, ZofiaUNTS20:35+2:45
 
 
 
K21A (14)2,1 km 0 m20 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubNr PZOSCzasStrata
1Stankiewicz, Agata94UKS OrientuśE7501914:040:00
2Ślusarczyk, Katarzyna89KS OK!SportW0205714:28+0:24
3Cygler, Paulina91WKS Wawel14:33+0:29
4Cych, AgnieszkaWKS Śląsk14:41+0:37
5Cych, Weronika96WKS ŚląskD9501615:25+1:21
6Pabich, Maria82UKS AzymutE7100615:53+1:49
7Kaźmierczak, Aneta95UKS OrientuśE7508216:07+2:03
7Borychowska, Marlena88MKS PaulinumD9370216:07+2:03
9Machowska, Weronika86UKS OSiRW8100416:09+2:05
10Najman, Natalia88KS OK!Sport16:29+2:25
11Morawska, Maja96UKS Azymut 45G1700516:30+2:26
12Miśkiewicz, Martyna89KS OK!Sport17:29+3:25
13Sypuła-Paciorek, Katarzyna87UNTS18:54+4:50
14Biniecka, Małgorzata87UKS AzymutE7106319:59+5:55
 
 
 
K21B (12)2,1 km 0 m20 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubNr PZOSCzasStrata
1Pacek, Karolina88ind17:030:00
2Parfianowicz, Katarzyna92ind18:29+1:26
3Gordon, Diana90KU AZS WAT Warszawa18:56+1:53
4Porzycz, Agnieszka84UKS SiódemkaG1411119:14+2:11
5Kizerwetter, Małgorzata86ind20:14+3:11
6Szczęsnowicz, Natalia10BKPanc21:12+4:09
7Dusza, Anna89UNTSW8702223:23+6:20
8Malanowska, Anna86Bemowo Orienteering23:58+6:55
9Panaszek, Justyna9010BKPanc24:11+7:08
10Owczarz, Hanna9010BKPanc34:26+17:23
11Wiercińska, Anna88MKS Metalowiec35:45+18:42
 
DURZYŃSKA, Katarzyna925 pułk artylerii Sulnkl
 
 
 
K35 (16)2,1 km 0 m20 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubNr PZOSCzasStrata
1Biolik, Agnieszka77UNTSW8708117:520:00
2Konc, Katarzyna75UKS AzymutE7107217:53+0:01
3Śliwczyńska, Ilona78Stowarzyszenie Team 360?18:08+0:16
4Wołek, Ewa68UNTSW8700318:23+0:31
5Mathys, Ursina64zelg19:26+1:34
6Mianowska, Dorota74UNTSW8716620:19+2:27
7Kozłowska, Jolanta74UKS PatriaK3105221:07+3:15
8Zelek, UrszulaUKS Patria21:53+4:01
9Szymańska, Zuzanna77Stowarzyszenie Team 360?21:55+4:03
10Bańska-Bodziona, Aneta7910BKPanc23:10+5:18
11Gniadek, Monika81GKS LuzinoG2709423:36+5:44
12Nowicka-Bielecka, Kornelia74UKS SiódemkaG1409723:39+5:47
13Machowska- Łącka, Magdalena83UKS OSiRW8107724:40+6:48
14Kaszkiewicz, Kamila80UKS Azymut 4524:48+6:56
15Filipiak, Agnieszka75KS Hades Poznań24:52+7:00
16Golinowska, Elżbieta805 pułk artylerii Sul28:24+10:32
 
 
 
K45 (12)2,3 km 0 m19 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubNr PZOSCzasStrata
1Nowak, Beata73UKS Azymut 45G1702116:170:00
2Topór, MonikaWKS Wawel19:28+3:11
3Deptulska, Agnieszka71UNTS21:18+5:01
4Pilarczyk-Pupiec, Agnieszka72UKS Siódemka22:48+6:31
4Tarnowska, Ewa71KU AZS UMCSL0300722:48+6:31
6Nitsch, Joanna73UNTSW8706822:57+6:40
7Olszanka, WiolettaKS OK!Sport23:39+7:22
8Daniluk, Karina72BKS WatahaW1100823:48+7:31
9Lamparska, Iwona73WKS WawelK3013727:33+11:16
10Borzym, Anna72BKS WatahaW1102132:10+15:53
 
