Grand Prix Mazowsza 2018Cz 2018-05-03 13:09
Wyniki końcowestworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
K10 (5)
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubNr PZOSE1E2E3CzasStrata
1Zelek, Martyna08UKS PatriaK3107715:35129:12146:3021:31:170:00
2Porzycz, Małgorzata08UKS SiódemkaG1411517:28240:28439:1411:37:10+5:53
3Podgórska, Gabriela09KS Kościelec ChrzanówK4809123:47343:35551:4331:59:05+27:48
4Wasilewska, OlgaUKS OSiR28:01432:2521:02:3242:02:58+31:41
 
Bielecka, Marta08UKS Siódemkankl35:2631:04:375
 
 
 
K12 (17)
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubNr PZOSE1E2E3CzasStrata
1Niessner, Pola07WKS WawelK3002310:09121:22220:09151:400:00
2Mianowska, Antonina07UNTSW8717012:40721:26322:18256:24+4:44
3Nowak, Anna06UKS Azymut 45G1702211:09319:58125:22456:29+4:49
4Ukleja, Patrycja06UKS Azymut 45G1712610:41222:12425:19358:12+6:32
5Dzwonkowska, Paulina06UKS OSiRW8107212:45823:30525:4751:02:02+10:22
6Ciszek, Katarzyna06MKS MOS Wrocław12:35528:29928:4761:09:51+18:11
7Chabiera, Filomena07UNTSW8728712:17429:461335:1481:17:17+25:37
8Borkowska, Lena06UKS OSiRW8108015:271024:36837:55101:17:58+26:18
9Podgórska, Marta07KS Kościelec ChrzanówK4807412:35534:351530:5471:18:04+26:24
10Mamala, Magdalena07UKS PatriaK3100715:13924:21743:04131:22:38+30:58
11Sobiepanek, Barbara06UKS OSiRW8107015:491129:281241:18121:26:35+34:55
12Łącka, Julia07UKS OSiRW8106822:221431:401436:4591:30:47+39:07
13Szindler, Aleksandra07UNTSW8728116:031228:481049:05141:33:56+42:16
14Fitrzyk, Magdalena07UKS PatriaK3106727:131524:20651:00151:42:33+50:53
 
Dudzińska, AnielaUNTS16:091339:1611
Polewka, Julianna06UKS KometaS2801728:5411
Krolska, Dominika06UNTSW8727137:3416
 
 
 
K14 (17)
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubNr PZOSE1E2E3CzasStrata
1Perfikowska, Hanna04UMKS KwidzynG0304112:06124:39129:3411:06:190:00
2Muller, Iga05UMKS KwidzynG0300314:09428:40230:1121:13:00+6:41
3Cepurdej, Katarzyna04UMKS KwidzynG0308013:20233:37533:3431:20:31+14:12
4Powichrowska, Ilona04UKS OSiRW8106617:451233:01434:4141:25:27+19:08
5Michno, Marta05WKS WawelK3004714:50531:50339:0681:25:46+19:27
6Lamparska, Maja05WKS WawelK3011713:44334:51637:5771:26:32+20:13
7Fijałkowska, Klaudia04UKS OSiRW8107315:21737:13736:5561:29:29+23:10
8Kiełb, Patrycja05UKS Azymut DębówR2213716:571038:10836:0751:31:14+24:55
9Kiełb, Wiktoria04UKS Azymut DębówR2212217:391138:42943:0891:39:29+33:10
10Błyskosz, Magdalena04WKS WawelK3007916:55940:211148:02131:45:18+38:59
11Czachura, Anna04UKS PatriaK3107920:121342:101243:55101:46:17+39:58
12Pupiec, Agata05UKS SiódemkaG1410716:07845:351349:22141:51:04+44:45
13Wrzyszcz, WeronikaOrlik Rajbrot31:401638:431045:40111:56:03+49:44
14Kurtycz, Natalia05WKS WawelK3012523:111549:461445:53121:58:50+52:31
15Dolińska, Julia04BKS WatahaW1100515:10655:321555:01152:05:43+59:24
16Gendek, MartaUNTS23:06141:10:43161:22:11162:56:00+1:49:41
 
Golinowska, Aleksandraind32:4317nkl
 
 
 
K16 (15)
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubNr PZOSE1E2E3CzasStrata
1Chabiera, Lena03UNTSW8710315:01152:32337:0711:44:400:00
2Zelek, Klaudia03UKS PatriaK3105515:52250:01240:4941:46:42+2:02
3Nitsch, Aleksandra03UNTSW8707017:2451:02:04637:1321:56:41+12:01
4Filipiak, Adrianna03KS Hades Poznań19:33111:00:04538:5631:58:33+13:53
5Borzym, Izabela02BKS WatahaW1101119:42121:05:24741:1052:06:16+21:36
6Pudlis, Natalia02UMKS KwidzynG0301717:0941:05:32847:28102:10:09+25:29
7Pesta, Anna03UKS Azymut 45G1703318:3161:06:40946:2882:11:39+26:59
8Sroka, Małgorzata02UKS PatriaK3100320:08131:12:581046:3992:19:45+35:05
9Gąsienica-Samek, Anna02UNTSG1407119:26101:15:281145:2872:20:22+35:42
10Dolińska, Zuzanna03BKS WatahaW1100418:5381:18:241259:26122:36:43+52:03
 
