Grand Prix Mazowsza 2018Śr 2018-05-02 18:50
Wyniki końcowestworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
K10 (6)
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubNr PZOSE1E2E3CzasStrata
1Zelek, Martyna08UKS PatriaK3107715:35129:12144:470:00
2Porzycz, Małgorzata08UKS SiódemkaG1411517:28240:28457:56+13:09
3Podgórska, Gabriela09KS Kościelec ChrzanówK4809123:47343:3551:07:22+22:35
 
Bielecka, Marta08UKS Siódemkankl35:263
Wasilewska, OlgaUKS OSiR32:252
Wasilewska, Olga08UKS OSiRW8107126:014
 
 
 
K12 (17)
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubNr PZOSE1E2E3CzasStrata
1Nowak, Anna06UKS Azymut 45G1702211:09319:58131:070:00
2Niessner, Pola07WKS WawelK3002310:09121:22231:31+0:24
3Ukleja, Patrycja06UKS Azymut 45G1712610:41222:12432:53+1:46
4Mianowska, Antonina07UNTSW8717012:40721:26334:06+2:59
5Dzwonkowska, Paulina06UKS OSiRW8107212:45823:30536:15+5:08
6Mamala, Magdalena07UKS PatriaK3100715:13924:21739:34+8:27
7Borkowska, Lena06UKS OSiRW8108015:271024:36840:03+8:56
8Ciszek, Katarzyna06MKS MOS Wrocław12:35528:29941:04+9:57
9Chabiera, Filomena07UNTSW8728712:17429:461342:03+10:56
10Szindler, Aleksandra07UNTSW8728116:031228:481044:51+13:44
11Sobiepanek, Barbara06UKS OSiRW8107015:491129:281245:17+14:10
12Podgórska, Marta07KS Kościelec ChrzanówK4807412:35534:351547:10+16:03
13Fitrzyk, Magdalena07UKS PatriaK3106727:131524:20651:33+20:26
14Łącka, Julia07UKS OSiRW8106822:221431:401454:02+22:55
 
Polewka, Julianna06UKS KometaS2801728:5411
Krolska, Dominika06UNTSW8727137:3416
Dudzińska, AnielaUNTS16:0913
 
 
 
K14 (17)
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubNr PZOSE1E2E3CzasStrata
1Perfikowska, Hanna04UMKS KwidzynG0304112:06124:39136:450:00
2Muller, Iga05UMKS KwidzynG0300314:09428:40242:49+6:04
3Michno, Marta05WKS WawelK3004714:50531:50346:40+9:55
4Cepurdej, Katarzyna04UMKS KwidzynG0308013:20233:37546:57+10:12
5Lamparska, Maja05WKS WawelK3011713:44334:51648:35+11:50
6Powichrowska, Ilona04UKS OSiRW8106617:451233:01450:46+14:01
7Fijałkowska, Klaudia04UKS OSiRW8107315:21737:13752:34+15:49
8Kiełb, Patrycja05UKS Azymut DębówR2213716:571038:10855:07+18:22
9Kiełb, Wiktoria04UKS Azymut DębówR2212217:391138:42956:21+19:36
10Błyskosz, Magdalena04WKS WawelK3007916:55940:211157:16+20:31
11Pupiec, Agata05UKS SiódemkaG1410716:07845:35131:01:42+24:57
12Czachura, Anna04UKS PatriaK3107920:121342:10121:02:22+25:37
13Wrzyszcz, WeronikaOrlik Rajbrot31:401638:43101:10:23+33:38
14Dolińska, Julia04BKS WatahaW1100515:10655:32151:10:42+33:57
15Kurtycz, Natalia05WKS WawelK3012523:111549:46141:12:57+36:12
16Gendek, MartaUNTS23:06141:10:43161:33:49+57:04
 
Golinowska, Aleksandraind32:4317nkl
 
 
 
K16 (15)
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubNr PZOSE1E2E3CzasStrata
1Zelek, Klaudia03UKS PatriaK3105515:52250:0121:05:530:00
2Chabiera, Lena03UNTSW8710315:01152:3231:07:33+1:40
3Nitsch, Aleksandra03UNTSW8707017:2451:02:0461:19:28+13:35
4Filipiak, Adrianna03KS Hades Poznań19:33111:00:0451:19:37+13:44
5Pudlis, Natalia02UMKS KwidzynG0301717:0941:05:3281:22:41+16:48
6Borzym, Izabela02BKS WatahaW1101119:42121:05:2471:25:06+19:13
7Pesta, Anna03UKS Azymut 45G1703318:3161:06:4091:25:11+19:18
8Sroka, Małgorzata02UKS PatriaK3100320:08131:12:58101:33:06+27:13
9Dolińska, Zuzanna03BKS WatahaW1100418:5381:18:24111:37:17+31:24
10Gąsienica-Samek, Anna02UNTSG1407119:26102:00:38122:20:04+1:14:11
 