Staszak, Anna70UNTSW87084nkl
Trykozko, Urszula69Stowarzyszenie Team 360?nkl
 
 
 
K50 (3)2,3 km 0 m19 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubNr PZOSCzasStrata
1Bugaj, Teresa68WKS WawelK3003519:550:00
2Parfianowicz, Joanna64UNTSW8701723:06+3:11
3Wołek, Małgorzata66UNTSW8708125:23+5:28
 
 
 
K55 (1)2,1 km 0 m17 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubNr PZOSCzasStrata
1Czerkawska, Urszula62UKS Sparta Czyżowice22:140:00
 
 
 
K60 (5)1,9 km 0 m17 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubNr PZOSCzasStrata
1Wysocka, Jolanta56UKS KometaS2807017:030:00
2Lewoń, Ewa55UMKS ORKANN6103520:46+3:43
3Krochmal, Małgorzata58KU AZS WAT Warszawa21:08+4:05
4Olbrycht, Anna56ind23:49+6:46
5Wróblewska, Bogna58KS OK!Sport26:42+9:39
 
 
 
K65 (5)1,7 km 0 m15 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubNr PZOSCzasStrata
1Galicz, Krystyna51BKS WatahaW1100223:520:00
2Czabańska, Małgorzata52UKS Azymut 45G1702424:05+0:13
3Glińska, Barbara49UNTS27:57+4:05
4Marcinkiewicz, JadwigaPUKS Młode Orły38:18+14:26
5Deck, Krystyna50ind41:21+17:29
 
 
 
KM10NR (17)1,1 km 0 m7 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubNr PZOSCzasStrata
1Zieliński, Michałind8:030:00
2Baranowska, Róża11ind9:22+1:19
3Wójtowicz, Hanna10UNTS17:02+8:59
4Pabich, Hanna11UKS AzymutE7111317:05+9:02
5Patejko, Jan16KS Spójnia Warszawa17:41+9:38
6Patejko, Zuzanna12KS Spójnia Warszawa17:45+9:42
7Mioduszewska, JaninaUKA20:06+12:03
8Trepczyńska, Hanna11UKS Orientuś21:20+13:17
9Ciupa, Wojciechind21:45+13:42
10Lendzioszek, Leszek08KS Spójnia Warszawa23:34+15:31
11Lis, Antoni07UKS Azymut Dębów26:04+18:01
12Gazzo, Antonia15ind26:29+18:26
13Kaszkiewicz, Leon10UKS Azymut 4527:31+19:28
14Borychowska, Antonina14GKS Luzino29:38+21:35
15Kizerwetter, Mikołaj10ind29:52+21:49
16Reguła, Nataliaind33:58+25:55
17Dwojak, Nina12Lego Team35:49+27:46
 
 
 
M10 (10)1,2 km 0 m10 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubNr PZOSCzasStrata
1Ukleja, Krzysztof08UKS Azymut 45G171259:590:00
2Ciupa, Jan08UKS OrientuśE7518710:40+0:41
3Kaźmierczak, FeliksUNTS11:24+1:25
4Kaszkiewicz, Tymon09UKS Azymut 4513:56+3:57
5Mordarski, Oskar08UKS PatriaK3107315:30+5:31
6Wiśniewski, Adam10UKS Azymut18:21+8:22
7Wasilewski, Antoni08UKS OSiR26:57+16:58
8Trepczyński, Franciszek09UKS OrientuśE7520129:47+19:48
9Kurnyta, Dawid09UKS PatriaK3107033:37+23:38
10Zelek, Filip09UKS PatriaK3107636:58+26:59
 
 
 