Orzechowska, Aleksandra03UKS Azymut DębówR2214319:229nklnkl
Cepurdej, Nina03UMKS KwidzynG0307918:527nkl48:2311
Krempińska, Julia03UKS AzymutE7107615:53342:366
Gielec, Zuzanna02UKS OrientuśE7516743:111
Leśniak, Matylda04UKS KometaS2840053:394
 
 
 
K18 (10)
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubNr PZOSE1E2E3CzasStrata
1Bączek, Małgorzata01UKS Technik Ruciane-NidaN0100916:4811:07:44544:1312:08:450:00
2Leśnicka, Agnieszka02UKS Azymut DębówR2200219:2561:06:38447:0822:13:11+4:26
3Mianowska, Julia01UNTSW8716716:4921:09:27750:5732:17:13+8:28
4Kozłowska, Olga01UKS PatriaK3105019:5871:09:21651:2942:20:48+12:03
5Bielecka, Aleksandra00UKS SiódemkaG1407217:4941:05:11159:4452:22:44+13:59
6Staszak, Alicja01UNTSW8717918:5351:25:5191:09:2062:54:04+45:19
 
Deptulska, Maria00UNTS16:4921:05:111
Pogoda, Kinga02UKS KometaS282671:06:223
Nyga, Julia02UKS KometaS282651:22:208
Tywonek, Julia01UKS OSiRW81087abs
 
 
 
K20 (3)
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubNr PZOSE1E2E3CzasStrata
1Mathys, Lena97zelg17:5011:28:12150:1412:36:160:00
2Bielecka, Alicja98UKS SiódemkaG1407020:1621:47:0821:00:3723:08:01+31:45
 
Gąsienica, ZofiaUNTS20:353
 
 
 
K21A (17)
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubNr PZOSE1E2E3CzasStrata
1Cygler, Paulina91WKS Wawel14:3331:13:51241:0322:09:270:00
2Cych, AgnieszkaWKS Śląsk14:4141:13:42143:5442:12:17+2:50
3Pabich, Maria82UKS AzymutE7100615:5361:21:05540:3512:17:33+8:06
4Cych, Weronika96WKS ŚląskD9501615:2551:18:49344:2562:18:39+9:12
5Morawska, Maja96UKS Azymut 45G1700516:30111:24:11744:1452:24:55+15:28
6Kaźmierczak, Aneta95UKS OrientuśE7508216:0771:20:46449:4872:26:41+17:14
7Ślusarczyk, Katarzyna89KS OK!SportW0205714:2821:24:04651:46102:30:18+20:51
8Najman, Natalia88KS OK!Sport16:29101:30:35851:0782:38:11+28:44
9Biniecka, Małgorzata87UKS AzymutE7106319:59141:39:06954:56122:54:01+44:34
10Sypuła-Paciorek, Katarzyna87UNTS18:54131:55:461154:33113:09:13+59:46
11Miśkiewicz, Martyna89KS OK!Sport17:29122:03:21121:13:49143:34:39+1:25:12
 
Machowska, Weronika86UKS OSiRW8100416:099nkl57:3513
Stankiewicz, Agata94UKS OrientuśE7501914:041nkl43:213
Borychowska, Marlena88MKS PaulinumD9370216:077abs
Żebrowska, Barbara95UNTS1:48:481051:078
Trojecka, Martaind1:18:0215
Jaśkiewicz, Magdalena97UKS AzymutE71011abs
 
 
 
K21B (13)
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubNr PZOSE1E2E3CzasStrata
1Pacek, Karolina88ind17:0311:10:33349:2922:17:050:00
2Porzycz, Agnieszka84UKS SiódemkaG1411119:1441:10:08250:4832:20:10+3:05
3Gordon, Diana90KU AZS WAT Warszawa18:5631:26:17553:4452:38:57+21:52
4Panaszek, Justyna9010BKPanc24:1191:22:2241:11:2882:58:01+40:56
5Dusza, Anna89UNTSW8702223:2371:30:2861:07:1973:01:10+44:05
6Korczyc, Anna10BKPanc29:36101:38:0991:04:0563:11:50+54:45
7Szczęsnowicz, Natalia10BKPanc21:1261:37:0881:17:3593:15:55+58:50
8Parfianowicz, Katarzyna92ind18:2921:36:4171:21:15103:16:25+59:20
9Owczarz, Hanna9010BKPanc34:26112:06:36111:35:33114:16:35+1:59:30
 
DURZYŃSKA, Katarzyna925 pułk artylerii Sulnkl1:07:43146:441
Malanowska, Anna86Bemowo Orienteering23:5881:39:5110nkl
Kizerwetter, Małgorzata86ind20:145nkl53:004
Wiercińska, Anna88MKS Metalowiec35:4512nkl2:04:1312
 
 
 