Orzechowska, Aleksandra03UKS Azymut DębówR2214319:229nkl
Cepurdej, Nina03UMKS KwidzynG0307918:527nkl
Gielec, Zuzanna02UKS OrientuśE7516743:111
Leśniak, Matylda04UKS KometaS2840053:394
Krempińska, Julia03UKS AzymutE7107615:533
 
 
 
K18 (10)
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubNr PZOSE1E2E3CzasStrata
1Deptulska, Maria00UNTS16:4921:05:1111:22:000:00
2Bielecka, Aleksandra00UKS SiódemkaG1407217:4941:05:1111:23:00+1:00
3Bączek, Małgorzata01UKS Technik Ruciane-NidaN0100916:4811:07:4451:24:32+2:32
4Leśnicka, Agnieszka02UKS Azymut DębówR2200219:2561:06:3841:26:03+4:03
5Mianowska, Julia01UNTSW8716716:4921:09:2771:26:16+4:16
6Kozłowska, Olga01UKS PatriaK3105019:5871:09:2161:29:19+7:19
7Staszak, Alicja01UNTSW8717918:5351:25:5191:44:44+22:44
 
Pogoda, Kinga02UKS KometaS282671:06:223
Nyga, Julia02UKS KometaS282651:22:208
Tywonek, Julia01UKS OSiRW81087abs
 
 
 
K20 (3)
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubNr PZOSE1E2E3CzasStrata
1Mathys, Lena97zelg17:5011:28:1211:46:020:00
2Bielecka, Alicja98UKS SiódemkaG1407020:1621:47:0822:07:24+21:22
 
Gąsienica, ZofiaUNTS20:353
 
 
 
K21A (16)
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubNr PZOSE1E2E3CzasStrata
1Cych, AgnieszkaWKS Śląsk14:4141:13:4211:28:230:00
2Cygler, Paulina91WKS Wawel14:3331:13:5121:28:24+0:01
3Cych, Weronika96WKS ŚląskD9501615:2551:18:4931:34:14+5:51
4Kaźmierczak, Aneta95UKS OrientuśE7508216:0771:20:4641:36:53+8:30
5Pabich, Maria82UKS AzymutE7100615:5361:21:0551:36:58+8:35
6Ślusarczyk, Katarzyna89KS OK!SportW0205714:2821:24:0461:38:32+10:09
7Morawska, Maja96UKS Azymut 45G1700516:30111:24:1171:40:41+12:18
8Najman, Natalia88KS OK!Sport16:29101:30:3581:47:04+18:41
9Biniecka, Małgorzata87UKS AzymutE7106319:59141:39:0691:59:05+30:42
10Sypuła-Paciorek, Katarzyna87UNTS18:54131:55:46112:14:40+46:17
 
Machowska, Weronika86UKS OSiRW8100416:099nkl
Stankiewicz, Agata94UKS OrientuśE7501914:041nkl
Borychowska, Marlena88MKS PaulinumD9370216:077abs
Miśkiewicz, Martyna89KS OK!Sport17:2912
Żebrowska, Barbara95UNTS1:48:4810
Jaśkiewicz, Magdalena97UKS AzymutE71011abs
 
 
 
K21B (13)
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubNr PZOSE1E2E3CzasStrata
1Pacek, Karolina88ind17:0311:10:3331:27:360:00
2Porzycz, Agnieszka84UKS SiódemkaG1411119:1441:10:0821:29:22+1:46
3Gordon, Diana90KU AZS WAT Warszawa18:5631:26:1751:45:13+17:37
4Panaszek, Justyna9010BKPanc24:1191:22:2241:46:33+18:57
5Dusza, Anna89UNTSW8702223:2371:30:2861:53:51+26:15
6Parfianowicz, Katarzyna92ind18:2921:36:4171:55:10+27:34
7Szczęsnowicz, Natalia10BKPanc21:1261:37:0881:58:20+30:44
8Malanowska, Anna86Bemowo Orienteering23:5881:39:51102:03:49+36:13
9Korczyc, Anna10BKPanc29:36101:38:0992:07:45+40:09
10Owczarz, Hanna9010BKPanc34:26112:06:36112:41:02+1:13:26
 
Kizerwetter, Małgorzata86ind20:145nkl
Wiercińska, Anna88MKS Metalowiec35:4512nkl
DURZYŃSKA, Katarzyna925 pułk artylerii Sulnkl1:07:431
 