M12 (24)1,6 km 0 m14 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubNr PZOSCzasStrata
1Cepurdej, Wladyslaw06UMKS KwidzynG0308111:400:00
2Stopczyński, Bartosz06BKS WatahaW1102512:14+0:34
3Łącki, Jakub06UKS OSiRW8106712:20+0:40
4Sztranek, Maciej06UKS AzymutE7110514:24+2:44
4Gąsienica-Samek, AdamUNTS14:24+2:44
6Krempiński, Franciszek07UKS AzymutE7110214:45+3:05
7Ludwin, Jakub07KS Kościelec ChrzanówK4807315:18+3:38
8Młynarczyk, Maksymilian07UKS OrientuśE7518215:29+3:49
9Michalski, Mikołaj06UNTSW8727616:24+4:44
10Perfikowski, Paweł07UMKS KwidzynG0304816:29+4:49
11Ciechanowicz, Mikołaj06UKS Azymut 45G1714016:55+5:15
12Wiśniewski, Jakub07UKS AzymutE7110817:38+5:58
13Grzybowski, Maciej06UKS Azymut 45G1713517:41+6:01
14Klakla, Kacper07KS Kościelec ChrzanówK4807118:18+6:38
15Drosik, Marcel07UNTSW8726318:45+7:05
16Bałaziński, Karol06UKS PatriaK3106319:21+7:41
17Ziółkiewicz, Jan07UKS OrientuśE7519319:25+7:45
18Kilichowski, Kacper06UKS Azymut 45G1714520:05+8:25
19Dudziński, PatrykUNTS21:19+9:39
20Chachurski, Mieszko07UNTS25:49+14:09
21Duplak, Maciej07UKS PatriaK3106628:02+16:22
22Lendzioszek, Antoni06KS Spójnia WarszawaW8003328:58+17:18
23Zych, Igor07UNTSW8728636:55+25:15
 
Tarnowski, Przemysław07WKS WawelK30011nkl
 
 
 
M14 (17)2,0 km 0 m17 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubNr PZOSCzasStrata
1Lisiak, Adam05UKS OrientuśE7517014:520:00
2Muller, Wiktor04UMKS KwidzynG0300415:36+0:44
3Wołek, Stanisław04UNTSW8708216:01+1:09
4Podworski, Kacper05UKS OSiRW8106516:25+1:33
5Sobiepanek, Maksymilian04UKS OSiRW8107816:50+1:58
6Bielecki, Michał04UKS SiódemkaG1410016:59+2:07
7Leśniak, Jan05WKS Wawel17:24+2:32
8Majowski, Jan05UKS OSiRW8107417:31+2:39
9Dąbrowski, Karol05UKS OSiRW8108618:21+3:29
10Lewandowski, Jakub05UNTSW8713718:59+4:07
11Tywonek, Jan05UKS OSiRW8108219:02+4:10
12Drosik, Oskar04UNTSW8714819:12+4:20
13Janowski, Filip05KS Spójnia WarszawaW8003522:04+7:12
14Chojka, Krzysztof04UNTSW8721325:20+10:28
15Leśniak, Tomasz05WKS Wawel35:02+20:10
16Jarząbski, BartłomiejOrlik Rajbrot37:58+23:06
 
Wieczorek, Hubert05UNTSW87228nkl
 
 
 
M16 (8)2,3 km 0 m19 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubNr PZOSCzasStrata
1Sztranek, Jan03UKS AzymutE7107814:070:00
2Olszewski, Bartłomiej02UNTSW8705914:13+0:06
3Porzycz, Grzegorz02UKS Azymut 45G1700914:30+0:23
4Nowak, Grzegorz03UKS Azymut 45G1702315:57+1:50
5Nowakowski, Maciej02BKS WatahaW1100618:51+4:44
6Fitrzyk, Krzysztof02UKS PatriaK3100919:11+5:04
7Ledzion, Piotr03UKS OrientuśE7519619:25+5:18
8Tarnawski, Jan03WKS WawelK3012219:33+5:26
 
 
 