K35 (16)
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubNr PZOSE1E2E3CzasStrata
1Biolik, Agnieszka77UNTSW8708117:5211:21:55151:4032:31:270:00
2Śliwczyńska, Ilona78Stowarzyszenie Team 36018:0831:26:40248:2212:33:10+1:43
3Konc, Katarzyna75UKS AzymutE7107217:5321:28:38352:4042:39:11+7:44
4Mathys, Ursina64zelg19:2651:28:50459:4562:48:01+16:34
5Kozłowska, Jolanta74UKS PatriaK3105221:0771:47:03555:1953:03:29+32:02
6Bańska-Bodziona, Aneta7910BKPanc23:10101:52:2161:02:4393:18:14+46:47
7Golinowska, Elżbieta805 pułk artylerii Sul28:24161:52:2571:01:0983:21:58+50:31
8Mianowska, Dorota74UNTSW8716620:1962:06:07111:00:4373:27:09+55:42
9Gniadek, Monika81GKS LuzinoG2709423:36112:03:2391:04:45103:31:44+1:00:17
10Szymańska, Zuzanna77Stowarzyszenie Team 36021:5592:02:3881:10:17123:34:50+1:03:23
11Nowicka-Bielecka, Kornelia74UKS SiódemkaG1409723:39122:07:25121:09:15113:40:19+1:08:52
12Machowska- Łącka, Magdalena83UKS OSiRW8107724:40132:04:25101:26:14163:55:19+1:23:52
13Kaszkiewicz, Kamila80UKS Azymut 4524:48142:31:50131:11:14134:07:52+1:36:25
14Filipiak, Agnieszka75KS Hades Poznań24:52152:50:02151:13:16144:28:10+1:56:43
15Zelek, UrszulaUKS Patria21:5382:48:16141:24:45154:34:54+2:03:27
 
Wołek, Ewa68UNTSW8700318:234nkl50:512
 
 
 
K45 (13)
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubNr PZOSE1E2E3CzasStrata
1Nowak, Beata73UKS Azymut 45G1702116:1711:01:20136:3811:54:150:00
2Deptulska, Agnieszka71UNTS21:1831:27:34348:2422:37:16+43:01
3Tarnowska, Ewa71KU AZS UMCSL0300722:4841:33:57450:1142:46:56+52:41
4Nitsch, Joanna73UNTSW8706822:5761:33:58554:1052:51:05+56:50
5Daniluk, Karina72BKS WatahaW1100823:4881:43:14755:5063:02:52+1:08:37
6Pilarczyk-Pupiec, Agnieszka72UKS Siódemka22:4842:15:14101:11:4673:49:48+1:55:33
7Borzym, Anna72BKS WatahaW1102132:10102:19:12111:24:2284:15:44+2:21:29
 
Olszanka, WiolettaKS OK!Sport23:397nklnkl
Topór, MonikaWKS Wawel19:2821:18:052nkl
Lamparska, Iwona73WKS WawelK3013727:339nklnkl
Trykozko, Urszula69Stowarzyszenie Team 360nkl1:49:00849:383
Staszak, Anna70UNTSW87084nkl1:36:076nkl
Polewka, Beata71UKS KometaS280501:50:019
 
 
 
K50 (3)
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubNr PZOSE1E2E3CzasStrata
1Parfianowicz, Joanna64UNTSW8701723:0621:04:22153:5012:21:180:00
2Bugaj, Teresa68WKS WawelK3003519:5511:06:15255:2022:21:30+0:12
3Wołek, Małgorzata66UNTSW8708125:2331:23:16358:3332:47:12+25:54
 
 
 
K55 (2)
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubNr PZOSE1E2E3CzasStrata
1Czerkawska, Urszula62UKS Sparta Czyżowice22:1411:10:18154:3312:27:050:00
 
Deredos, Nina61UKS OrientuśE751741:20:142
 
 
 
K60 (5)
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubNr PZOSE1E2E3CzasStrata
1Lewoń, Ewa55UMKS ORKANN6103520:46258:09144:1412:03:090:00
2Krochmal, Małgorzata58KU AZS WAT Warszawa21:0831:06:00347:4622:14:54+11:45
3Wróblewska, Bogna58KS OK!Sport26:4251:26:47455:5632:49:25+46:16
4Olbrycht, Anna56ind23:4941:49:2751:05:0843:18:24+1:15:15
 
Wysocka, Jolanta56UKS KometaS2807017:03158:332nkl
 
 
 
K65 (5)
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubNr PZOSE1E2E3CzasStrata
1Czabańska, Małgorzata52UKS Azymut 45G1702424:0521:15:08153:2712:32:400:00
2Glińska, Barbara49UNTS27:5731:39:48256:2623:04:11+31:31
3Galicz, Krystyna51BKS WatahaW1100223:5211:46:0451:08:0543:18:01+45:21
4Deck, Krystyna50ind41:2151:45:38457:4133:24:40+52:00
5Marcinkiewicz, JadwigaPUKS Młode Orły38:1841:40:2031:30:0253:48:40+1:16:00
 
 
 