 
 
K35 (16)
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubNr PZOSE1E2E3CzasStrata
1Biolik, Agnieszka77UNTSW8708117:5211:21:5511:39:470:00
2Śliwczyńska, Ilona78Stowarzyszenie Team 36018:0831:26:4021:44:48+5:01
3Konc, Katarzyna75UKS AzymutE7107217:5321:28:3831:46:31+6:44
4Mathys, Ursina64zelg19:2651:28:5041:48:16+8:29
5Kozłowska, Jolanta74UKS PatriaK3105221:0771:47:0352:08:10+28:23
6Bańska-Bodziona, Aneta7910BKPanc23:10101:52:2162:15:31+35:44
7Golinowska, Elżbieta805 pułk artylerii Sul28:24161:52:2572:20:49+41:02
8Szymańska, Zuzanna77Stowarzyszenie Team 36021:5592:02:3882:24:33+44:46
9Mianowska, Dorota74UNTSW8716620:1962:06:07112:26:26+46:39
10Gniadek, Monika81GKS LuzinoG2709423:36112:03:2392:26:59+47:12
11Machowska- Łącka, Magdalena83UKS OSiRW8107724:40132:04:25102:29:05+49:18
12Nowicka-Bielecka, Kornelia74UKS SiódemkaG1409723:39122:07:25122:31:04+51:17
13Kaszkiewicz, Kamila80UKS Azymut 4524:48142:31:50132:56:38+1:16:51
14Zelek, UrszulaUKS Patria21:5382:48:16143:10:09+1:30:22
15Filipiak, Agnieszka75KS Hades Poznań24:52152:50:02153:14:54+1:35:07
 
Wołek, Ewa68UNTSW8700318:234nkl
 
 
 
K45 (13)
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubNr PZOSE1E2E3CzasStrata
1Nowak, Beata73UKS Azymut 45G1702116:1711:01:2011:17:370:00
2Topór, MonikaWKS Wawel19:2821:18:0521:37:33+19:56
3Deptulska, Agnieszka71UNTS21:1831:27:3431:48:52+31:15
4Tarnowska, Ewa71KU AZS UMCSL0300722:4841:33:5741:56:45+39:08
5Nitsch, Joanna73UNTSW8706822:5761:33:5851:56:55+39:18
6Daniluk, Karina72BKS WatahaW1100823:4881:43:1472:07:02+49:25
7Pilarczyk-Pupiec, Agnieszka72UKS Siódemka22:4842:15:14102:38:02+1:20:25
8Borzym, Anna72BKS WatahaW1102132:10102:19:12112:51:22+1:33:45
 
Olszanka, WiolettaKS OK!Sport23:397nkl
Lamparska, Iwona73WKS WawelK3013727:339nkl
Trykozko, Urszula69Stowarzyszenie Team 360nkl1:49:008
Staszak, Anna70UNTSW87084nkl1:36:076
Polewka, Beata71UKS KometaS280501:50:019
 
 
 
K50 (3)
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubNr PZOSE1E2E3CzasStrata
1Bugaj, Teresa68WKS WawelK3003519:5511:06:1521:26:100:00
2Parfianowicz, Joanna64UNTSW8701723:0621:04:2211:27:28+1:18
3Wołek, Małgorzata66UNTSW8708125:2331:23:1631:48:39+22:29
 
 
 
K55 (2)
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubNr PZOSE1E2E3CzasStrata
1Czerkawska, Urszula62UKS Sparta Czyżowice22:1411:10:1811:32:320:00
 
Deredos, Nina61UKS OrientuśE751741:20:142
 
 
 
K60 (5)
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubNr PZOSE1E2E3CzasStrata
1Wysocka, Jolanta56UKS KometaS2807017:03158:3321:15:360:00
2Lewoń, Ewa55UMKS ORKANN6103520:46258:0911:18:55+3:19
3Krochmal, Małgorzata58KU AZS WAT Warszawa21:0831:06:0031:27:08+11:32
4Wróblewska, Bogna58KS OK!Sport26:4251:26:4741:53:29+37:53
5Olbrycht, Anna56ind23:4941:49:2752:13:16+57:40
 
 
 
K65 (5)
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubNr PZOSE1E2E3CzasStrata
1Czabańska, Małgorzata52UKS Azymut 45G1702424:0521:15:0811:39:130:00
2Glińska, Barbara49UNTS27:5731:39:4822:07:45+28:32
3Galicz, Krystyna51BKS WatahaW1100223:5211:46:0452:09:56+30:43
4Marcinkiewicz, JadwigaPUKS Młode Orły38:1841:40:2032:18:38+39:25
5Deck, Krystyna50ind41:2151:45:3842:26:59+47:46
 