M18 (8)2,4 km 0 m24 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubNr PZOSCzasStrata
1Zając, Dawid00UKS AzymutE7108414:540:00
2Płóciennik, Konrad00UKS AzymutE7102115:34+0:40
3Gładecki, Dawid00UKS OSiRW8108115:56+1:02
4Huba, Karol00UKS Azymut DębówR2208116:27+1:33
5Svadlena, Michal01WKS ŚląskD9515116:37+1:43
6Michalak, Kacper01UNTSW8715416:48+1:54
7Sienkiewicz, Maksymilian01UKS Azymut 45G1713217:02+2:08
 
Kalisiak, Dawid00UKS AzymutE71001nkl
 
 
 
M20 (2)2,4 km 0 m24 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubNr PZOSCzasStrata
1Kruk, Michał99UKS Azymut DębówR2208515:280:00
2Filipiak, Mateusz98KS Hades Poznań17:10+1:42
 
 
 
M21A (22)2,4 km 0 m24 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubNr PZOSCzasStrata
1Krivda, Tomas99WKS ŚląskD9515012:580:00
2Podziński, Rafał91UKS Orientuś13:24+0:26
3Kalata, Michał8910BKPanc14:14+1:16
4Drągowski, Kuba90KS OK!SportW0200614:23+1:25
5Galicz, Karol86BKS WatahaW1100115:20+2:22
6Wołowczyk, KrzysztofUNTS15:34+2:36
7Dwojak, Wojciech81WKS Śląsk15:35+2:37
8Lubkiewicz, Tomasz87WKS WawelK3000215:50+2:52
9Sokalski, DariuszKU AZS WAT Warszawa16:02+3:04
10Cygler, Sławomir90UNTS16:31+3:33
11Garbacik, Michał95WKS WawelK3008916:49+3:51
12Gędziorowski, Maciej90KU AZS WAT Warszawa17:10+4:12
13Piłkowski, Tadeusz90KS OK!SportW0201717:18+4:20
14Krasuski, Marcin72KS OK!Sport18:01+5:03
15Piekarski, Ryszard91UKS OSiRW8101519:04+6:06
16Lesisz, Kamil84UNTSW8710719:05+6:07
17Fliszkiewicz, BarłomiejKU AZS WAT Warszawa19:28+6:30
 
Bednarski, Jan98UNTSW87136nkl
Jankowiak, Paweł89NKB Chyży Nowy Tomyśnkl
Wójcik, Dariusz67KS OK!SportW02048nkl
Mioduszewski, Mateusz76UKAnkl
Cwalina, Karol83KS OK!SportW02060nkl
 
 
 
M21B (10)2,4 km 0 m24 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubNr PZOSCzasStrata
1Jaros, Mariusz9010BKPanc16:380:00
2Niedźwiecki, Patryk93UKS AZYMUT SIEDLISKA17:15+0:37
3Krupa, Łukasz90UKS OSiRW8109119:00+2:22
4Frątczak, Słąwomir857 BOW Słupsk21:10+4:32
5Wasilewski, Marcin875 pułk artylerii Sul21:54+5:16
6Wałachowski, Piotr91ind22:10+5:32
7Krochmal, Adam86UNTS24:24+7:46
8Pańkowski, Mateusz84UKS Technik Ruciane-NidaN0100626:06+9:28
9Fastyn, MarcinMKS Metalowiec27:06+10:28
 
Deptulski, Mateusz95UNTSnkl
 
 
 
M35 (14)2,4 km 0 m24 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubNr PZOSCzasStrata
1Tkaczuk, Tomasz79UKS AzymutE7110014:230:00
2Cych, Piotr68WKS ŚląskD9504017:15+2:52
3Nagórek, Kamil83GKS LuzinoG2709817:20+2:57
4Krempiński, Piotr76UKS AzymutE7107717:26+3:03
5Łącki, Łukasz82UKS OSiRW8105017:29+3:06
6Golinowski, Paweł7910BKPanc17:39+3:16
7Trepczyński, Jarosław83UKS OrientuśE7520119:24+5:01
8Kobierowski, Sławomir81GKS LuzinoG2709319:31+5:08
9Drągowski, Piotr82KS OK!SportW8502720:53+6:30
10Marcinkowski, Adam10BKPanc24:54+10:31
11Ciećwierz, Sławomir79ind26:02+11:39
12Gąsienica, AndrzejUNTS1:02:52+48:29
 