KM10NR (20)
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubNr PZOSE1E2E3CzasStrata
1Zieliński, Michałind8:03119:10124:40151:530:00
2Kaszkiewicz, Leon10UKS Azymut 4527:311426:09235:3341:29:13+37:20
3Lendzioszek, Leszek08KS Spójnia Warszawa23:341131:01339:5651:34:31+42:38
4Lis, Antoni07UKS Azymut Dębów26:041242:57534:5031:43:51+51:58
5Pabich, Hanna11UKS AzymutE7111317:05536:29458:2661:52:00+1:00:07
6Wójtowicz, Hanna10UNTS17:02451:52758:5172:07:45+1:15:52
7Patejko, Zuzanna12KS Spójnia Warszawa17:45751:55858:5482:08:34+1:16:41
8Patejko, Jan16KS Spójnia Warszawa17:41654:5391:00:3992:13:13+1:21:20
9Gazzo, Antonia15ind26:291355:24101:06:45102:28:38+1:36:45
10Trepczyńska, Hanna11UKS Orientuś21:2091:01:49121:26:23132:49:32+1:57:39
11Ciupa, Wojciechind21:45101:07:54131:28:36142:58:15+2:06:22
 
Gąsienica-Samek, StanisławUNTS11:4031:00:0011
Baranowska, Róża11ind9:22231:162
Mioduszewska, JaninaUKA20:068nkl
Borychowska, Antonina14GKS Luzino29:381544:276
Dolińska, DominikaBKS Wataha1:23:3312
Nowakowska, Weronikaind1:22:4811
Dwojak, Nina12Lego Team35:4918
Kizerwetter, Mikołaj10ind29:5216
Reguła, Nataliaind33:5817
 
 
 
M10 (12)
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubNr PZOSE1E2E3CzasStrata
1Ukleja, Krzysztof08UKS Azymut 45G171259:59122:28120:22152:490:00
2Ciupa, Jan08UKS OrientuśE7518710:40223:12226:04459:56+7:07
3Kaszkiewicz, Tymon09UKS Azymut 4513:56424:11324:3321:02:40+9:51
4Mordarski, Oskar08UKS PatriaK3107315:30527:12425:1631:07:58+15:09
5Wiśniewski, Adam10UKS Azymut18:21633:16829:2251:20:59+28:10
6Kaźmierczak, FeliksUNTS11:24331:25742:0371:24:52+32:03
7Trepczyński, Franciszek09UKS OrientuśE7520129:47833:38940:4561:44:10+51:21
8Zelek, Filip09UKS PatriaK3107636:581029:18650:3791:56:53+1:04:04
9Wasilewski, Antoni08UKS OSiR26:5771:35:261146:3082:48:53+1:56:04
 
Kurnyta, Dawid09UKS PatriaK3107033:37939:5910
Bartos, Ryszard09UKS OrientuśE7519827:345
Mioduszewski, WładekUKS Azymut1:03:3510
 
 
 
M12 (27)
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubNr PZOSE1E2E3CzasStrata
1Łącki, Jakub06UKS OSiRW8106712:20321:54219:40153:540:00
2Cepurdej, Wladyslaw06UMKS KwidzynG0308111:40121:40124:43558:03+4:09
3Sztranek, Maciej06UKS AzymutE7110514:24425:22421:0421:00:50+6:56
4Krempiński, Franciszek07UKS AzymutE7110214:45626:38623:2131:04:44+10:50
5Stopczyński, Bartosz06BKS WatahaW1102512:14223:43334:30131:10:27+16:33
6Perfikowski, Paweł07UMKS KwidzynG0304816:291026:42729:2581:12:36+18:42
7Ludwin, Jakub07KS Kościelec ChrzanówK4807315:18729:09928:2071:12:47+18:53
8Młynarczyk, Maksymilian07UKS OrientuśE7518215:29832:521325:3961:14:00+20:06
9Wiśniewski, Jakub07UKS AzymutE7110817:381232:071131:37101:21:22+27:28
10Klakla, Kacper07KS Kościelec ChrzanówK4807118:181429:171034:02121:21:37+27:43
11Ziółkiewicz, Jan07UKS OrientuśE7519319:251733:371432:58111:26:00+32:06
12Ciechanowicz, Mikołaj06UKS Azymut 45G1714016:551132:441240:45171:30:24+36:30
13Grzybowski, Maciej06UKS Azymut 45G1713517:411336:451636:16151:30:42+36:48
14Bałaziński, Karol06UKS PatriaK3106319:211626:19554:22201:40:02+46:08
15Kilichowski, Kacper06UKS Azymut 45G1714520:051834:471554:24211:49:16+55:22
16Chachurski, Mieszko07UNTS25:492043:521841:27181:51:08+57:14
17Lendzioszek, Antoni06KS Spójnia WarszawaW8003328:582252:002139:30162:00:28+1:06:34
18Drosik, Marcel07UNTSW8726318:45151:15:392343:09192:17:33+1:23:39
19Duplak, Maciej07UKS PatriaK3106628:02211:49:29241:20:48243:38:19+2:44:25
 