 
 
KM10NR (17)
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubNr PZOSE1E2E3CzasStrata
1Zieliński, Michałind8:03119:10127:130:00
2Pabich, Hanna11UKS AzymutE7111317:05436:29453:34+26:21
3Kaszkiewicz, Leon10UKS Azymut 4527:311326:09253:40+26:27
4Lendzioszek, Leszek08KS Spójnia Warszawa23:341031:01354:35+27:22
5Wójtowicz, Hanna10UNTS17:02351:5271:08:54+41:41
6Lis, Antoni07UKS Azymut Dębów26:041142:5751:09:01+41:48
7Patejko, Zuzanna12KS Spójnia Warszawa17:45651:5581:09:40+42:27
8Patejko, Jan16KS Spójnia Warszawa17:41554:5391:12:34+45:21
9Borychowska, Antonina14GKS Luzino29:381444:2761:14:05+46:52
10Gazzo, Antonia15ind26:291255:24101:21:53+54:40
11Trepczyńska, Hanna11UKS Orientuś21:2081:01:49111:23:09+55:56
12Ciupa, Wojciechind21:4591:07:54121:29:39+1:02:26
 
Reguła, Nataliaind33:5816
Baranowska, Róża11ind9:222
Kizerwetter, Mikołaj10ind29:5215
Dwojak, Nina12Lego Team35:4917
Mioduszewska, JaninaUKA20:067
 
 
 
M10 (11)
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubNr PZOSE1E2E3CzasStrata
1Ukleja, Krzysztof08UKS Azymut 45G171259:59122:28132:270:00
2Ciupa, Jan08UKS OrientuśE7518710:40223:12233:52+1:25
3Kaszkiewicz, Tymon09UKS Azymut 4513:56424:11338:07+5:40
4Mordarski, Oskar08UKS PatriaK3107315:30527:12442:42+10:15
5Kaźmierczak, FeliksUNTS11:24331:25742:49+10:22
6Wiśniewski, Adam10UKS Azymut18:21633:16851:37+19:10
7Trepczyński, Franciszek09UKS OrientuśE7520129:47833:3891:03:25+30:58
8Zelek, Filip09UKS PatriaK3107636:581029:1861:06:16+33:49
9Kurnyta, Dawid09UKS PatriaK3107033:37939:59101:13:36+41:09
10Wasilewski, Antoni08UKS OSiR26:5771:35:26112:02:23+1:29:56
 
Bartos, Ryszard09UKS OrientuśE7519827:345
 
 
 
M12 (27)
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubNr PZOSE1E2E3CzasStrata
1Cepurdej, Wladyslaw06UMKS KwidzynG0308111:40121:40133:200:00
2Łącki, Jakub06UKS OSiRW8106712:20321:54234:14+0:54
3Stopczyński, Bartosz06BKS WatahaW1102512:14223:43335:57+2:37
4Sztranek, Maciej06UKS AzymutE7110514:24425:22439:46+6:26
5Krempiński, Franciszek07UKS AzymutE7110214:45626:38641:23+8:03
6Perfikowski, Paweł07UMKS KwidzynG0304816:291026:42743:11+9:51
7Ludwin, Jakub07KS Kościelec ChrzanówK4807315:18729:09944:27+11:07
8Bałaziński, Karol06UKS PatriaK3106319:211626:19545:40+12:20
9Klakla, Kacper07KS Kościelec ChrzanówK4807118:181429:171047:35+14:15
10Młynarczyk, Maksymilian07UKS OrientuśE7518215:29832:521348:21+15:01
11Ciechanowicz, Mikołaj06UKS Azymut 45G1714016:551132:441249:39+16:19
12Wiśniewski, Jakub07UKS AzymutE7110817:381232:071149:45+16:25
13Ziółkiewicz, Jan07UKS OrientuśE7519319:251733:371453:02+19:42
14Grzybowski, Maciej06UKS Azymut 45G1713517:411336:451654:26+21:06
15Kilichowski, Kacper06UKS Azymut 45G1714520:051834:471554:52+21:32
16Chachurski, Mieszko07UNTS25:492043:52181:09:41+36:21
17Lendzioszek, Antoni06KS Spójnia WarszawaW8003328:582252:00211:20:58+47:38
18Michalski, Mikołaj06UNTSW8727616:2491:09:12221:25:36+52:16
19Drosik, Marcel07UNTSW8726318:45151:15:39231:34:24+1:01:04
20Duplak, Maciej07UKS PatriaK3106628:02211:49:29242:17:31+1:44:11
 