Plesiński, Mariusz73HKS Aymut Mochynkl
Svadlena, Pavel75WKS ŚląskD95152nkl
 
 
 
M40 (14)2,5 km 0 m21 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubNr PZOSCzasStrata
1Nowak, Jacek76UKS Azymut 45G1708315:090:00
2Mol, Krzysztof755 pułk artylerii Sul16:16+1:07
3Gmur, Karol76WKS ŚląskD9511816:43+1:34
4Jurek, Grzegorzind18:03+2:54
5Ciszek, Marcin76WKS Śląsk18:30+3:21
6Lendzioszek, Paweł77KS Spójnia WarszawaW8001418:31+3:22
7Chabiera, TomaszUNTS18:41+3:32
8Sitnicki, Mariusz7710BKPanc21:19+6:10
9Wieczorek, Piotr73ind21:30+6:21
9Balmowski, Radosław762 Pułk Inżynieryjny21:30+6:21
11Ciupa, Marcin78UKS OrientuśE7518822:23+7:14
12Perfikowski, Piotr76UMKS KwidzynG0308823:16+8:07
 
Biolik, Grzegorz76UNTSW87082nkl
Lisiak, Paweł74UKS OrientuśE75177nkl
 
 
 
M45 (17)2,3 km 0 m19 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubNr PZOSCzasStrata
1Sobczyński, Kalikst71WKS ŚląskD9504913:400:00
2Porzycz, Janusz73UKS SiódemkaG1406414:54+1:14
3Mianowski, Rafał73UNTSW8707814:56+1:16
4Michalak, Tomasz69UNTSW8715515:05+1:25
5Doliński, Grzegorz72BKS Wataha16:15+2:35
6Topór, MarekWKS Wawel16:45+3:05
7Staszak, Artur70UNTSW8718017:02+3:22
8Wrzosek, Zbigniew70ind17:03+3:23
9Sędłak, Krystian73KS OK!SportW8504517:04+3:24
10Filipiak, Marek73KS Hades Poznań17:13+3:33
11Kozioł, Wiesław69GKS LuzinoG2708517:16+3:36
12Nitsch, Tomasz71UNTSW8706717:30+3:50
13Pupiec, Mariusz71UKS Siódemka19:45+6:05
14Olas, Jacek69UKS OrientuśE7509820:05+6:25
15Krasuski, Bartłomiej70Stowarzyszenie Team 360?20:15+6:35
 
Błachut, Igor73Stowarzyszenie Team 360?nkl
Borychowski, MariuszGKS Luzinonkl
 
 
 
M50 (13)2,1 km 0 m17 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubNr PZOSCzasStrata
1Nadera, DariuszCX80 Kalisz13:500:00
2Młynarczyk, Piotr64UKS OrientuśE7518114:12+0:22
3Bączek, Dariusz65UKS Technik Ruciane-NidaN0101014:23+0:33
4Wrzesiński, Krzysztof68WKS Śląsk14:28+0:38
5Muller, Tomasz68UMKS KwidzynG0300114:29+0:39
6Piłkowski, Paweł66KS OK!SportW8503815:12+1:22
7Ziółkiewicz, Krzysztof65UKS OrientuśE7519415:13+1:23
8Sochacki, Witold64UKS PatriaK3101415:39+1:49
9Tarnowski, Mirosław64KU AZS UMCSL0300116:12+2:22
10Deptulski, Tomasz65UNTS16:23+2:33
11Wołek, Andrzej64UNTSW8708018:13+4:23
12Janowski, Piotr65KS Spójnia WarszawaW8002021:15+7:25
 
Żaboklicki, Piotrindnkl
 
 
 