Tarnowski, Przemysław07WKS WawelK30011nkl28:13823:454
Gąsienica-Samek, AdamUNTS14:244nkl30:419
Dudziński, PatrykUNTS21:191957:5922
Sobczyk, JakubUNTS48:112035:0614
Michalski, Mikołaj06UNTSW8727616:2491:09:1222
Sobczyk, JeremiUNTS42:11171:04:5623
Słomczyński, Filip07UKS OrientuśE7518446:4419
Zych, Igor07UNTSW8728636:5523
 
 
 
M14 (17)
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubNr PZOSE1E2E3CzasStrata
1Wołek, Stanisław04UNTSW8708216:01340:22135:5011:32:130:00
2Lisiak, Adam05UKS OrientuśE7517014:52142:00242:1431:39:06+6:53
3Majowski, Jan05UKS OSiRW8107417:31843:02343:4841:44:21+12:08
4Podworski, Kacper05UKS OSiRW8106516:25449:11540:5521:46:31+14:18
5Dąbrowski, Karol05UKS OSiRW8108618:21951:44646:1651:56:21+24:08
6Bielecki, Michał04UKS SiódemkaG1410016:59648:32451:0781:56:38+24:25
7Sobiepanek, Maksymilian04UKS OSiRW8107816:5051:03:32847:0662:07:28+35:15
8Tywonek, Jan05UKS OSiRW8108219:021156:4871:22:17142:38:07+1:05:54
9Drosik, Oskar04UNTSW8714819:12121:09:32101:17:57132:46:41+1:14:28
10Janowski, Filip05KS Spójnia WarszawaW8003522:04131:15:15111:11:54112:49:13+1:17:00
11Lewandowski, Jakub05UNTSW8713718:59101:06:1191:24:49152:49:59+1:17:46
12Chojka, Krzysztof04UNTSW8721325:20141:18:29121:52:00173:35:49+2:03:36
 
Leśniak, Tomasz05WKS Wawel35:0215nkl1:15:0212
Leśniak, Jan05WKS Wawel17:247nkl1:01:049
Muller, Wiktor04UMKS KwidzynG0300415:362nkl47:097
Jarząbski, BartłomiejOrlik Rajbrot37:5816nkl1:46:1316
Wieczorek, Hubert05UNTSW87228nklnkl1:09:2610
 
 
 
M16 (11)
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubNr PZOSE1E2E3CzasStrata
1Porzycz, Grzegorz02UKS Azymut 45G1700914:30347:31336:0521:38:060:00
2Nowak, Grzegorz03UKS Azymut 45G1702315:57450:04434:2911:40:30+2:24
3Fitrzyk, Krzysztof02UKS PatriaK3100919:1161:11:20545:3652:16:07+38:01
4Tarnawski, Jan03WKS WawelK3012219:3381:14:30647:3062:21:33+43:27
5Ledzion, Piotr03UKS OrientuśE7519619:2571:18:24845:1542:23:04+44:58
6Nowakowski, Maciej02BKS WatahaW1100618:5151:18:08750:5672:27:55+49:49
 
Olszewski, Bartłomiej02UNTSW8705914:132nkl38:083
Nowak, Michał03UKS OrientuśE7519045:472
Słomczyński, Ignacy03UKS OrientuśE7516141:131
Sztranek, Jan03UKS AzymutE7107814:071
Bartos, Zbigniew03UKS OrientuśE75144nkl
 
 
 
M18 (11)
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubNr PZOSE1E2E3CzasStrata
1Huba, Karol00UKS Azymut DębówR2208116:2741:02:40340:0221:59:090:00
2Gładecki, Dawid00UKS OSiRW8108115:5631:13:32544:5342:14:21+15:12
3Sienkiewicz, Maksymilian01UKS Azymut 45G1713217:0271:28:1071:11:0372:56:15+57:06
 
Kalisiak, Dawid00UKS AzymutE71001nkl1:07:41440:583
Michalak, Kacper01UNTSW8715416:486nkl48:356
Zając, Dawid00UKS AzymutE7108414:541nkl47:115
Płóciennik, Konrad00UKS AzymutE7102115:3421:13:586
Pesta, Piotr01UKS Azymut 45G17088abs38:341
Deredos, Bruno01UKS OrientuśE751631:01:332
Bartos, Grzegorz01UKS OrientuśE751431:01:291
Svadlena, Michal01WKS ŚląskD9515116:375
 
 
 
M20 (3)
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubNr PZOSE1E2E3CzasStrata
1Kruk, Michał99UKS Azymut DębówR2208515:2811:29:42145:1412:30:240:00
2Filipiak, Mateusz98KS Hades Poznań17:1022:30:2321:00:3833:48:11+1:17:47
 
Mossakowski, Wojciech98UNTSW87002nkl50:412
 
 
 