Gąsienica-Samek, AdamUNTS14:244nkl
Tarnowski, Przemysław07WKS WawelK30011nkl28:138
Słomczyński, Filip07UKS OrientuśE7518446:4419
Dudziński, PatrykUNTS21:1919
Zych, Igor07UNTSW8728636:5523
Sobczyk, JeremiUNTS42:1117
Sobczyk, JakubUNTS48:1120
 
 
 
M14 (17)
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubNr PZOSE1E2E3CzasStrata
1Wołek, Stanisław04UNTSW8708216:01340:22156:230:00
2Lisiak, Adam05UKS OrientuśE7517014:52142:00256:52+0:29
3Majowski, Jan05UKS OSiRW8107417:31843:0231:00:33+4:10
4Bielecki, Michał04UKS SiódemkaG1410016:59648:3241:05:31+9:08
5Podworski, Kacper05UKS OSiRW8106516:25449:1151:05:36+9:13
6Dąbrowski, Karol05UKS OSiRW8108618:21951:4461:10:05+13:42
7Tywonek, Jan05UKS OSiRW8108219:021156:4871:15:50+19:27
8Sobiepanek, Maksymilian04UKS OSiRW8107816:5051:03:3281:20:22+23:59
9Lewandowski, Jakub05UNTSW8713718:59101:06:1191:25:10+28:47
10Drosik, Oskar04UNTSW8714819:12121:09:32101:28:44+32:21
11Janowski, Filip05KS Spójnia WarszawaW8003522:04131:15:15111:37:19+40:56
12Chojka, Krzysztof04UNTSW8721325:20141:18:29121:43:49+47:26
 
Leśniak, Tomasz05WKS Wawel35:0215nkl
Leśniak, Jan05WKS Wawel17:247nkl
Jarząbski, BartłomiejOrlik Rajbrot37:5816nkl
Muller, Wiktor04UMKS KwidzynG0300415:362nkl
Wieczorek, Hubert05UNTSW87228nklnkl
 
 
 
M16 (11)
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubNr PZOSE1E2E3CzasStrata
1Porzycz, Grzegorz02UKS Azymut 45G1700914:30347:3131:02:010:00
2Nowak, Grzegorz03UKS Azymut 45G1702315:57450:0441:06:01+4:00
3Fitrzyk, Krzysztof02UKS PatriaK3100919:1161:11:2051:30:31+28:30
4Tarnawski, Jan03WKS WawelK3012219:3381:14:3061:34:03+32:02
5Nowakowski, Maciej02BKS WatahaW1100618:5151:18:0871:36:59+34:58
6Ledzion, Piotr03UKS OrientuśE7519619:2571:18:2481:37:49+35:48
 
Olszewski, Bartłomiej02UNTSW8705914:132nkl
Nowak, Michał03UKS OrientuśE7519045:472
Słomczyński, Ignacy03UKS OrientuśE7516141:131
Sztranek, Jan03UKS AzymutE7107814:071
Bartos, Zbigniew03UKS OrientuśE75144nkl
 
 
 
M18 (11)
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubNr PZOSE1E2E3CzasStrata
1Huba, Karol00UKS Azymut DębówR2208116:2741:02:4031:19:070:00
2Gładecki, Dawid00UKS OSiRW8108115:5631:13:3251:29:28+10:21
3Płóciennik, Konrad00UKS AzymutE7102115:3421:13:5861:29:32+10:25
4Sienkiewicz, Maksymilian01UKS Azymut 45G1713217:0271:28:1071:45:12+26:05
 
Michalak, Kacper01UNTSW8715416:486nkl
Kalisiak, Dawid00UKS AzymutE71001nkl1:07:414
Zając, Dawid00UKS AzymutE7108414:541nkl
Bartos, Grzegorz01UKS OrientuśE751431:01:291
Deredos, Bruno01UKS OrientuśE751631:01:332
Svadlena, Michal01WKS ŚląskD9515116:375
Pesta, Piotr01UKS Azymut 45G17088abs
 
 
 
M20 (3)
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubNr PZOSE1E2E3CzasStrata
1Kruk, Michał99UKS Azymut DębówR2208515:2811:29:4211:45:100:00
2Filipiak, Mateusz98KS Hades Poznań17:1022:30:2322:47:33+1:02:23
 
Mossakowski, Wojciech98UNTSW87002nkl
 
 
 