M55 (10)2,1 km 0 m17 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubNr PZOSCzasStrata
1Kozłowski, Jacek63UKS PatriaK3105113:540:00
2Chachurski, Ryszard63KU AZS WAT Warszawa14:51+0:57
3Wałachowski, Janusz59PUKS Młode Orły15:31+1:37
4Konstanciak, AndrzejKS OK!Sport16:59+3:05
5Porzycz, Jerzy61UKS Azymut 45G1701217:05+3:11
6Niessner, Piotr63WKS WawelK3005317:32+3:38
7Parfianowicz, Marcin63ind17:37+3:43
8Machowski, Władysław59UKS OSiRW8100118:13+4:19
9Krochmal, Grzegorz59KU AZS WAT Warszawa20:47+6:53
 
Czerkawski, Wacław60UKS Sparta Czyżowicenkl
 
 
 
M60 (13)2,1 km 0 m17 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubNr PZOSCzasStrata
1Kryjomski, Jerzy58KS Kościelec ChrzanówK4800515:080:00
2Krochmal, Andrzej56KS Spójnia WarszawaW8002315:41+0:33
3Szczepański, Marek54UKS Technik Ruciane-NidaN0100116:12+1:04
4Rogala, Mirosław57KU AZS WAT Warszawa17:23+2:15
5Olbrycht, Janusz55ind17:34+2:26
6Cepurdej, Aleksandr58UMKS KwidzynG0307717:41+2:33
7Wróblewski, Tadeusz58KS OK!Sport18:26+3:18
8Wierciński, Piotr56MKS Metalowiec19:50+4:42
9Deck, Wieslaw54ind20:07+4:59
10Sypuła, Sławomir58UNTS20:18+5:10
11Lewandowski, Krzysztof58UKS OrientuśE7500825:21+10:13
 
Chułek, Aleksander56UKS Azymut 45nkl
Przybyła, Sylwester57KU AZS WAT Warszawankl
 
 
 
M65 (6)2,1 km 0 m18 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubNr PZOSCzasStrata
1Parzewski, Jerzy52KU AZS WAT Warszawa16:060:00
2Bohaczek, Janusz52UMKS ORKANN6100517:06+1:00
3Łapanowski, Jacenty50KU AZS WAT Warszawa20:10+4:04
4Wysocki, Andrzej51UKS KometaS2807022:44+6:38
5Janowski, Konrad49KS Spójnia WarszawaW8001727:19+11:13
6Marcinkiewicz, HenrykPUKS Młode Orły28:41+12:35
 
 
 
M70 (3)1,9 km 0 m17 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubNr PZOSCzasStrata
1Kukuryka, Jan47KU AZS WAT Warszawa16:130:00
2Woźniak, Henryk48UMKS ORKANN6104421:54+5:41
3Patejko, Tadeusz48KS Spójnia WarszawaW8001226:04+9:51
 
 
 
M75 (2)1,6 km 0 m14 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubNr PZOSCzasStrata
1Czabański, Edward39UKS Azymut 45G1707642:490:00
2Gliński, JanUNTS45:40+2:51
 
 
 
M80+ (2)1,4 km 0 m13 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubNr PZOSCzasStrata
1Wysocki, Stanisław29KS Spójnia WarszawaW8001528:460:00
2Zielczyński, Mieczysław30Atomy (ind. Maz39:02+10:16
 
 
 
OPEN (13)1,9 km 0 m16 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubNr PZOSCzasStrata
1Poniatowski, Krzysztofind14:500:00
2Florkowska-Dwojak, Marta82Mama Team15:48+0:58
3Gajda-Morawska, Monika90UNTS17:04+2:14
4Bochnak, Justyna93UKS AZYMUT SIEDLISKA18:00+3:10
5Wójtowicz, Katarzyna73UNTS20:10+5:20
6Wójtowicz, Grzegorz73UNTS20:40+5:50
7Presińska, Magdalena86UKS Azymut21:13+6:23
8Gniewkowska, Iwona67UKS Siódemka24:07+9:17
9Drągowska, Malwina85KS OK!SportW0204924:25+9:35
10Chachurska, Magdalena78KU AZS WAT Warszawa29:16+14:26
11Korczyca, Anna10BKPanc29:36+14:46
12Wiśniewski, Małgorzata76UKS Azymut30:14+15:24
13Nadera, AgataCX80 Kalisz44:26+29:36