M21A (22)
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubNr PZOSE1E2E3CzasStrata
1Podziński, Rafał91UKS Orientuś13:2421:24:17139:4232:17:230:00
2Drągowski, Kuba90KS OK!SportW0200614:2341:24:39438:4512:17:47+0:24
3Kalata, Michał8910BKPanc14:1431:24:24239:2822:18:06+0:43
4Dwojak, Wojciech81WKS Śląsk15:3571:41:16543:2052:40:11+22:48
5Galicz, Karol86BKS WatahaW1100115:2051:51:371041:2142:48:18+30:55
6Krasuski, Marcin72KS OK!Sport18:01141:44:04648:4992:50:54+33:31
7Sokalski, DariuszKU AZS WAT Warszawa16:0291:53:091247:4172:56:52+39:29
8Lubkiewicz, Tomasz87WKS WawelK3000215:5081:44:10757:26152:57:26+40:03
9Cygler, Sławomir90UNTS16:31101:50:37950:50112:57:58+40:35
10Gędziorowski, Maciej90KU AZS WAT Warszawa17:10122:10:251455:05123:22:40+1:05:17
11Piłkowski, Tadeusz90KS OK!SportW0201717:18132:08:421358:53173:24:53+1:07:30
 
Garbacik, Michał95WKS WawelK3008916:4911nkl49:0210
Jankowiak, Paweł89NKB Chyży Nowy Tomyśnkl1:51:561156:3713
Wołowczyk, KrzysztofUNTS15:3461:41:20pk46:33pk
Bednarski, Jan98UNTSW87136nkl1:24:30347:186
Wójcik, Dariusz67KS OK!SportW02048nkl1:44:17848:368
Piekarski, Ryszard91UKS OSiRW8101519:0415abs59:5418
Cwalina, Karol83KS OK!SportW02060nkl2:15:091558:1916
Fliszkiewicz, BarłomiejKU AZS WAT Warszawa19:28163:17:1117
Mioduszewski, Mateusz76UKAnkl56:5614
Herman-Iżycki, Leszekind3:13:27161:11:4819
Krivda, Tomas99WKS ŚląskD9515012:581
 
 
 
M21B (14)
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubNr PZOSE1E2E3CzasStrata
1Jaros, Mariusz9010BKPanc16:3811:11:17149:5022:17:450:00
2Lesisz, Kamil84UNTSW8710719:0541:21:52248:1012:29:07+11:22
3Wałachowski, Piotr91ind22:1071:40:00456:5042:59:00+41:15
4Krupa, Łukasz90UKS OSiRW8109119:0031:40:5051:02:0753:01:57+44:12
5Krochmal, Adam86UNTS24:2481:55:4871:10:2783:30:39+1:12:54
6Wasilewski, Marcin875 pułk artylerii Sul21:5461:55:1361:15:56103:33:03+1:15:18
7Pańkowski, Mateusz84UKS Technik Ruciane-NidaN0100626:0692:04:0381:05:0963:35:18+1:17:33
 
Deptulski, Mateusz95UNTSnkl1:29:08353:273
Fastyn, MarcinMKS Metalowiec27:0610nkl1:56:0911
Frątczak, Słąwomir857 BOW Słupsk21:105nkl1:10:539
Parfianowicz, Adam94indabs1:09:377
Niedźwiecki, Patryk93UKS AZYMUT SIEDLISKA17:152
Załuska, Grzegorz86indabs
Pietraszko, Karol93indabs
 
 
 
M35 (16)
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubNr PZOSE1E2E3CzasStrata
1Tkaczuk, Tomasz79UKS AzymutE7110014:2311:17:15139:4632:11:240:00
2Golinowski, Paweł7910BKPanc17:3961:19:53336:1312:13:45+2:21
3Cych, Piotr68WKS ŚląskD9504017:1521:18:48238:3322:14:36+3:12
4Łącki, Łukasz82UKS OSiRW8105017:2951:34:43647:1052:39:22+27:58
5Krempiński, Piotr76UKS AzymutE7107717:2641:33:35551:0882:42:09+30:45
6Kobierowski, Sławomir81GKS LuzinoG2709319:3181:43:03749:5172:52:25+41:01
7Drągowski, Piotr82KS OK!SportW8502720:5391:53:28951:2093:05:41+54:17
8Ciećwierz, Sławomir79ind26:02121:51:15848:2763:05:44+54:20
9Trepczyński, Jarosław83UKS OrientuśE7520119:2472:02:01101:03:02123:24:27+1:13:03
10Gąsienica, AndrzejUNTS20:58102:09:531157:41103:28:32+1:17:08
 
Marcinkowski, Adam10BKPanc24:5411nkl1:14:0213
Nagórek, Kamil83GKS LuzinoG2709817:203nkl58:5911
Plesiński, Mariusz7310BKPancnkl1:25:13442:024
Nowakowski, SławomirBKS Wataha1:39:3814
Piotrów, Marek83UNTSW872901:54:4415
Svadlena, Pavel75WKS ŚląskD95152nkl
 
 
 
M40 (15)
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubNr PZOSE1E2E3CzasStrata
1Nowak, Jacek76UKS Azymut 45G1708315:0911:00:35137:5211:53:360:00
2Ciszek, Marcin76WKS Śląsk18:3051:10:09340:1322:08:52+15:16
3Gmur, Karol76WKS ŚląskD9511816:4331:09:45247:4942:14:17+20:41
4Lendzioszek, Paweł77KS Spójnia WarszawaW8001418:3161:17:04648:0252:23:37+30:01
5Mol, Krzysztof755 pułk artylerii Sul16:1621:12:48455:1182:24:15+30:39
6Balmowski, Radosław762 Pułk Inżynieryjny21:3091:15:46549:5262:27:08+33:32
7Wieczorek, Piotr73ind21:3091:34:4381:19:02123:15:15+1:21:39
8Perfikowski, Piotr76UMKS KwidzynG0308823:16121:53:46101:18:18113:35:20+1:41:44
9Ciupa, Marcin78UKS OrientuśE7518822:23112:08:19111:13:08103:43:50+1:50:14
 