M21A (22)
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubNr PZOSE1E2E3CzasStrata
1Podziński, Rafał91UKS Orientuś13:2421:24:1711:37:410:00
2Kalata, Michał8910BKPanc14:1431:24:2421:38:38+0:57
3Dwojak, Wojciech81WKS Śląsk15:3571:41:1641:56:51+19:10
4Lubkiewicz, Tomasz87WKS WawelK3000215:5081:44:1062:00:00+22:19
5Krasuski, Marcin72KS OK!Sport18:01141:44:0452:02:05+24:24
6Galicz, Karol86BKS WatahaW1100115:2051:51:3792:06:57+29:16
7Cygler, Sławomir90UNTS16:31101:50:3782:07:08+29:27
8Sokalski, DariuszKU AZS WAT Warszawa16:0291:53:09112:09:11+31:30
9Piłkowski, Tadeusz90KS OK!SportW0201717:18132:08:42122:26:00+48:19
10Gędziorowski, Maciej90KU AZS WAT Warszawa17:10122:10:25132:27:35+49:54
11Fliszkiewicz, BarłomiejKU AZS WAT Warszawa19:28163:17:11163:36:39+1:58:58
 
Bednarski, Jan98UNTSW87136nkl1:24:303
Garbacik, Michał95WKS WawelK3008916:4911nkl
Piekarski, Ryszard91UKS OSiRW8101519:0415abs
Wołowczyk, KrzysztofUNTS15:346nkl
Jankowiak, Paweł89NKB Chyży Nowy Tomyśnkl1:51:5610
Wójcik, Dariusz67KS OK!SportW02048nkl1:44:177
Cwalina, Karol83KS OK!SportW02060nkl2:15:0914
Herman-Iżycki, Leszekind3:13:2715
Mioduszewski, Mateusz76UKAnkl
Drągowski, Kuba90KS OK!SportW0200614:234
Krivda, Tomas99WKS ŚląskD9515012:581
 
 
 
M21B (14)
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubNr PZOSE1E2E3CzasStrata
1Jaros, Mariusz9010BKPanc16:3811:11:1711:27:550:00
2Lesisz, Kamil84UNTSW8710719:0541:21:5221:40:57+13:02
3Krupa, Łukasz90UKS OSiRW8109119:0031:40:5051:59:50+31:55
4Wałachowski, Piotr91ind22:1071:40:0042:02:10+34:15
5Wasilewski, Marcin875 pułk artylerii Sul21:5461:55:1362:17:07+49:12
6Krochmal, Adam86UNTS24:2481:55:4872:20:12+52:17
7Pańkowski, Mateusz84UKS Technik Ruciane-NidaN0100626:0692:04:0382:30:09+1:02:14
 
Deptulski, Mateusz95UNTSnkl1:29:083
Fastyn, MarcinMKS Metalowiec27:0610nkl
Frątczak, Słąwomir857 BOW Słupsk21:105nkl
Niedźwiecki, Patryk93UKS AZYMUT SIEDLISKA17:152
Załuska, Grzegorz86indabs
Pietraszko, Karol93indabs
Parfianowicz, Adam94indabs
 
 
 
M35 (14)
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubNr PZOSE1E2E3CzasStrata
1Tkaczuk, Tomasz79UKS AzymutE7110014:2311:17:1511:31:380:00
2Cych, Piotr68WKS ŚląskD9504017:1521:18:4821:36:03+4:25
3Golinowski, Paweł7910BKPanc17:3961:19:5331:37:32+5:54
4Krempiński, Piotr76UKS AzymutE7107717:2641:33:3551:51:01+19:23
5Łącki, Łukasz82UKS OSiRW8105017:2951:34:4361:52:12+20:34
6Nagórek, Kamil83GKS LuzinoG2709817:2031:39:4071:57:00+25:22
7Kobierowski, Sławomir81GKS LuzinoG2709319:3181:43:0382:02:34+30:56
8Ciećwierz, Sławomir79ind26:02111:51:1592:17:17+45:39
9Trepczyński, Jarosław83UKS OrientuśE7520119:2472:02:01102:21:25+49:47
10Gąsienica, AndrzejUNTS1:02:52122:09:53113:12:45+1:41:07
 
Marcinkowski, Adam10BKPanc24:5410nkl
Plesiński, Mariusz7310BKPancnkl1:25:134
Drągowski, Piotr82KS OK!SportW8502720:539nkl
Svadlena, Pavel75WKS ŚląskD95152nkl
 
 
 
M40 (15)
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubNr PZOSE1E2E3CzasStrata
1Nowak, Jacek76UKS Azymut 45G1708315:0911:00:3511:15:440:00
2Gmur, Karol76WKS ŚląskD9511816:4331:09:4521:26:28+10:44
3Ciszek, Marcin76WKS Śląsk18:3051:10:0931:28:39+12:55
4Mol, Krzysztof755 pułk artylerii Sul16:1621:12:4841:29:04+13:20
5Lendzioszek, Paweł77KS Spójnia WarszawaW8001418:3161:17:0461:35:35+19:51
6Balmowski, Radosław762 Pułk Inżynieryjny21:3091:15:4651:37:16+21:32
7Wieczorek, Piotr73ind21:3091:34:4381:56:13+40:29
8Perfikowski, Piotr76UMKS KwidzynG0308823:16121:53:46102:17:02+1:01:18
9Ciupa, Marcin78UKS OrientuśE7518822:23112:08:19112:30:42+1:14:58
 
Sitnicki, Mariusz7710BKPanc21:198nkl
Biolik, Grzegorz76UNTSW87082nkl1:25:077
Lisiak, Paweł74UKS OrientuśE75177nkl2:11:3912
Nowak, Paweł77UKS OrientuśE751911:36:089
Chabiera, TomaszUNTS18:417
Jurek, Grzegorzind18:034
 
 
 
M45 (21)
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubNr PZOSE1E2E3CzasStrata
1Porzycz, Janusz73UKS SiódemkaG1406414:54258:0111:12:550:00
2Mianowski, Rafał73UNTSW8707814:5631:09:1241:24:08+11:13
3Michalak, Tomasz69UNTSW8715515:0541:16:2351:31:28+18:33
4Topór, MarekWKS Wawel16:4561:22:2461:39:09+26:14
5Nitsch, Tomasz71UNTSW8706717:30121:26:3491:44:04+31:09
6Krasuski, Bartłomiej70Stowarzyszenie Team 36020:15151:28:28111:48:43+35:48
7Staszak, Artur70UNTSW8718017:0271:35:40131:52:42+39:47
8Olas, Jacek69UKS OrientuśE7509820:05141:32:56121:53:01+40:06
9Kozioł, Wiesław69GKS LuzinoG2708517:16111:48:59142:06:15+53:20
10Pupiec, Mariusz71UKS Siódemka19:45131:54:24162:14:09+1:01:14
 
Doliński, Grzegorz72BKS Wataha16:155nkl
Borychowski, MariuszGKS Luzinonkl1:03:372
Błachut, Igor73Stowarzyszenie Team 360nkl1:06:163
Filipiak, Marek73KS Hades Poznań17:1310nkl
Wrzosek, Zbigniew70ind17:038nkl
Sędłak, Krystian73KS OK!SportW8504517:049nkl
Słomczyński, Robert72UKS OrientuśE751681:22:297
Polewka, Tomasz73UKS KometaS280031:27:4010
Bartos, Maciej72UKS OrientuśE751991:50:3615
Niebielski, Bartosz71UKS Falenica1:24:438
Sobczyński, Kalikst71WKS ŚląskD9504913:401
 
 
 
M50 (13)
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubNr PZOSE1E2E3CzasStrata
1Bączek, Dariusz65UKS Technik Ruciane-NidaN0101014:2331:04:3411:18:570:00
2Wrzesiński, Krzysztof68WKS Śląsk14:2841:04:5421:19:22+0:25
3Nadera, DariuszCX80 Kalisz13:5011:07:2631:21:16+2:19
4Muller, Tomasz68UMKS KwidzynG0300114:2951:08:0341:22:32+3:35
5Młynarczyk, Piotr64UKS OrientuśE7518114:1221:08:3651:22:48+3:51
6Tarnowski, Mirosław64KU AZS UMCSL0300116:1291:14:4661:30:58+12:01
7Piłkowski, Paweł66KS OK!SportW8503815:1261:17:0471:32:16+13:19
8Wołek, Andrzej64UNTSW8708018:13111:19:1681:37:29+18:32
9Deptulski, Tomasz65UNTS16:23101:24:4991:41:12+22:15
10Sochacki, Witold64UKS PatriaK3101415:3981:26:23101:42:02+23:05
11Ziółkiewicz, Krzysztof65UKS OrientuśE7519415:1371:27:09111:42:22+23:25
 
Janowski, Piotr65KS Spójnia WarszawaW8002021:1512nkl
Żaboklicki, Piotrindnkl
 
 
 
M55 (13)
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubNr PZOSE1E2E3CzasStrata
1Kozłowski, Jacek63UKS PatriaK3105113:54145:38159:320:00
2Chachurski, Ryszard63KU AZS WAT Warszawa14:51257:4421:12:35+13:03
3Wałachowski, Janusz59PUKS Młode Orły15:31358:5331:14:24+14:52
4Niessner, Piotr63WKS WawelK3005317:32659:1041:16:42+17:10
5Porzycz, Jerzy61UKS Azymut 45G1701217:0551:02:2561:19:30+19:58
6Konstanciak, AndrzejKS OK!Sport16:5941:06:1981:23:18+23:46
7Krochmal, Grzegorz59KU AZS WAT Warszawa20:4791:04:5771:25:44+26:12
8Machowski, Władysław59UKS OSiRW8100118:1381:09:2991:27:42+28:10
9Parfianowicz, Marcin63ind17:3771:16:51101:34:28+34:56
 