Sitnicki, Mariusz7710BKPanc21:198nkl52:447
Biolik, Grzegorz76UNTSW87082nkl1:25:07746:153
Lisiak, Paweł74UKS OrientuśE75177nkl2:11:39121:11:339
Jurek, Grzegorzind18:034nkl
Nowak, Paweł77UKS OrientuśE751911:36:089
Chabiera, TomaszUNTS18:417
 
 
 
M45 (22)
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubNr PZOSE1E2E3CzasStrata
1Porzycz, Janusz73UKS SiódemkaG1406414:54258:01133:0121:45:560:00
2Mianowski, Rafał73UNTSW8707814:5631:09:12434:3241:58:40+12:44
3Michalak, Tomasz69UNTSW8715515:0541:16:23543:0572:14:33+28:37
4Topór, MarekWKS Wawel16:4561:22:24644:18102:23:27+37:31
5Nitsch, Tomasz71UNTSW8706717:30121:26:34944:56122:29:00+43:04
6Krasuski, Bartłomiej70Stowarzyszenie Team 36020:15151:28:281144:52112:33:35+47:39
7Staszak, Artur70UNTSW8718017:0271:35:401345:14132:37:56+52:00
8Olas, Jacek69UKS OrientuśE7509820:05141:32:561252:04152:45:05+59:09
9Kozioł, Wiesław69GKS LuzinoG2708517:16111:48:591457:04163:03:19+1:17:23
10Pupiec, Mariusz71UKS Siódemka19:45131:54:24161:02:50173:16:59+1:31:03
 
Doliński, Grzegorz72BKS Wataha16:155nkl43:288
Borychowski, MariuszGKS Luzinonkl1:03:372nkl
Błachut, Igor73Stowarzyszenie Team 360nkl1:06:16331:021
Filipiak, Marek73KS Hades Poznań17:1310nkl45:2114
Wrzosek, Zbigniew70ind17:038nkl40:096
Sędłak, Krystian73KS OK!SportW8504517:049nkl33:593
Niebielski, Bartosz71UKS Falenica1:24:43844:139
Słomczyński, Robert72UKS OrientuśE751681:22:297
Jurek, Grzegorzind36:225
Polewka, Tomasz73UKS KometaS280031:27:4010
Sobczyński, Kalikst71WKS ŚląskD9504913:401
Bartos, Maciej72UKS OrientuśE751991:50:3615
 
 
 
M50 (13)
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubNr PZOSE1E2E3CzasStrata
1Bączek, Dariusz65UKS Technik Ruciane-NidaN0101014:2331:04:34141:1022:00:070:00
2Młynarczyk, Piotr64UKS OrientuśE7518114:1221:08:36537:5812:00:46+0:39
3Wrzesiński, Krzysztof68WKS Śląsk14:2841:04:54242:0142:01:23+1:16
4Muller, Tomasz68UMKS KwidzynG0300114:2951:08:03441:1732:03:49+3:42
5Piłkowski, Paweł66KS OK!SportW8503815:1261:17:04742:1652:14:32+14:25
6Wołek, Andrzej64UNTSW8708018:13111:19:16843:1062:20:39+20:32
7Tarnowski, Mirosław64KU AZS UMCSL0300116:1291:14:46654:1192:25:09+25:02
8Deptulski, Tomasz65UNTS16:23101:24:49948:5672:30:08+30:01
9Sochacki, Witold64UKS PatriaK3101415:3981:26:231049:4182:31:43+31:36
10Ziółkiewicz, Krzysztof65UKS OrientuśE7519415:1371:27:091157:51102:40:13+40:06
 
Janowski, Piotr65KS Spójnia WarszawaW8002021:1512nkl1:03:4911
Nadera, DariuszCX80 Kalisz13:5011:07:263
Żaboklicki, Piotrindnkl
 
 
 
M55 (13)
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubNr PZOSE1E2E3CzasStrata
1Kozłowski, Jacek63UKS PatriaK3105113:54145:38131:4411:31:160:00
2Wałachowski, Janusz59PUKS Młode Orły15:31358:53337:1341:51:37+20:21
3Niessner, Piotr63WKS WawelK3005317:32659:10436:2621:53:08+21:52
4Porzycz, Jerzy61UKS Azymut 45G1701217:0551:02:25642:0252:01:32+30:16
5Machowski, Władysław59UKS OSiRW8100118:1381:09:29936:5332:04:35+33:19
6Konstanciak, AndrzejKS OK!Sport16:5941:06:19846:2662:09:44+38:28
7Krochmal, Grzegorz59KU AZS WAT Warszawa20:4791:04:57749:2472:15:08+43:52
8Parfianowicz, Marcin63ind17:3771:16:511053:0682:27:34+56:18
 