Czerkawski, Wacław60UKS Sparta Czyżowicenkl1:25:4012
Mossakowski, Przemysławind1:00:135
Żebrowski, Dariusz63KS OK!SportW020261:26:4013
Deredos, Andrzej63UKS OrientuśE751731:20:2111
 
 
 
M60 (13)
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubNr PZOSE1E2E3CzasStrata
1Kryjomski, Jerzy58KS Kościelec ChrzanówK4800515:08146:1811:01:260:00
2Rogala, Mirosław57KU AZS WAT Warszawa17:23449:2221:06:45+5:19
3Krochmal, Andrzej56KS Spójnia WarszawaW8002315:41252:5431:08:35+7:09
4Szczepański, Marek54UKS Technik Ruciane-NidaN0100116:12356:2351:12:35+11:09
5Cepurdej, Aleksandr58UMKS KwidzynG0307717:41656:0641:13:47+12:21
6Wróblewski, Tadeusz58KS OK!Sport18:2671:01:3271:19:58+18:32
7Sypuła, Sławomir58UNTS20:18101:00:2561:20:43+19:17
8Wierciński, Piotr56MKS Metalowiec19:5081:05:1881:25:08+23:42
9Olbrycht, Janusz55ind17:3451:13:50101:31:24+29:58
10Deck, Wieslaw54ind20:0791:18:54111:39:01+37:35
11Lewandowski, Krzysztof58UKS OrientuśE7500825:21111:54:11122:19:32+1:18:06
 
Chułek, Aleksander56UKS Azymut 45nklnkl
Przybyła, Sylwester57KU AZS WAT Warszawankl1:09:459
 
 
 
M65 (6)
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubNr PZOSE1E2E3CzasStrata
1Parzewski, Jerzy52KU AZS WAT Warszawa16:06141:33157:390:00
2Bohaczek, Janusz52UMKS ORKANN6100517:06250:3421:07:40+10:01
3Łapanowski, Jacenty50KU AZS WAT Warszawa20:10357:4031:17:50+20:11
4Wysocki, Andrzej51UKS KometaS2807022:4441:04:4341:27:27+29:48
5Janowski, Konrad49KS Spójnia WarszawaW8001727:1951:10:3451:37:53+40:14
 
Marcinkiewicz, HenrykPUKS Młode Orły28:416
 
 
 
M70 (3)
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubNr PZOSE1E2E3CzasStrata
1Kukuryka, Jan47KU AZS WAT Warszawa16:13149:2511:05:380:00
2Patejko, Tadeusz48KS Spójnia WarszawaW8001226:04356:4421:22:48+17:10
3Woźniak, Henryk48UMKS ORKANN6104421:5421:05:4031:27:34+21:56
 
 
 
M75 (2)
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubNr PZOSE1E2E3CzasStrata
1Czabański, Edward39UKS Azymut 45G1707642:49153:3111:36:200:00
2Gliński, JanUNTS45:4021:29:2822:15:08+38:48
 
 
 
M80+ (2)
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubNr PZOSE1E2E3CzasStrata
1Wysocki, Stanisław29KS Spójnia WarszawaW8001528:46156:0121:24:470:00
2Zielczyński, Mieczysław30Atomy (ind. Maz39:02253:0011:32:02+7:15
 
 
 
OPEN (14)
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubNr PZOSE1E2E3CzasStrata
1Drągowska, Malwina85KS OK!SportW0204924:2591:14:5511:39:200:00
2Wójtowicz, Katarzyna73UNTS20:1051:45:2732:05:37+26:17
3Wójtowicz, Grzegorz73UNTS20:4061:45:2732:06:07+26:47
4Presińska, Magdalena86UKS Azymut21:1371:58:3052:19:43+40:23
5Gniewkowska, Iwona67UKS Siódemka24:0782:11:4962:35:56+56:36
6Wiśniewski, Małgorzata76UKS Azymut30:14112:36:1273:06:26+1:27:06
 
Chachurska, Magdalena78KU AZS WAT Warszawa29:1610nkl
Florkowska-Dwojak, Marta82Mama Team15:482nkl
Nadera, AgataCX80 Kalisz44:2612
Cych, Ewaind1:34:242
Klimas, Janindnkl
Poniatowski, Krzysztofind14:501
Gajda-Morawska, Monika90UNTS17:043
Bochnak, Justyna93UKS AZYMUT SIEDLISKA18:004