Chachurski, Ryszard63KU AZS WAT Warszawa14:51257:442nkl
Czerkawski, Wacław60UKS Sparta Czyżowicenkl1:25:401259:3910
Żebrowski, Dariusz63KS OK!SportW020261:26:401357:279
Mossakowski, Przemysławind1:00:135
Deredos, Andrzej63UKS OrientuśE751731:20:2111
 
 
 
M60 (13)
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubNr PZOSE1E2E3CzasStrata
1Kryjomski, Jerzy58KS Kościelec ChrzanówK4800515:08146:18133:1511:34:410:00
2Krochmal, Andrzej56KS Spójnia WarszawaW8002315:41252:54336:0821:44:43+10:02
3Rogala, Mirosław57KU AZS WAT Warszawa17:23449:22239:2531:46:10+11:29
4Szczepański, Marek54UKS Technik Ruciane-NidaN0100116:12356:23541:1741:53:52+19:11
5Sypuła, Sławomir58UNTS20:18101:00:25642:1052:02:53+28:12
6Cepurdej, Aleksandr58UMKS KwidzynG0307717:41656:06453:02102:06:49+32:08
7Wróblewski, Tadeusz58KS OK!Sport18:2671:01:32748:3072:08:28+33:47
8Olbrycht, Janusz55ind17:3451:13:501042:4462:14:08+39:27
9Wierciński, Piotr56MKS Metalowiec19:5081:05:18849:5492:15:02+40:21
10Deck, Wieslaw54ind20:0791:18:541153:49112:32:50+58:09
11Lewandowski, Krzysztof58UKS OrientuśE7500825:21111:54:11121:18:53133:38:25+2:03:44
 
Chułek, Aleksander56UKS Azymut 45nklnkl55:0712
Przybyła, Sylwester57KU AZS WAT Warszawankl1:09:45948:348
 
 
 
M65 (7)
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubNr PZOSE1E2E3CzasStrata
1Parzewski, Jerzy52KU AZS WAT Warszawa16:06141:33128:3511:26:140:00
2Bohaczek, Janusz52UMKS ORKANN6100517:06250:34235:4921:43:29+17:15
3Łapanowski, Jacenty50KU AZS WAT Warszawa20:10357:40339:3531:57:25+31:11
4Wysocki, Andrzej51UKS KometaS2807022:4441:04:43450:5042:18:17+52:03
5Janowski, Konrad49KS Spójnia WarszawaW8001727:1951:10:3451:03:1062:41:03+1:14:49
 
Marcinkiewicz, HenrykPUKS Młode Orły28:4161:04:287
Woźniak, JózefKU AZS WAT Warszawa53:155
 
 
 
M70 (3)
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubNr PZOSE1E2E3CzasStrata
1Kukuryka, Jan47KU AZS WAT Warszawa16:13149:25131:1011:36:480:00
2Woźniak, Henryk48UMKS ORKANN6104421:5421:05:40335:2722:03:01+26:13
3Patejko, Tadeusz48KS Spójnia WarszawaW8001226:04356:44249:0432:11:52+35:04
 
 
 
M75 (2)
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubNr PZOSE1E2E3CzasStrata
1Czabański, Edward39UKS Azymut 45G1707642:49153:31144:5412:21:140:00
2Gliński, JanUNTS45:4021:29:2821:12:5423:28:02+1:06:48
 
 
 
M80+ (2)
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubNr PZOSE1E2E3CzasStrata
1Wysocki, Stanisław29KS Spójnia WarszawaW8001528:46156:01253:5512:18:420:00
2Zielczyński, Mieczysław30Atomy (ind. Maz39:02253:0011:05:0122:37:03+18:21
 
 
 
OPEN (16)
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubNr PZOSE1E2E3CzasStrata
1Drągowska, Malwina85KS OK!SportW0204924:2591:14:55152:0122:31:210:00
2Wójtowicz, Katarzyna73UNTS20:1051:45:2731:05:0653:10:43+39:22
3Wójtowicz, Grzegorz73UNTS20:4061:45:2731:05:0763:11:14+39:53
4Presińska, Magdalena86UKS Azymut21:1371:58:3051:12:2583:32:08+1:00:47
5Gniewkowska, Iwona67UKS Siódemka24:0782:11:4961:09:5773:45:53+1:14:32
6Wiśniewski, Małgorzata76UKS Azymut30:14112:36:1271:44:4094:51:06+2:19:45
 
Chachurska, Magdalena78KU AZS WAT Warszawa29:1610nkl1:54:3210
Poniatowski, Krzysztofind14:50140:101
Florkowska-Dwojak, Marta82Mama Team15:482nkl
Gajda-Morawska, Monika90UNTS17:04355:173
Klimas, Janindnkl
Lupa, Lucynaind1:03:404
Nowakowska, MagdalenaBKS Watahankl
Bochnak, Justyna93UKS AZYMUT SIEDLISKA18:004
Nadera, AgataCX80 Kalisz44:2612
Cych, Ewaind1:34:242